'Mijn Restaurant!'-verliezers Ann en Tom laten klacht vallen

vrijdag 19 juni 2009

De finale van 'Mijn Restaurant!' krijgt dan toch geen juridisch staartje. Donderdag zaten Ann en Tom van restaurant 'Biggarreaux' samen met vtm om de plooien glad te strijken. Vtm blijft bij zijn standpunt en geeft de resultaten van de televoting niet vrij.

Onda

nks het feit dat vtm zijn been stijf houdt, zien Ann en Tom af van verdere juridische stappen. 'Ze hebben de cijfers niet vrijgegeven', zegt Ann, 'maar het was een positieve babbel. We begrijpen nu waarom ze ze niet vrijgeven en we respecteren de beslissing'.

Ann en Tom hadden vragen bij de einduitslag van het populaire vtm-programma. De problemen met het Mobistarnetwerk in de buurt van hun restaurant en de geruchten over mogelijke fraude door Claudio en Gaëlle, zorgden voor twijfels. Hierdoor namen ze een advocaat onder de arm en eisten ze een gesprek met vtm.

Maar na het gesprek met vtm wil het duo uit Sint-Truiden zijn geld en energie liever steken in het opbouwen van een nieuwe zaak. Ze gaan meteen op zoek naar een pand in de buurt van Sint-Truiden.

Het is nog niet duidelijk of het personeel hen zal volgen. 'Ze zijn allemaal welkom, dat is zeker, maar we willen niemand dwingen om te wachten tot we een pand gevonden en opgeknapt hebben'.

Bron: GVA

Word 'fan' van TV-Visie op Facebook

DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Na een meteorietenstorm verkondigen wetenschappers dat het om een eenmalige gebeurtenis gaat. Astrofysicus Steve Thomas deelt die mening echter niet. Hij is ervan overtuigd dat dit slechts een voorbode was voor veel erger. Wanneer Steve ontdekt dat het leger stiekem gebruikmaakt van de satelliet die hij gebruikt om meteoren te spotten en hij met dit verhaal naar buiten komt, loopt zijn reputatie een flinke deuk op en verliest hij zijn job en vrienden. Hij zal vervolgens alles op alles moeten zetten om een grote ramp te voorkomen.

'Asteroid: Final Impact', film uit 2015 met oa. Mark Lutz, om 22.30 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:40
    Het weer (laat)
    06:00
    In bed met Olly
  • 22:00
    Ray
    01:15
    Nachtlus
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:25
    Code van Coppens
    06:00
    Heidi
  • 20:30
    The King's Man
  • 20:35
    Babylon
    23:55
    Nomadland
  • 22:30
    Asteroid: Final Impact
    01:00
    Geen uitzending
  • 22:10
    Ghosts of Christmas Past
    01:30
    Joe
  • 22:20
    Lili en Marleen
    06:00
    Joe
  • 22:20
    Auwch_
    00:50
    De Tafel van de Week
  • 22:40
    Criminal Minds
    02:55
    Geen uitzending
  • 20:35
    Devotion
    23:10
    The Postcard Killings
  • 22:20
    Paris & Nicole: The Encore
    01:45
    Geen uitzending
  • 22:25
    Ms. Murder
    02:05
    The First 48
  • 22:22
    Fleet TV
    06:00
    Herhalingslus
  • 22:32
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 22:35
    Vietnjam, met Quyên
    01:25
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 22:10
    Grantchester
    01:45
    Midsomer Murders
  • 22:45
    The Resident
    01:35
    Nancy Drew
  • 22:35
    NOS Studio Sport Voetbal
    01:15
    Wie is de Mol 25 jaar
  • 22:10
    Dit is de Week
    02:00
    Nieuwsuur
  • 21:50
    Melk
    01:30
    First Dates