André Hazes met 'Getekend Voor Het Leven' op VTM 2

woensdag 18 augustus 2021

In het nieuwe 'Getekend Voor Het Leven' krijgen mensen die spijt hebben van hun zichtbare tatoeages, de kans om hun leven voorgoed te veranderen. Presentator André Hazes volgt deze opvallende personen en de bijzondere maar vaak ook schrijnende verhalen achter hun tattoos, die dagelijks een enorme impact op hun leven hebben.

In iedere aflevering maakt André kennis met twee personen die spijt hebben van hun zichtbare tattoos, waardoor ze zich getekend voor het leven voelen. Hij verdiept zich in de verhalen, hoort aan waar ze tegenaan lopen, hoe ze in een sociaal isolement zijn geraakt of soms helemaal de straat niet meer op durven. Ze komen vaak niet meer voor een baan in aanmerking en worden door de maatschappij veroordeeld.

Van een man die zijn hele gezicht heeft vol getatoeëerd tot de jonge vrouw met pistolen op haar heupen. Andy en Dex hebben alles voorbij zien komen. Ze runnen het succesvolle Tattoo No More in Rotterdam, waar ze niet alleen professioneel tattoos zetten, maar ze ook via een intensief en kostbaar lasertraject verwijderen. Andy, tevens een volle neef van de moeder van André, kwam erachter dat veel mensen hun tatoeages door drank, drugs of een depressie hebben laten zetten en dat deze hen nu in het dagelijkse leven belemmeren. Hij richtte Stichting Spijt van Tattoo op, waardoor het mogelijk is om deze mensen te helpen hun levens te veranderen. Samen met Andy’s stichting gaat André voor deze mensen door het vuur zodat ze uiteindelijk op een mooie manier weer terug kunnen komen in de maatschappij.


'Getekend Voor Het Leven', vanaf donderdag 19 augustus om 20.30 uur bij VTM 2 én op VTM GO!



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Vrederechters' (VTM)

In Lokeren moet vrederechter De Bruyne een vrouw wijzen op haar verplichtingen als verhuurster. Vrederechter Struyf gaat in Tongeren een kijkje nemen in de woning van twee huursters die klagen over een schimmelproblematiek.

'Vrederechters', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:40
    Kinderen van Dewindt
    15:30
    Flikken Maastricht
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:15
    Sarah doet yoga
    15:20
    Kabam!
  • 14:15
    Wittekerke
    15:30
    Gooische Vrouwen
  • 15:15
    Kitchen Nightmares
    16:10
    Blind Getrouwd UK
  • 14:45
    The Addams Family
    16:30
    Chicago P.D.
  • 14:55
    MacGyver
    15:55
    Xena: Warrior Princess
  • 14:40
    O Little Christmas Market
    16:10
    Christmas in Tahoe
  • 15:00
    Geen uitzending
    15:35
    Joe
  • 14:10
    Blind Gekocht NL
    15:20
    De Tafel van Ruben
  • 14:30
    Monster-in-Law
    16:15
    Castle
  • 14:40
    Heavy Rescue: 401
    15:35
    Pawn Stars
  • 15:05
    Peppe's Toscane
  • 15:00
    24 Hours in Police Custody
    16:00
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:14
    Hallo Roger
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:05
    De Sterrenkaart
    15:40
    Chris Cooks Cymru
  • 15:10
    All Creatures Great and Small
    16:05
    New Tricks
  • 14:25
    NCIS
    16:00
    NCIS: Los Angeles
  • 15:00
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 15:10
    Symfonische Sessies
    15:30
    Boy From The Dessa
  • 15:15
    De Smurfen
    15:25
    Mojo Fliptop