Drie nieuwe bewoners doen hun intrede in het 'Big Brother'-huis

Reality-liefhebbers kunnen al een week het doen en laten van de bewoners volgen in het 'Big Brother'-huis. Ruim twintig jaar na de eerste editie is het grootste en bekendste tv-programma terug van weggeweest.
Geraldine Kemper en Peter Van de Veire hadden de eer om de 'Big Brother'-aftrap in goede banen te leiden. Al snel werden de eerste acht bewoners overvallen door geheime opdrachten, spannende spellen in de gameroom en uitspraken uit hun verleden.
Na vier dagen moesten insluipers Els en Nick ongezien het huis betreden. Kort na de exit van de eerste bewoner, danser en rapper Ziko, vond het spannende dozenspel plaats en betraden drie nieuwe bewoners het 'Big Brother'-huis.
Maak kennis met Zoey, Jill en René, de drie nieuwelingen die 'Big Brothers' experiment aangaan.
Zoey, 28 jaar (Schaarbeek, België)
'In een groep ben ik meestal de moeder en de sfeermaker'
Deze knappe verschijning is in het dagelijkse leven DJ en reist hiervoor de wereld rond. Door corona zit haar carrière even in een dip en dit was voor haar het ideale moment om zich aan te melden voor Big Brother. Het dagelijks checken van haar social media gaat ze zeker missen, een grote uitdaging om zo’n lange tijd zonder telefoon door te brengen. Ze heeft als oudste van een groot gezin veel voor haar broers en zussen gezorgd, waardoor ze de moederrol op zich zal nemen in het huis. Zoey houdt niet van roddelen en hoopt in het huis iemand te vinden bij wie ze haar ei kwijt kan, dat heeft ze nodig om het 100 dagen vol te houden.
Jill, 22 jaar (Landsmeer – Nederland)
'Ik kan echt niet tegen mensen die liegen, daar kom ik ook heel snel achter'
Jill is de jongste bewoner van het Big Brother huis. Ze is in opleiding voor luchtvaartdienstverlener, maar weet niet zeker of ze echt als stewardess wil gaan werken. Jill heeft nog nooit een echte serieuze relatie gehad, waardoor ze ook niet goed weet hoe het voelt om verliefd te zijn. In het huis zal ze er alles aan doen om voor anderen te zorgen en onenigheid te voorkomen, want van ruzies wordt ze zenuwachtig. Wat anderen van haar vinden, daar trekt ze zich minder van aan. Jill gaat vol voor het avontuur, verheugt zich op de spellen en wil heel graag nieuwe mensen leren kennen.
René, 29 jaar (Hoorn – Nederland)
'Ik ga er heel slecht op als men ongeïnteresseerd overkomt'
De vrolijke René kan zich 'Big Brother' nog herinneren van zijn kindertijd. De IT’er kijkt vooral naar het psychologische experiment; uit de buitenwereld getrokken worden en met vreemde mensen opgescheept zitten. René is een sociaal dier en zijn tactiek is om vrienden te worden met al zijn medebewoners. Zelf zit hij 3,5 uur per dag op zijn telefoon, een grote uitdaging dus om zonder te moeten. Hij noemt zichzelf een echte Bourgondiër en geniet graag van het leven met een wijntje of een biertje. Hij laat zijn grote liefde achter voor 'Big Brother'.
Wanneer
'Big Brother' wordt elke werkdag om 21.30 uur uitgezonden op VIER. Elke donderdag is om 21.30 uur de liveshow 'Big Brother: Live' te zien, gepresenteerd door Geraldine Kemper en Peter Van de Veire. Op VIER.BE kan je de livestream 24/7 volgen met de bewoners in het 'Big Brother'-huis.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Alles of niets in de callback van 'So You Think You Can Dance': 'Dance For Your Life' beslist wie nog kans maakt op de studioshows
- 'Door de Bomen' laat gasten weer ontsnappen aan dagelijkse druk
- 'En toen was er new wave': over het ontstaan en de impact van de Belgische 'nieuwe golf'
- Laatste tickets voor de Cross Battles zetten coaches van 'The Voice' onder zware druk
- Donnie in tranen in 'Celebrity MasterChef Vlaanderen' na opmerking Peter Goossens
- Woensdag in 'Nomaden': 'Defying the junta: Filmmakers in Hiding'
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Waar zijn de drones?
- Dinsdag in 'Nomaden': de wandelende kostuums van Kinshasa
- Emotionele oproep ouders vermoorde Ralf (13) in 'Opsporing Verzocht'
- 'De Dierenarts van Yorkshire' vanaf dinsdag nieuw bij MAX
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
- Wietze de Jager en Chris Bergström hoor je deze zomer op 100% NL
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
Multimedia SPOTLIGHT
-
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz
Kijktip van de dag

De tien chefs moeten zichzelf culinair voorstellen met een verfijnde smaakbom. Geen evidentie, zeker niet met het zwaard van Damocles dat boven hun koksmutsen hangt: de zwarte pin.
'Celebrity MasterChef Vlaanderen', om 21.15 uur op Play.



































