André Hazes met 'Getekend Voor Het Leven' op VTM 2

woensdag 18 augustus 2021

In het nieuwe 'Getekend Voor Het Leven' krijgen mensen die spijt hebben van hun zichtbare tatoeages, de kans om hun leven voorgoed te veranderen. Presentator André Hazes volgt deze opvallende personen en de bijzondere maar vaak ook schrijnende verhalen achter hun tattoos, die dagelijks een enorme impact op hun leven hebben.

In iedere aflevering maakt André kennis met twee personen die spijt hebben van hun zichtbare tattoos, waardoor ze zich getekend voor het leven voelen. Hij verdiept zich in de verhalen, hoort aan waar ze tegenaan lopen, hoe ze in een sociaal isolement zijn geraakt of soms helemaal de straat niet meer op durven. Ze komen vaak niet meer voor een baan in aanmerking en worden door de maatschappij veroordeeld.

Van een man die zijn hele gezicht heeft vol getatoeëerd tot de jonge vrouw met pistolen op haar heupen. Andy en Dex hebben alles voorbij zien komen. Ze runnen het succesvolle Tattoo No More in Rotterdam, waar ze niet alleen professioneel tattoos zetten, maar ze ook via een intensief en kostbaar lasertraject verwijderen. Andy, tevens een volle neef van de moeder van André, kwam erachter dat veel mensen hun tatoeages door drank, drugs of een depressie hebben laten zetten en dat deze hen nu in het dagelijkse leven belemmeren. Hij richtte Stichting Spijt van Tattoo op, waardoor het mogelijk is om deze mensen te helpen hun levens te veranderen. Samen met Andy’s stichting gaat André voor deze mensen door het vuur zodat ze uiteindelijk op een mooie manier weer terug kunnen komen in de maatschappij.


'Getekend Voor Het Leven', vanaf donderdag 19 augustus om 20.30 uur bij VTM 2 én op VTM GO!



DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Sergio in Italië: Marco 2026' (VTM GO+)

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.

'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:45
    Homo universalis
  • 18:25
    Dennis Tyfus eindelijk op canvas
    19:20
    De ideale wereld
  • 18:45
    Home Sweet Rome!
    19:10
    Grizzy & the Lemmings
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 19:00
    Blind getrouwd: Australië
    20:30
    Olympus Has Fallen
  • 18:45
    The Simpsons
    19:40
    The Big Bang Theory
  • 18:40
    Police Interceptors
    20:35
    The Last of the Mohicans
  • 18:25
    ER
    19:10
    Allegiance
  • 18:20
    Sturm der Liebe
    19:20
    De keuken van Sofie
  • 19:05
    De Container Cup
    20:00
    De Tafel van Tine
  • 18:50
    The Rookie
    19:40
    FBI
  • 18:50
    Pawn Stars
    19:40
    Borderforce USA: The Bridges
  • 18:50
    Masterchef USA
    19:40
    Chateau Meiland
  • 18:40
    Fear Thy Neighbour
    19:35
    Snapped
  • 15:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:53
    De ambachter
    19:55
    Meesterlijk speechen
  • 18:55
    Pasta & Risotto
    19:10
    Sportfood
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:10
    Hope Street
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 19:05
    Eva
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:15
    BinnensteBuiten
  • 19:00
    NOS Jeugdjournaal
    19:25
    First Dates