Vrouwelijke topcast viert vriendschap in 'Mijn Slechtste Beste Vriendin', binnenkort nieuw bij Streamz!

dinsdag 19 januari 2021

De eigenzinnige serie 'Mijn Slechtste Beste Vriendin' komt uit de pen van Ilse Beyers, de voormalige hoofdredacteur van Dag Allemaal, die eerder het gelijknamige boek schreef.

'Mijn Slechtste Beste Vriendin' biedt een scherpe en ironische blik achter de schermen van het upscale reclamebureau 'Callier & Starck'. Zes vriendinnen delen niet enkel dezelfde werkvloer en een goed glas wijn maar ook goed bewaarde geheimen, om ze vervolgens door te vertellen aan de rest van hun collega’s. Het komt tot een pijnlijk breekpunt wanneer één van hen vermoedt dat ze ook haar man moet delen. De Vlaamse reeks verzoent op een verfrissende manier camp, kitsch en humor.


We volgen de dagelijkse besognes van de sarcastische artiestenmanager Sally (Eva Van der Gucht), receptioniste en David Hasselhoff-fan Michelle (Maaike Cafmeyer), de bevallige soap actrice Molly (Ella-June Henrard), de nuchtere barvrouw Nikki (Clara Cleymans), 'De Zwaan' Helena (Charlotte-Anne Bongaerts) en de klungelige account-manager Zita (Kim Hertogs) terwijl professionele en persoonlijke uitdagingen de kop opsteken. Joren Seldeslachts, Steve Geerts en Mathias Sercu spelen de wederhelften van Zita, Michelle en Sally.

Na twaalf jaar aan het hoofd te staan van Dag Allemaal, heeft de ex-hoofdredactrice Ilse Beyers de reeks 'Mijn Slechtste Beste Vriendin' geschreven, die vanaf 1 februari te zien zal zijn op Streamz en later op VIER.

'Eén van de cruciale afwegingen in het leven vind ik: 'Heb je liever gelijk dan vrienden?' Dus ik wilde heel graag een reeks schrijven over mensen boordevol ongelijk, die tegelijkertijd wél vervuld zijn van vriendschap. Dat is de essentie van 'Mijn Slechtste Beste Vriendin': dat iemand al je fouten kent, en je desondanks toch graag ziet. Dat gezegd zijnde: het is ook gewoon een reeks van de glimlach. Enfin, ik hoop dat ik dààr ten minste gelijk in krijg. (lacht)'

'Mijn Slechtste Beste Vriendin' is een productie van Lecter Scripted Media. Het eerste deel (12 afleveringen) is vanaf 1 februari 2021 beschikbaar op Streamz en Streamz+. Het tweede deel zal op 13 februari (8 afleveringen) gelanceerd worden. De reeks zal later ook op VIER te zien zijn.

Bekijk hieronder een blik achter de schermen van deze nieuwe serie:



DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Met een mix van nostalgie en nieuwe hits zorgt het programma voor ambiance. Sam Gooris zet de tent op stelten met zijn klassiekers, terwijl Regi en Sylver de zachte kant van dance tonen. Betty van Big Brother zorgt voor sensatie en K3 sluit af met hun hit "Tele-Romeo". Met o.m. fragmenten en commentaar van Jo Vally, Kathleen Aerts en haar man Steven, Luc Steeno en Sylvie De Bie.

'Tien Om Te Zien: De Zomer Van', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:30
    Journaallus
    18:13
    VRT NWS Update
  • 23:35
    Domina
    20:00
    Terzake
  • 23:45
    Geen uitzending
    18:30
    De camping
  • 16:30
    America's Funniest Home Videos
  • 01:30
    Geen uitzending
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:45
    The Goldbergs
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    The X-Files
    18:40
    Baywatch
  • 00:55
    SOS Piet
    19:05
    De keuken van Sofie
  • 01:35
    Geen uitzending
    18:25
    The Fresh Prince of Bel-Air
  • 04:55
    Geen uitzending
    18:50
    Elementary
  • 04:55
    Geen uitzending
    18:10
    Neighborhood Wars
  • 07:45
    Love Island
    18:35
    The Block Australia
  • 05:00
    Geen uitzending
    18:40
    Killer at the Crime Scene
  • 01:07
    CEO van mijn leven
    20:00
    Z-Nieuws
  • 03:18
    Het zelfbouwhuis
    18:15
    Tooldokter
  • 12:20
    Het Weekmenu
    18:15
    Foodies & The City
  • 02:05
    Rosemary and Thyme
    18:55
    Death in Paradise
  • 01:45
    First Dates Australia
    19:45
    Station 19
  • 01:40
    NOS Journaal met gebarentaal
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 01:10
    Nieuwsuur
    18:15
    NOS Journaal Regio
  • 01:10
    NPO Doc: De Surinaamse voetbaldroom
    18:25
    Klaas Kan Alles Kort