'Chicago Fire' keert terug bij VTM

zondag 5 september 2021

Het is zover! Vanaf maandag kunnen fans op VTM weer genieten van hun wekelijkse portie, spanning, drama en romantiek in 'Chicago Fire'. VTM zendt wekelijks een aflevering uit van het negende seizoen.

'Chicago Fire' is al jarenlang een sterkhouder in de late avond bij VTM. Dit keer zien we nieuwe afleveringen van seizoen negen elke maandag na de topserie van eigen bodem, 'Red Light'.


Wat zie je in aflevering 1?
Een nieuwe collega zorgt voor spanningen binnen het team van Firehouse 51. Een beangstigende oproep geeft Brett de mogelijkheid om zich te bewijzen. Boden ziet potentieel in Kidd en legt haar een idee voor.

In de hoofdrollen zie je onder meer Jesse Spencer (Matt Casey), Taylor Kinney (Kelly Severide), Eamonn Walker (Wallace Boden) en Kara Killmer (Sylvie Brett).

Nog meer 'Chicago'
Sinds vrijdag is ook het nieuwe seizoen van spin-off 'Chicago Med' weer te zien na (ook al) nieuwe afleveringen van 'The Good Doctor'. In de doktersserie is een grote rol weggelegd voor de coronapandemie, want ook de spoedafdeling van het ziekenhuis daar heeft het moeilijk om de grote toestroom aan patiënten de baas te kunnen.

En ook de andere spin-off van 'Chicago Fire', 'Chicago PD' is terug met nieuwe afleveringen. Vanaf woensdag wordt er wekelijks een aflevering van seizoen acht uitgezonden. En van bij de eerste aflevering is het spannend wanneer het team de dood onderzoekt van een vijfjarig meisje dat werd neergeschoten. Atwater wordt het doelwit van enkele officieren. Voight vraagt zich luidop af of hij wel geschikt is voor een nieuwe manier van werken bij de politie.

'Chicago Fire', iedere maandag rond 22.55 uur bij VTM.
'Chicago PD', iedere woensdag rond 22.50 uur bij VTM.
'Chicago Med', iedere vrijdag rond 23.45 uur bij VTM.

Check voor de volgende afleveringen onze TV-gids!



DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Helden van Hier: Politie Aalst' (VTM)

Na een melding van een overval snellen Ken en Yves ter plaatse, maar het slachtoffer is spoorloos. Kevin en Feline onderzoeken oplichting waarbij een vrouw duizenden euro's verloor. Simon en Lauranne reageren op een melding over een gevonden pistool.

'Helden van hier: Politie Aalst', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:40
    Dagelijkse kost
    00:55
    Journaallus
  • 22:50
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:20
    Out of De Box
    00:45
    The Good Doctor
  • 00:40
    Geen uitzending
    07:15
    The Motorway
  • 00:30
    The Big Bang Theory
    01:20
    Geen uitzending
  • 00:30
    All New Traffic Cops
    01:20
    Geen uitzending
  • 00:00
    Suits
    00:50
    Geen uitzending
  • 00:35
    SOS Piet
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:15
    Komen Eten
    01:25
    De Tafel van Gert
  • 00:15
    Fuller House
    00:55
    Neighbours: A New Chapter
  • 00:15
    The Paddock
    01:40
    Pawn Stars
  • 00:30
    Love Island UK
    01:45
    Botched
  • 00:20
    The Rookie
    01:15
    FBI
  • 00:30
    City Reports
    00:44
    Business Branding Infini Nieuwpoort
  • 00:00
    Oh What A Night
    00:46
    Publireportage
  • 23:45
    Bon Appetit
    00:50
    Chris Cooks Cymru
  • 00:00
    Scott & Bailey
    01:35
    Darby and Joan
  • 00:20
    The Resident
    01:15
    First Dates Australia
  • 23:50
    Eva
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 00:40
    De Nachtzoen
    00:50
    Nieuwsuur
  • 00:15
    De slimste mens
    01:00
    Van Roosmalen & Groenteman