Lange Frans presenteert 'Vegas Voyage' bij Veronica

donderdag 4 oktober 2007

Lange Frans presenteert het nieuwe programma 'Vegas Voyage' waarin twaalf deelnemers naar Amerika afreizen om te pokeren. Ze doen o.a. New York, Detroit en San Diego aan en spelen hier poker op de lokale manier. De beste pokeraar neemt plaats aan de finaletafel in Las Vegas.

N


a zijn deelname aan 'Veronica Poker' en het presenteren van 'Veronica Poker: Dutch Open' neemt Lange Frans eind oktober de presentatie van het nieuwe pokerprogramma 'Vegas Voyage' voor zijn rekening.

Zes mannelijke en zes vrouwelijke pokerliefhebbers gaan met Frans naar de USA en trekken al pokerend van de Oost- naar de Westkust. In steden als New York, Detroit, Chicago en San Diego spelen ze poker op de lokale manier. Vaardigheden als bluffen, stalen zenuwen, strategisch inzicht en een goed geheugen worden op de proef gesteld.

In één aflevering wordt een schorpioen op de pokertafel losgelaten en moeten de spelers hier zo rustig mogelijk onder blijven terwijl ze hun pokerface proberen vast te houden. Tijdens een andere opdracht moeten de kandidaten uit een vliegtuig springen en tijdens de vrije val hun beste hand kiezen, zoals ook in een pokerspel.

Na 10 afleveringen blijkt wie de beste pokerskills heeft en deze persoon wint een jaar lang sponsorship van Everestpoker.net. De winnaar of winnares kan zo aan alle grote toernooien meedoen en de echte Vegas lifestyle vol geld en avontuur ervaren.

'Vegas Voyage', vanaf dinsdag 30 oktober om 23.00 uur bij Veronica.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Michiel laat zich niet tegenhouden door progeria, ook al stelt zijn gezondheid hem steeds meer op de proef. Een gesprek over zijn hart doet hem nadenken over de toekomst. Amber bouwt aan haar droom en bloeit open tijdens de repetities van een musical.

'How to Be Alive: Amber en Michiel', om 21.25 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:30
    Dertigers
    23:55
    Journaallus
  • 22:05
    Cairo Conspiracy
    23:59
    Het weer
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:00
    Ik Weet Er Alles Van!
    23:50
    Chicago P.D.
  • 23:05
    9-1-1: Lone Star
    00:00
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 22:45
    Pitch Black
    00:45
    S.W.A.T.
  • 23:30
    Night Coppers
    00:30
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 23:10
    ER
    00:00
    Suits
  • 23:00
    Chez Bompa Lawijt
    23:35
    'Allo 'Allo!
  • 23:05
    Blind Gekocht
    00:20
    Oogappels
  • 23:05
    Friends
    00:10
    Modern Family
  • 22:20
    The Wheel of Time
    23:45
    NCIS: Los Angeles
  • 22:45
    Komen Eten
    23:40
    Love it or List it Australia
  • 23:20
    CSI: Crime Scene Investigation
    00:10
    Cold Case
  • 23:30
    Z-Beurs
    23:42
    Z-Food
  • 23:32
    Zo doe je het!
    23:55
    5-voor-12
  • 23:30
    Open Vuur
    00:20
    Het Weekmenu
  • 22:50
    Grantchester
    23:45
    Harry Wild
  • 23:30
    Below Deck Mediterranean
    00:20
    Burn Notice
  • 23:10
    NOS Journaal Laat
    23:40
    Goedenavond Nederland
  • 22:40
    It's Never Over, Jeff Buckley
  • 23:20
    Yorkshire Air 999
    00:15
    Meiden die rijden