André Hazes met 'Getekend Voor Het Leven' op VTM 2

woensdag 18 augustus 2021

In het nieuwe 'Getekend Voor Het Leven' krijgen mensen die spijt hebben van hun zichtbare tatoeages, de kans om hun leven voorgoed te veranderen. Presentator André Hazes volgt deze opvallende personen en de bijzondere maar vaak ook schrijnende verhalen achter hun tattoos, die dagelijks een enorme impact op hun leven hebben.

In iedere aflevering maakt André kennis met twee personen die spijt hebben van hun zichtbare tattoos, waardoor ze zich getekend voor het leven voelen. Hij verdiept zich in de verhalen, hoort aan waar ze tegenaan lopen, hoe ze in een sociaal isolement zijn geraakt of soms helemaal de straat niet meer op durven. Ze komen vaak niet meer voor een baan in aanmerking en worden door de maatschappij veroordeeld.

Van een man die zijn hele gezicht heeft vol getatoeëerd tot de jonge vrouw met pistolen op haar heupen. Andy en Dex hebben alles voorbij zien komen. Ze runnen het succesvolle Tattoo No More in Rotterdam, waar ze niet alleen professioneel tattoos zetten, maar ze ook via een intensief en kostbaar lasertraject verwijderen. Andy, tevens een volle neef van de moeder van André, kwam erachter dat veel mensen hun tatoeages door drank, drugs of een depressie hebben laten zetten en dat deze hen nu in het dagelijkse leven belemmeren. Hij richtte Stichting Spijt van Tattoo op, waardoor het mogelijk is om deze mensen te helpen hun levens te veranderen. Samen met Andy’s stichting gaat André voor deze mensen door het vuur zodat ze uiteindelijk op een mooie manier weer terug kunnen komen in de maatschappij.


'Getekend Voor Het Leven', vanaf donderdag 19 augustus om 20.30 uur bij VTM 2 én op VTM GO!



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:20
    VRT NWS Pano
    00:02
    Eurodreams
  • 23:05
    De ideale wereld
    23:45
    Het weer
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:30
    Chicago P.D.
    23:30
    Vrederechters
  • 22:45
    PI Haaglanden
    00:05
    America's Toughest Jails
  • 22:35
    Blackhat
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 23:05
    Foute Vrienden Australië
    23:35
    Most Daring
  • 22:10
    Coyote Creek Christmas
    23:35
    'Tis the Season to Be Merry
  • 23:05
    Slisse & Cesar
    23:35
    'Allo 'Allo!
  • 22:35
    De Verhulstjes
    23:50
    De Tafel van Ruben
  • 23:00
    Friends
    23:25
    Modern Family
  • 23:00
    Twisted Metal
    23:40
    Hawaii Five-0
  • 22:45
    Huizenjagers
    23:50
    Love It or List It
  • 23:15
    Strike
    00:25
    Cold Case
  • 23:20
    Trends Doc
    23:50
    Z-Defensie
  • 23:17
    De perfecte energieoplossing
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:10
    Becoming Meewis
    23:55
    Hidden Gems
  • 22:00
    Agatha Christie's Marple
  • 22:55
    NCIS
    23:45
    NCIS: Los Angeles
  • 23:20
    NOS Journaal Laat
    23:45
    Eva
  • 23:20
    De Boeddhistische Blik
    00:15
    De Nachtzoen
  • 23:00
    Reizen Waes
    23:55
    De slimste mens