Vrouwelijke topcast viert vriendschap in 'Mijn Slechtste Beste Vriendin', binnenkort nieuw bij Streamz!

dinsdag 19 januari 2021

De eigenzinnige serie 'Mijn Slechtste Beste Vriendin' komt uit de pen van Ilse Beyers, de voormalige hoofdredacteur van Dag Allemaal, die eerder het gelijknamige boek schreef.

'Mijn Slechtste Beste Vriendin' biedt een scherpe en ironische blik achter de schermen van het upscale reclamebureau 'Callier & Starck'. Zes vriendinnen delen niet enkel dezelfde werkvloer en een goed glas wijn maar ook goed bewaarde geheimen, om ze vervolgens door te vertellen aan de rest van hun collega’s. Het komt tot een pijnlijk breekpunt wanneer één van hen vermoedt dat ze ook haar man moet delen. De Vlaamse reeks verzoent op een verfrissende manier camp, kitsch en humor.


We volgen de dagelijkse besognes van de sarcastische artiestenmanager Sally (Eva Van der Gucht), receptioniste en David Hasselhoff-fan Michelle (Maaike Cafmeyer), de bevallige soap actrice Molly (Ella-June Henrard), de nuchtere barvrouw Nikki (Clara Cleymans), 'De Zwaan' Helena (Charlotte-Anne Bongaerts) en de klungelige account-manager Zita (Kim Hertogs) terwijl professionele en persoonlijke uitdagingen de kop opsteken. Joren Seldeslachts, Steve Geerts en Mathias Sercu spelen de wederhelften van Zita, Michelle en Sally.

Na twaalf jaar aan het hoofd te staan van Dag Allemaal, heeft de ex-hoofdredactrice Ilse Beyers de reeks 'Mijn Slechtste Beste Vriendin' geschreven, die vanaf 1 februari te zien zal zijn op Streamz en later op VIER.

'Eén van de cruciale afwegingen in het leven vind ik: 'Heb je liever gelijk dan vrienden?' Dus ik wilde heel graag een reeks schrijven over mensen boordevol ongelijk, die tegelijkertijd wél vervuld zijn van vriendschap. Dat is de essentie van 'Mijn Slechtste Beste Vriendin': dat iemand al je fouten kent, en je desondanks toch graag ziet. Dat gezegd zijnde: het is ook gewoon een reeks van de glimlach. Enfin, ik hoop dat ik dààr ten minste gelijk in krijg. (lacht)'

'Mijn Slechtste Beste Vriendin' is een productie van Lecter Scripted Media. Het eerste deel (12 afleveringen) is vanaf 1 februari 2021 beschikbaar op Streamz en Streamz+. Het tweede deel zal op 13 februari (8 afleveringen) gelanceerd worden. De reeks zal later ook op VIER te zien zijn.

Bekijk hieronder een blik achter de schermen van deze nieuwe serie:



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Kinderen van Dewindt
    14:20
    Dierendokters 24/7
  • 08:00
    Herfstbeelden
    16:45
    China's Wild Empire
  • 13:50
    Coop Troep
    14:00
    Tik Tak
  • 13:45
    Chicago Med
    14:45
    Got Talent
  • 13:35
    Ghost Rider
    15:30
    House for Sale
  • 13:45
    Chicago Med
    14:40
    Trolls World Tour
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:35
    Matlock
  • 13:10
    Christmas Bedtime Stories
    14:35
    Write Before Christmas
  • 10:00
    Joe
    15:25
    Geen uitzending
  • 13:30
    Friends
    14:55
    De Slimste Mens Ter Wereld
  • 13:20
    Castle
    16:50
    Criminal Minds
  • 13:30
    See No Evil
    15:30
    The Neighborhood
  • 13:35
    A Place in the Sun
    17:15
    Komen Eten
  • 13:15
    The Killer in My Family
    15:50
    24 Hours in Police Custody
  • 13:34
    Z-Weekoverzicht
    14:08
    Trends Talk
  • 13:53
    De ambachter
    14:00
    De Muziekshow
  • 13:35
    Wild van Wild
    14:05
    De Eregast
  • 13:25
    Midsomer Murders
    15:20
    Grantchester
  • 13:30
    NCIS: Los Angeles
    18:00
    Below Deck Down Under
  • 13:10
    Het Filosofisch Kwintet
    14:15
    Keuringsdienst van Waarde
  • 12:00
    De Nationale Leesmarathon
    14:05
    Een jaar in vogelvlucht
  • 13:30
    Mila's Missie