Welke 'Dagelijkse Kost' eten we deze week?

zondag 11 februari 2024
Foto: VRT - © Sam Van den Brandt 2023

Jeroen Meus zet in 'Dagelijkse Kost' elke dag van de week een smakelijk gerecht op tafel. Hij bewijst dat koken een plezier is voor iedereen, voor elk moment of evenement en naar ieders smaak. We kijken al even vooruit naar het menu van deze week.

Maandag: Romige tomatensoep met pestoballetjes
Jeroen heft een klassieke tomatensoep naar een ander niveau! Met enkele lepels mascarpone in de soep en wat verse pesto in het gehakt zal tomatensoep met balletjes nooit meer hetzelfde zijn.


Dinsdag: Ovenschotel met kip, zongedroogde tomaten en chorizo
Een rijkelijk gevulde, gegratineerde ovenschotel met kip, chorizo en zongedroogde tomaten als absolute sterspelers. Met andere woorden: dagelijkse kost zoals iedereen het graag heeft.

Woensdag: Sex on the peach
Voor valentijn laat Jeroen zich inspireren op een klassieke cocktail waar een fantastisch dessert uit voortkomt. Graanjenever, perziken uit blik, sinaasappel en veenbes in alle vormen en maten! De avond mag beginnen.

Donderdag: Gekonfijte aardappel met prei, gepocheerd ei en mosterd
Oer-Vlaams, en toch weer een tikkeltje anders. Jeroen laat vandaag zien dat je met eenvoudige ingrediënten zoals prei, aardappelen, eieren en mosterd heel wat kanten uit kan.

Vrijdag: Couscoussalade met gebakken gamba's
Een frisse salade op basis van couscous met broccoli, puntpaprika en kerstomaatjes. Er komen nog gebakken gamba's en een snelle dressing met saffraan en yoghurt bij om er een volmaakt avondmaal van te maken. Ideaal om het weekend in te zetten!

'Dagelijkse Kost', van maandag tot vrijdag om 18.10 uur op VRT 1.

Download nu de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Máxima' - seizoen 2 (Videoland)

In de aanloop naar haar huwelijk merkt Máxima dat het leven aan het hof zwaarder weegt dan ze had voorzien. Haar verlangen naar zelfstandigheid botst met de strenge koninklijke regels. Terwijl de gebeurtenissen van 11 september de wereld op zijn kop zetten, groeit haar band met de schoonfamilie. Op de dag van de indrukwekkende bruiloft voelt ze echter het gemis van haar eigen familie, een gemis dat haar een traan doet laten.

'Máxima', om 21.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:00
    Karrewiet met VGT
    00:10
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    01:05
    Nachtlus
  • 07:00
    Mojo Wisseltop
    23:40
    Geen uitzending
  • 07:05
    Jokie
    01:20
    Geen uitzending
  • 02:35
    Geen uitzending
    07:15
    Urk!
  • 06:00
    Qmusic
    01:00
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:30
    Geen uitzending
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:35
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    01:25
    De Container Cup
  • 07:05
    This Is Us
    01:40
    Fire Country
  • 06:35
    Blood & Treasure
    01:20
    Bar Rescue
  • 07:05
    Property Brothers
    01:30
    Botched
  • 07:05
    Shades of Blue
    01:15
    FBI: International
  • 04:07
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:54
    Het appartement
    00:00
    Oh What A Night
  • 06:40
    De Garde van Gert
    01:40
    Sarah's Sweet Table
  • 06:50
    Death in Paradise
    01:35
    Signora Volpe
  • 07:05
    Scrubs
    02:25
    Cougar Town
  • 07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
    01:40
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    01:05
    Nieuwsuur
  • 07:07
    Zin in Zappelin
    01:50
    Eva