De handschoen wordt weer opgepakt in het vervolg van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant'

maandag 31 augustus 2020

Het avontuur van de finalisten van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' gaat nu echt van start en de eerste twee duo's bijten de spits af.

Op dinsdag 1 september en vanaf 3 september elke donderdag om 20.35 uur bij VTM
De heetste kookwedstrijd van het jaar gaat verder. De vier overblijvende hobbykokduo's uit 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' beginnen aan hun grote uitdaging: ze openen een eigen pop-up restaurant op een niet-alledaagse locatie en koken er voor het eerst voor een aantal restaurantgasten. De inzet is groot want de winnaar gaat naar huis met een geldprijs van 50.000 euro. De aftrap van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant' wordt gegeven op dinsdag 1 september, nadien is er vanaf 3 september elke donderdag om 20.35 uur een nieuwe aflevering bij VTM.


Alvorens de vier duo’s hun pop-up restaurant mogen openen, krijgen ze nog bezoek bij hen thuis van sterrenchefs Sergio Herman en Marcelo Ballardin. Zij worden geflankeerd door Piet Huysentruyt, Sofie Dumont, Loïc Van Impe en Anne-Sophie Breysem en proeven in primeur het menu dat de duo’s van plan zijn te serveren in hun tijdelijk restaurant. Er zijn nog geen punten te verdienen maar dat maakt de bezoeken er niet minder belangrijk om. De jury kan nu immers inschatten wie er volledig klaar is en bij wie nog bijsturing nodig is.

Het eerste bezoek is aan papa Pino en dochter Claudia in Genk. Om te vermijden dat een Pinokkio-beeldje per ongeluk opnieuw in de potten zou vallen, heeft Pino vandaag zijn voorzorgen genomen en Pinokkio in een kooi op tafel geplaatst. Voor hun menu gaan ze naar Sicilië en Sardinië met sommige gerechten die de jury niet kent.

'Dan zie je ze alle zes zo kijken, ik weet niet hoe verbaasd over welke gerechten ze geserveerd zullen krijgen. Het is een risico, maar dat risico wil ik wel nemen', aldus een strijdvaardige Claudia. En dat loont want 'You made Italy proud' is het verdict van Marcelo na het voorgerecht van ravioli. Blijft de vraag of het vervolg van het menu ook zo in de smaak valt…

Van Limburg gaat het gezelschap vervolgens naar de kust, waar boezemvriendinnen Mira en Anne-Sophie de spanning vanaf de eerste minuut voelen. 'Sergio was nog maar net binnen en maakte al duidelijk dat de jury torenhoge verwachtingen heeft van ons', aldus Mira. Eerder behaalden de dames met hun menu 92/100, een monsterscore. Voor hun hoofdgerecht met vis kregen ze zelfs tweemaal 10/10.

Een gepimpte versie van de klassieke tomaat-mozzarella als voorgerecht opdienen aan sterrenchefs is een groot risico maar de vriendinnen gaan het niet uit de weg. Voor het hoofdgerecht beslissen de meisjes om uit hun comfortzone te stappen en een vleesgerecht te serveren. Maar valt dat wel in goede aarde bij de jury…? En ook de aanhoudende stress bij Anne-Sophie zorgt voor de nodige spanningen in de keuken.

'Mijn Keuken Mijn Restaurant', vanaf dinsdag 1 september om 20.35 uur op VTM.


DOSSIER: Najaar 2020: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Met een mix van nostalgie en nieuwe hits zorgt het programma voor ambiance. Sam Gooris zet de tent op stelten met zijn klassiekers, terwijl Regi en Sylver de zachte kant van dance tonen. Betty van Big Brother zorgt voor sensatie en K3 sluit af met hun hit "Tele-Romeo". Met o.m. fragmenten en commentaar van Jo Vally, Kathleen Aerts en haar man Steven, Luc Steeno en Sylvie De Bie.

'Tien Om Te Zien: De Zomer Van', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:30
    Journaallus
    08:00
    De Raad van Soekie
  • 00:30
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
  • 23:45
    Geen uitzending
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 01:10
    Geen uitzending
    08:00
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 03:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    11:05
    Sturm der Liebe
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    TEAM OCHTEND
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:35
    Dexter: New Blood
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:55
    Two and a Half Men
  • 01:50
    The Young Midwives of Essex
    07:30
    Grime & Punishment: Dirty Britain
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:55
    Without a Trace
  • 01:07
    CEO van mijn leven
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 05:49
    Roger
    06:57
    Diy on wheels
  • 05:45
    De Garde van Gert
    08:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 05:25
    Cheaters
    07:05
    Rosemary and Thyme
  • 01:45
    First Dates Australia
    07:10
    Zombie House Flipping
  • 01:40
    NOS Journaal met gebarentaal
    08:00
    NOS Journaal
  • 01:10
    Nieuwsuur
    08:00
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 01:10
    NPO Doc: De Surinaamse voetbaldroom
    07:50
    Waffel de wonderhond