Nieuw seizoen 'Stukken van Mensen' pakt uit met geheime kopers

woensdag 18 oktober 2023
Foto: Play4 - © Play Media 2023

In het ondertussen al achtste seizoen van 'Stukken van Mensen' staan zes topdealers klaar om opnieuw enkele kunstpareltjes op de kop te tikken.

Bie Baert, Sofie Van de Velde, Frank Van Laer, Yves Chung, Carlo Bonte en Paul De Grande geven elkaar geen duimbreed toe wanneer het aankomt op designerspullen, kunstobjecten, nieuwe creaties of gewoon leuke hebbedingen. Alles, en dan vooral geld, gooien ze in de strijd om hun concullega’s af te troeven. Al zijn er dit jaar ook nog andere kapers op de kust.


In het nieuwe seizoen krijgen onze professionals bij enkele deals de onverwachte concurrentie van een geheime koper, iemand die ze niet kennen en dus ook onmogelijk kunnen inschatten. Blijven ze hun koelbloedige zelve of gaat de geheime koper aan de haal met de buit?  

Dit seizoen komen Frank Raes, Petra De Sutter, Isolde Lasoen, Sven De Leijer, Wendy Van Wanten, Cath Luyten, Wim Soutaer en Jan Peumans langs met een eigen werk, een eeuwenoud familiestuk of een tijdloos kunstwerk. Wie 'Stukken van Mensen' zegt, zegt ook nog veel andere unieke objecten en de aanbiedingen zijn legio: van de sigaretten van de Amerikaanse president Nixon, over kunstwerken van de Japanse Matsutani en de Britse Banksy tot een fossiel van 70 miljoen jaar oud.

In de eerste aflevering valt Dennis uit Mechelen meteen met de deur in huis. Hij verkoopt een zeldzame deurmat van Banksy, die bekleed is met stukken van aangespoelde reddingsvesten van vluchtelingen. Wendy Van Wanten gooit het over een andere boeg en probeert de dealers te verleiden met een hanger van Lorenzo Quinn. Jeffrey uit Harelbeke speelt in op de dealers met een dure Monopolyset. En dan is er nog de voetbal van Wim uit Leefdaal. Op de bal staan alle handtekeningen van de spelers van KV Mechelen die in 1988 de finale van Europacup II wonnen. En voor dit item zullen de dealers rekening moeten houden met een extra aanvaller: de geheime koper. Maar wie is de geheime koper? Krijgt de geheime koper een kans om te scoren of gaan de dealers aan de haal met de drie punten? 

'Stukken van Mensen', vanaf 28 oktober om 21.10 uur op Play4 en op GoPlay.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2023: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Het land staat bekend om zijn vriendelijke mensen, aantrekkelijke stranden en eeuwenoude boeddhistische tempels. De Britse influencer en documentairemaker Zara McDermott reist door Thailand om verder te kijken dan de paradijselijke kant van ‘het land van de glimlach’. Ze duikt in een wereld van wilde feesten, drugs, betaalde seks en corruptie.

'Telefacts Zomer', om 22.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:05
    Ninja Express
    02:10
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Zomerweekend
  • 06:10
    Timbalo
    06:00
    Tik Tak
  • 02:45
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:40
    Geen uitzending
    01:20
    Familie Gillis: massa is kassa
  • 06:00
    Qmusic
    01:25
    Geen uitzending
  • 02:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:25
    Geen uitzending
    15:35
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Manifest
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:20
    Pawn Stars
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    Emma Willis: Delivering Babies
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:15
    Without a Trace
  • 04:05
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:08
    Kan ik het ook?
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:40
    De Gezonde Goesting
    02:15
    Karola's Kitchen
  • 06:00
    Ghosts
    02:40
    Inspector George Gently
  • 06:00
    Blowing LA
    02:10
    Below Deck
  • 06:10
    MAX Geheugentrainer
    03:00
    NOS WK Avond
  • 02:40
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:30
    NOS Gesprek minister-president met gebarentaal
  • 06:05
    Angelina Ballerina
    02:45
    De Grannies van Amsterdam