André Hazes met 'Getekend Voor Het Leven' op VTM 2

woensdag 18 augustus 2021

In het nieuwe 'Getekend Voor Het Leven' krijgen mensen die spijt hebben van hun zichtbare tatoeages, de kans om hun leven voorgoed te veranderen. Presentator André Hazes volgt deze opvallende personen en de bijzondere maar vaak ook schrijnende verhalen achter hun tattoos, die dagelijks een enorme impact op hun leven hebben.

In iedere aflevering maakt André kennis met twee personen die spijt hebben van hun zichtbare tattoos, waardoor ze zich getekend voor het leven voelen. Hij verdiept zich in de verhalen, hoort aan waar ze tegenaan lopen, hoe ze in een sociaal isolement zijn geraakt of soms helemaal de straat niet meer op durven. Ze komen vaak niet meer voor een baan in aanmerking en worden door de maatschappij veroordeeld.

Van een man die zijn hele gezicht heeft vol getatoeëerd tot de jonge vrouw met pistolen op haar heupen. Andy en Dex hebben alles voorbij zien komen. Ze runnen het succesvolle Tattoo No More in Rotterdam, waar ze niet alleen professioneel tattoos zetten, maar ze ook via een intensief en kostbaar lasertraject verwijderen. Andy, tevens een volle neef van de moeder van André, kwam erachter dat veel mensen hun tatoeages door drank, drugs of een depressie hebben laten zetten en dat deze hen nu in het dagelijkse leven belemmeren. Hij richtte Stichting Spijt van Tattoo op, waardoor het mogelijk is om deze mensen te helpen hun levens te veranderen. Samen met Andy’s stichting gaat André voor deze mensen door het vuur zodat ze uiteindelijk op een mooie manier weer terug kunnen komen in de maatschappij.


'Getekend Voor Het Leven', vanaf donderdag 19 augustus om 20.30 uur bij VTM 2 én op VTM GO!



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De schatrijke mediatycoon William Parrish staat op het punt om zijn 65ste verjaardag te vieren. Maar hij nadert het eind van zijn leven, dat voelt hij. Op een dag wandelt De Dood, in de gedaante van Joe Black, zijn huis binnen om William mee te nemen naar het hiernamaals. Maar na een ontmoeting met Williams dochter Susan besluit Joe zijn plannen te herzien. Hij doet William een voorstel: William mag nog een tijd blijven leven, als hij Joe in ruil alle geheimen van het leven leert.

'Meet Joe Black', film uit 1998 met oa. Brad Pitt, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:03
    Hoe moeilijk kan het zijn?
    03:30
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    03:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 08:00
    Waiko
    06:00
    Tik Tak
  • 07:55
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:00
    Geen uitzending
    10:00
    GPs: Behind Closed Doors
  • 06:00
    Qmusic
    01:30
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:20
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 07:55
    Two and a Half Men
    02:00
    Blue Bloods
  • 07:35
    Property Brothers
    02:20
    Billion Dollar Playground
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 05:18
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Een Uur Sorry Music
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:55
    Het Weekmenu
    02:30
    Vanavond bij ons
  • 08:05
    Midsomer Murders
    04:10
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 07:40
    First Dates Australia
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    NOS WK Ontbijt
    02:20
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 08:00
    NOS WK Ontbijt met gebarentaal
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:05
    De boterhamshow
    02:26
    NOS FIFA WK Voetbal 2026