Telenovelle 'Lisa' start nieuw seizoen met veel spanning en emotie

'Als dit een nachtmerrie is, wil ik nu wakker worden.' Met die hartverscheurende woorden opent het nieuwe seizoen van de telenovelle 'Lisa' op maandag 6 september om 18.15 uur bij VTM.
Het eerste seizoen sloot af met een onverwachte cliffhanger: Katja (Anouck Luyten) dwarsboomde de liefdesverklaring van Lisa (Tinne Oltmans) door in Las Vegas te trouwen met haar droomprins Jonas (Oscar Willems). De aftrap van het nieuwe seizoen belooft dus veel spanning en emotie. Hoe zal Lisa reageren op het nieuws dat haar halfzus en Jonas getrouwd zijn? Trekt ze tegen alle verwachtingen in haar stoute schoenen aan en verklaart ze hem alsnog haar liefde? Of houdt ze zich zoals gewoonlijk op de achtergrond en blijft ze in de schaduw van Katja? Het eerste seizoen was een groot succes bij VTM met meer dan een half miljoen kijkers (519.000) en 38.2% marktaandeel (VVA 18-54, live+uitgesteld).
Ook op andere vragen krijgen de kijkers eindelijk een antwoord. Met 200.000 Amerikaanse dollars op zak beloofde Katja immers om samen met Jonas voorgoed te vertrekken uit Vilvoorde. Hoe zullen Dorine (Hilde Heijnen) en de temperamentvolle Gert (Bert Verbeke) reageren wanneer ze ontdekken dat Katja zich niet aan de deal heeft gehouden?
De kus tussen Pilar (Naomi Janssens) en Lars (Thomas Van Caeneghem) zorgde voor veel spanning in de extra lange slotaflevering van Lisa. Pilars ex-vriend Remco (Arno Moens) betrapte het paar in de Keetal en kookte over van woede. Zal Remco tegen Elke (Femke Verschueren), het lief van Lars, vertellen wat hij gezien heeft? En hoe gaat het nu verder tussen Pilar en Lars?
Bekijk een korte samenvatting van het eerste seizoen van Lisa hier:
Wie zijn geheugen wil opfrissen kan op zondag 5 september om 11.25 uur afstemmen op VTM voor een herhaling van de extra lange slotaflevering van de telenovelle 'Lisa'. De afleveringen van Lisa zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
Het scenario van de telenovelle 'Lisa' is van de hand van Hugo Van Laere ('Sara', 'Familie') en zijn team. Elias Mentzel ('#LikeMe', 'Familie') is hoofdregisseur/showrunner. Producenten zijn Pieter Van Huyck en Ivy Vanhaecke ('Spitsbroers', 'Undercover', 'Beau Séjour', 'Professor T.'). 'Lisa' is een coproductie van De Mensen en Gardner and Domm, met de steun van gaststad Vilvoorde en de tax shelter maatregel van de Federale Overheid. De buitenopnames vinden plaats in Vilvoorde, de thuisstad van 'Lisa'.
'Lisa', vanaf maandag 6 september elke weekdag om 18.15 uur bij VTM.
DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossier- Dan start het nieuwe seizoen van 'Dancing With The Stars'!
- Pieter Timmers, Nora Gharib, Jonatan Medart en Yemi Oduwale vervolledigen line up 'Dancing With The Stars 2021'
- Mamma Mia! Broadway komt naar Vlaanderen met 'James De Musical'
- Frances Lefebure en Ruth Beeckmans gaan voor niets minder dan onbeperkte liefde in 'Cupido Ofzo'
- 'Sabena': de geschiedenis van onze nationale luchtvaartmaatschappij op Canvas
- Eddy Planckaert bijt de spits af van zevende seizoen 'Het Huis': 'Ik was vanaf mijn geboorte een coureur'
- Annemie Struyf volgt draagmoeders en wensouders in intieme en ontroerende reeks
- 10 krachtpatsers zoeken hun limieten op in 'De Sterkste Handen'
- Deze 9 bekende Vlamingen scherpen hun dartpijlen op VTM2!
- Play4 opent maandag de 'Klopjacht'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Van 'Wittekerke' en 'De Kotmadam' naar 'Familie': Nicoline Dossche maakt haar opwachting in 'Familie'
- Ook VRT-radiocommentatoren niet meer naar de Tour
- Rutger Castricum zet politieke en maatschappelijke kwesties op scherp in nieuw programma 'Rutgers Lobby'
- Nieuw programma 'Keurmeesters': Omdat iedereen anders naar kunst kijkt
- En toen waren ze plots met 12... Twee extra kandidaten duiken op in 'De Mol'
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Van verborgen schatten tot historische moordzaken in april op The HISTORY Channel
- Dit zie je in april bij National Geographic
- Dit staat in april op het vuur bij 24Kitchen
- Geniet van een maand met grote filmhits en premières bij Comedy Central
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Rene van Kooten in 'FM op 5'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is'
Kijktip van de dag

Karl Vannieuwkerke blikt samen met zijn gasten vooruit op de 110de editie van de Ronde van Vlaanderen. Wie volgt zondag 5 april de Sloveense wereldkampioen Tadej Pogačar in Oudenaarde op?
'Vive le Vélo, Leve de Ronde', om 21.35 uur op VRT 1.



































