Realitycheck in het nieuwe seizoen van 'Blind Gekocht'

woensdag 22 maart 2023

Op donderdag 6 april gaat het langverwachte nieuwe seizoen van 'Blind Gekocht' van start. In dit vijfde seizoen leggen enkele koppels opnieuw hun lot in de handen van drie ervaren experten tijdens de zoektocht naar hun ideale woning.

Een droomhuis dat ze zelf maar niet kunnen vinden. Zoals steeds hebben de kandidaten geen inspraak in de aankoop en de verbouwing van hun huis. Tot aan de spannende reveal moeten de kandidaten dus letterlijk blind vertrouwen op de expertise van het 'Blind Gekocht'-team. En dat team is meteen heel duidelijk: heel wat eisenpakketten zijn in de huidige ongunstige markt onrealistisch en kunnen meer dan ooit niet waargemaakt worden. Voetjes op de grond en een stevige realitycheck voor iedereen dus. Iets wat niet altijd even makkelijk blijkt.


Interieurarchictecten Bart Appeltans en Kelly Claessens zijn al lang geen onbekenden meer voor de trouwe kijkers van 'Blind Gekocht'. Voor het eerst doet ook Kinga Kantorska haar intrede, een makelaar met al heel wat kilometers op de teller en met héél veel goesting om aan het 'Blind Gekocht' avontuur te beginnen.

Maar ondanks de jarenlange expertise van dit ervaren trio experten blijkt de zoektocht in dit vijfde seizoen van 'Blind Gekocht' nog een grotere uitdaging dan anders. De economische crisis, torenhoge prijzen van bouwmaterialen, stijgende rentevoeten en energieprijzen die de pan uit swingen zorgen voor extra kopzorgen. De kandidaten moeten hun verwachtingen daarom soms drastisch bijstellen. Kinga’s vuurdoop is er meteen eentje die kan tellen. ​

Presentator en rots in de branding Jani Kazaltzis is opnieuw van de partij om de koppels de sleutel van hun droomhuis te overhandigen. En vooral ook om hen op zijn eigen unieke manier te begeleiden tijdens de uiterst spannende en emotionele rollercoaster die 'Blind Gekocht' is.

'Blind Gekocht', vanaf donderdag 6 april om 21.00 uur op Play4.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2023: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 03:05
    Geen uitzending
    06:20
    Plop & de Peppers
  • 01:30
    Geen uitzending
    01:00
    Tussen de lakens met Geraldine
  • 01:45
    Geen uitzending
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 01:10
    Geen uitzending
    00:40
    Police Interceptors
  • 01:00
    Joe
    05:50
    To Have and To Holiday
  • 01:45
    Geen uitzending
    01:05
    SOS Piet
  • 02:55
    Geen uitzending
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 02:30
    Geen uitzending
    01:40
    Fire Country
  • 03:30
    Geen uitzending
    01:05
    See No Evil
  • 03:25
    Geen uitzending
    01:45
    Next Level Chef
  • 02:30
    Geen uitzending
    01:10
    Cold Case
  • 02:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:06
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:00
    Meat Timon
    01:00
    De Smaaktoerist
  • 03:45
    Murdoch Mysteries
    01:50
    Ripper Street
  • 03:30
    NCIS: Los Angeles
    02:00
    NCIS
  • 02:15
    NOS Journaal
    01:15
    NOS Journaal Laat
  • 02:20
    Nieuwsuur
    01:30
    Café Kockelmann
  • 03:30
    Reizen Waes
    06:01
    Kiwi & Strit