André Hazes met 'Getekend Voor Het Leven' op VTM 2

woensdag 18 augustus 2021

In het nieuwe 'Getekend Voor Het Leven' krijgen mensen die spijt hebben van hun zichtbare tatoeages, de kans om hun leven voorgoed te veranderen. Presentator André Hazes volgt deze opvallende personen en de bijzondere maar vaak ook schrijnende verhalen achter hun tattoos, die dagelijks een enorme impact op hun leven hebben.

In iedere aflevering maakt André kennis met twee personen die spijt hebben van hun zichtbare tattoos, waardoor ze zich getekend voor het leven voelen. Hij verdiept zich in de verhalen, hoort aan waar ze tegenaan lopen, hoe ze in een sociaal isolement zijn geraakt of soms helemaal de straat niet meer op durven. Ze komen vaak niet meer voor een baan in aanmerking en worden door de maatschappij veroordeeld.

Van een man die zijn hele gezicht heeft vol getatoeëerd tot de jonge vrouw met pistolen op haar heupen. Andy en Dex hebben alles voorbij zien komen. Ze runnen het succesvolle Tattoo No More in Rotterdam, waar ze niet alleen professioneel tattoos zetten, maar ze ook via een intensief en kostbaar lasertraject verwijderen. Andy, tevens een volle neef van de moeder van André, kwam erachter dat veel mensen hun tatoeages door drank, drugs of een depressie hebben laten zetten en dat deze hen nu in het dagelijkse leven belemmeren. Hij richtte Stichting Spijt van Tattoo op, waardoor het mogelijk is om deze mensen te helpen hun levens te veranderen. Samen met Andy’s stichting gaat André voor deze mensen door het vuur zodat ze uiteindelijk op een mooie manier weer terug kunnen komen in de maatschappij.


'Getekend Voor Het Leven', vanaf donderdag 19 augustus om 20.30 uur bij VTM 2 én op VTM GO!



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' - Frans (Jaak Van Assche)

De firma zoekt iemand voor de technische dienst. Herman en Martine schuiven Bambi naar voren, tegen de zin van Dick in. Het werkvolk is niet opgezet. De burgemeester komt zijn beloftes niet na en wordt door Kevin en Frans onder druk gezet.

'De Zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:40
    Dodo
    01:00
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Zomerweekend
    01:20
    Nachtlus
  • 06:35
    Dropje
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:40
    Maya de Bij
    01:15
    Geen uitzending
  • 02:10
    Geen uitzending
    09:15
    Wordt aangekondigd
  • 05:30
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:10
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    This Is Us
  • 06:40
    Chopper Cops
    02:00
    Pawn Stars
  • 06:10
    Het Weekmenu
    01:35
    Emma Willis: Delivering Babies
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:10
    The Rookie
  • 04:13
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:35
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:25
    Toasted on wheels!
    02:10
    Vietnjam, met Quyên
  • 06:00
    All Creatures Great and Small
    02:35
    Call the Midwife
  • 06:25
    Scrubs
    02:30
    Below Deck
  • 03:20
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    02:10
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:40
    NOS Journaal met gebarentaal
    07:15
    Langs de Maas
  • 06:40
    Ziggy en de Zootram
    02:30
    NOS De Avondetappe