Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'

Wijnand Speelman (KRO-NCRV) zoekt zijn grenzen op voor '3FM Serious Request': op woensdag 25 november gaat hij rennen tot hij niet meer kan om zoveel mogelijk geld op te halen voor de Brandwonden Stichting.
Op zijn actie 'Hollen tot we Tollen' kunnen luisteraars geld doneren via 3FM.nl/hollen.
In de aanloop naar '3FM Serious Request' gaat Wijnand Speelman weer een uitzonderlijke hardloopuitdaging aan. Op woensdag 25 november trekt hij om 06.40 uur zijn hardloopschoenen aan op Sportcentrum Papendal in Arnhem. Op een vast parcours rent hij rondjes totdat hij niet meer kan. Zo lang hij loopt, kan er gedoneerd worden. Wijnand gaat echt zijn grenzen opzoeken, met maar één vraag: hoe ver kan hij komen?
'Ik ga zo ver als ik kan voor kinderen met brandwonden'
Wijnand Speelman: 'Dat ik van een uitdaging hou is geen geheim: met 86 kilometer rennen naar Zwolle in 2024 en 75 kilometer naar Den Bosch vorig jaar haalden we met alle luisteraars samen bijna 400.000 euro op. Dit jaar is dat anders, er is nu geen finish en ik ga net zo lang door tot ik niet meer kan. De afgelopen dagen ben ik veel in het kinderbrandwondencentrum in Beverwijk geweest. Daar heb ik met eigen ogen gezien hoe belangrijk het is dat we hier veel geld voor ophalen. Ik moet er een dag voor afzien, dat is niks vergeleken met de kinderen daar die hun hele leven moeten afzien. Doneren kan via mijn actiepagina 3FM.nl/hollen.'
Wijnand staat er niet alleen voor: bekende gezichten rennen die dag met hem mee. Zo steunt ook contentcreator en ambassadeur van de Brandwonden Stichting Dee van der Zeeuw hem, door mee te rennen.
Nieuw kinderbrandwondencentrum
Alles met één doel: zoveel mogelijk geld ophalen voor de Brandwonden Stichting, dat dit jaar het goede doel is van '3FM Serious Request'. Met de opbrengst wil de stichting een nieuw kinderbrandwondencentrum realiseren, zodat kinderen met brandwonden de best mogelijke zorg krijgen en minder pijn, trauma en blijvende littekens ervaren.
3FM live vanaf Papendal
Omdat Wijnand die dag op Papendal hardloopt, verhuist 3FM met hem mee. 3FM-dj Jamie Reuter, met wie Wijnand iedere werkdag de ochtendshow presenteert, doet die dag verslag van zijn bijzondere prestatie. Jamie is zijn steun en toeverlaat, zorgt voor de nodige verrassingen en houdt iedereen thuis op de hoogte van de laatste tussenstand. De radiostudio staat naast de baan en alle 3FM-dj’s maken die dag hun programma’s vanaf Papendal. Zo staat het hele team achter Wijnand terwijl hij de uitdaging aangaat.
Volg Hollen tot we Tollen
Hollen tot we Tollen is 25 november, vanaf 06.00 uur tot zo lang als Wijnand loopt, live te volgen via NPO 3FM, NPO Luister, op de socials van 3FM en via een videostream op NPO Start.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal na ruim twee jaar afwezigheid
- Gilles De Coster gaat in gesprek met jeugdpsychiaters over de uitdagingen van hun vak
- NOS behoudt Eredivisie-samenvattingen tot 2032: ook vrouwenvoetbal krijgt meer aandacht
- Hoofdrolspeler EO-dramaserie 'De Camino' bekend
- Kijkcijfers: woensdag 4 november 2026
- Wie wint 50.000 euro? Tien acts strijden om de overwinning in de finale van 'Got Talent'
- 'Hij is fantastisch grappig!': maakt Mechelen dé comeback van het seizoen in 'Mijn Restaurant'?
- Mark Baanders onderzoekt in 'PowNed of View' waarom kweekvlees hier nog altijd niet op ons bord ligt
- Lara Taveirne vrijdag in 'Alleen Elvis Blijft Bestaan'
- 'Vrederechter' is duidelijk: WhatsAppberichten volstaan niet als bewijs
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic
Kijktip van de dag

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.
'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.




































