'Chicago Fire' keert terug bij VTM

zondag 5 september 2021

Het is zover! Vanaf maandag kunnen fans op VTM weer genieten van hun wekelijkse portie, spanning, drama en romantiek in 'Chicago Fire'. VTM zendt wekelijks een aflevering uit van het negende seizoen.

'Chicago Fire' is al jarenlang een sterkhouder in de late avond bij VTM. Dit keer zien we nieuwe afleveringen van seizoen negen elke maandag na de topserie van eigen bodem, 'Red Light'.


Wat zie je in aflevering 1?
Een nieuwe collega zorgt voor spanningen binnen het team van Firehouse 51. Een beangstigende oproep geeft Brett de mogelijkheid om zich te bewijzen. Boden ziet potentieel in Kidd en legt haar een idee voor.

In de hoofdrollen zie je onder meer Jesse Spencer (Matt Casey), Taylor Kinney (Kelly Severide), Eamonn Walker (Wallace Boden) en Kara Killmer (Sylvie Brett).

Nog meer 'Chicago'
Sinds vrijdag is ook het nieuwe seizoen van spin-off 'Chicago Med' weer te zien na (ook al) nieuwe afleveringen van 'The Good Doctor'. In de doktersserie is een grote rol weggelegd voor de coronapandemie, want ook de spoedafdeling van het ziekenhuis daar heeft het moeilijk om de grote toestroom aan patiënten de baas te kunnen.

En ook de andere spin-off van 'Chicago Fire', 'Chicago PD' is terug met nieuwe afleveringen. Vanaf woensdag wordt er wekelijks een aflevering van seizoen acht uitgezonden. En van bij de eerste aflevering is het spannend wanneer het team de dood onderzoekt van een vijfjarig meisje dat werd neergeschoten. Atwater wordt het doelwit van enkele officieren. Voight vraagt zich luidop af of hij wel geschikt is voor een nieuwe manier van werken bij de politie.

'Chicago Fire', iedere maandag rond 22.55 uur bij VTM.
'Chicago PD', iedere woensdag rond 22.50 uur bij VTM.
'Chicago Med', iedere vrijdag rond 23.45 uur bij VTM.

Check voor de volgende afleveringen onze TV-gids!



DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Gekocht' (Play)

Sophie en Daan ontmoeten Fenna en Quinten. Al acht jaar vormen ze een koppel, maar ze schipperen nog steeds tussen vier verschillende plekken: het appartement van haar papa, het huis van haar mama, dat van haar stiefvader en het huis van Quintens ouders. Vooral Fenna voelt zich daardoor nergens écht thuis, en daar willen ze nu verandering in brengen. Hun droom? Een (half)open bebouwing in Bonheiden, met minstens drie slaapkamers, gelegen in een rustige straat.

'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:15
    Thuis
    20:45
    Kunnen we overeenkomen?
  • 20:00
    Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    20:55
    Geen uitzending
  • 20:00
    Familie
    20:35
    Huis Gemaakt
  • 19:35
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    20:30
    Tracker
  • 20:05
    The Big Bang Theory
    20:35
    The Hunger Games: Catching Fire
  • 19:40
    Police Interceptors
    20:35
    Hot Fuzz
  • 20:00
    Alert: Missing Persons Unit
    20:50
    Snowpiercer
  • 20:00
    Pa heeft een lief
    20:35
    En Toen Kwam Ons Ma Binnen
  • 20:00
    De Tafel van Gert
    21:15
    Blind Gekocht
  • 19:40
    FBI
    20:35
    Eyes Wide Shut
  • 19:40
    Borderforce USA: The Bridges
    20:35
    The First 48
  • 19:40
    Chateau Meiland
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Killer Couples
  • 20:11
    Z-Beurs
    20:23
    Z-accelerate
  • 20:00
    Sunset Boulevard
    20:55
    Mar10
  • 19:40
    Het Weekmenu
    20:20
    Soep!
  • 20:00
    Hudson & Rex
    21:00
    Beyond Paradise
  • 19:45
    NCIS: Los Angeles
    20:35
    Rivals
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    Project Dans
  • 19:50
    Per Seconde Wijzer
    20:25
    Radar
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Van Roosmalen & Groenteman