Maak kennis met VTM: een familie van zenders! - VIDEO

Vanaf maandag 31 augustus transformeert VTM van familiezender naar een familie van zenders. Die dag starten namelijk VTM 2, VTM 3 en VTM 4.
Waar VTM blijft staan voor familie-entertainment, zet VTM 2 in op pittige reality, lokaal en internationaal. VTM 3 zorgt elke dag voor een topfilm, aangevuld met series en sitcoms en VTM 4 zet in op actie en classics. De nieuwe VTM-zenders vervangen de huidige zenders Q2, Vitaya en CAZ. VTM krijgt vanaf 31 augustus ook een 'nieuwe' baseline, die velen niet onbekend in de oren zal klinken: VTM kleurt je dag.
Dirk Lodewyckx, algemeen directeur TV, Streaming en Radio: 'Met VTM hebben we vandaag een heel sterk merk, met straffe creatieve content en een enorm fanship in Vlaanderen. We verbreden de unieke band die VTM heeft met de Vlaming en maken van onze familiezender een familie van zenders, waarmee we alle doelgroepen aanspreken. Dit is een belangrijke mijlpaal voor VTM. Sinds de start van Ka2 in 1995 hebben we ervoor gekozen ons aanbod naast VTM te differentiëren, met eigen namen en eigen merken. Dat gaat nu op de schop. Vanaf 31 augustus is het VTM, VTM 2, VTM 3 en VTM 4.'
Drie avonden per week lokale programma’s bij VTM 2
VTM 2 wordt een pittige realityzender, met lokale en internationale programma’s. Waar VTM eerder een brede familiezender is voor het hele gezin, is VTM 2 een zender die zich richt op actieve volwassenen.
VTM 2 volgt bijzondere mensen en laat niets onbespreekbaar, ook al is het wat buitengewoon en anders. VTM 2 zal in het najaar maar liefst drie avonden per week lokale programma's brengen. Een eerste glimp van VTM 2 brengt programma’s als de Vlaamse versie van 'Ik Vertrek', 'Blind Getrouwd Australië' en een vaste afspraak met de Champions League. Meer nieuws over de nieuwe lokale programma’s bij VTM 2 volgt binnenkort.
VTM 3 wordt dé filmzender in Vlaanderen, aangevuld met heel wat straffe series en sitcom. Bij VTM 3 kunnen kijkers elke dag een film verwachten - van comedy, drama tot arthouse of sci-fi - als 'Star Wars', 'Girl' en 'Deadpool', aangevuld met series en sitcom.
VTM 4 is er voor wie graag kijkt naar een stevige portie actie of een nostalgische klassieker. Denk onder andere aan 'James Bond', 'Rambo' of 'Top Gear'.
De nieuwe VTM-zenders starten uiteraard niet 'from scratch', want er zijn al heel wat programma's over alle tv-zenders van DPG Media heen die graag bekeken worden. Maar er zal wel gerichter gekozen worden per zender wat er waar te zien is én er zullen heel wat lokale programma’s gemaakt worden voor VTM 2.
Dirk Lodewyckx: 'Deze nieuwe zenderstrategie zorgt er ook voor dat we meer dan ooit inzetten op lokale programma’s. Voor VTM 2 uiteraard, maar daarnaast produceren we vandaag ook extra content voor onze digitale platformen VTM GO en straks ook voor het nieuwe betalende streaming platform. We vinden dit een belangrijk signaal, zeker in coronatijden, om de lokale productiesector extra zuurstof te geven.'
Kristine Willems gaat aan de slag als channel manager van de nieuwe zenders. Zij was de voorbije jaren Hoofd Factual bij DPG Media en leidde voordien het productiehuis Fremantle Media Belgium en was netmanager van VT4 en VijfTV. Maarten Janssen is sinds maart 2020 aan de slag als channel manager van VTM.
VTM kleurt opnieuw je dag
De iconische baseline, die in 1989 werd gelanceerd bij de start van VTM, keert terug. ''Kleurt je dag' is als slogan eigenlijk nooit weggeweest. Hij behoort als het ware tot het erfgoed van Vlaanderen. Met de creatieve en kwalitatieve bijsturingen die VTM de voorbije jaren hebben doorgevoerd, geloven we meer dan ooit aan die belofte te beantwoorden. De Vlaming entertainen met geestige, spannende en verrassende programma’s is onze reden van bestaan. En vanaf dit najaar doen we dat met vier VTM-zenders. Zo kunnen we elke dag, bij elke Vlaming wat kleur brengen in het leven', licht Dirk Lodewyckx toe.
VTM 2, VTM 3 en VTM 4 gaan op maandag 31 augustus 2020 van start en nemen het signaal over van de huidige televisiezenders Q2 (VTM 2), Vitaya (VTM 3) en CAZ (VTM 4).
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Najaar 2020: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossier- Guga, Nathalie, Jonas en Ruth zetten 2020 te kijk in 'RIP 2020'
- Romantiek en zoektocht naar ware liefde vieren hoogtij in nieuw seizoen 'First Dates'
- Dominique Persoone en Jani Kazaltzis met nieuw dagelijks kookprogramma op VIER: 'Cook Ensemble'
- Karen Damen en Ruth Beeckmans laten mensen met beperking of stoornis daten in 'Cupido Ofzo'
- Nieuw seizoen van 'Factcheckers' vanaf 2 december op Eén
- Nieuw seizoen van 'Over 5 Jaar' met Wim De Vilder op Eén
- Deze drie Vlaamse koppels gaan de uitdaging aan in 'Free Love Paradise'
- Een najaar boordevol fantasie en creativiteit bij Ketnet Junior
- Dit is 'Free Love Paradise': nieuw relatie-experiment van VTM 2 rond vrije liefde nu al bij Streamz
- VTM 2 start Vlaamse versie van 'Ik Vertrek' en volgt opvallende bewoners van Sint-Martens-Latem
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Maria vertegenwoordigt Nederland tijdens de internationale finale van het Junior Eurovisie Songfestival
- Hila Noorzai krijgt opnieuw eigen talkshow op NPO 1
- NOS zendt ook de komende vier jaar het Nederlandse schaatsen en shorttrack uit
- Douwe Bob wil 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland' terugbrengen
- Talpa haalt Saudi Pro League exclusief naar Nederland
Multimedia SPOTLIGHT
-
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent'
Kijktip van de dag

Max wordt beroofd van al zijn bezittingen en kan nog net de stad Bartertown, die gerund wordt door Aunt Entity, bereiken. Hij sluit een deal met Entity en vecht namens haar in de Thunderdome, een kooi waarin gevechten op leven en dood worden gehouden. Entity belazert hem en gooit hem de woestijn in. Met de hulp van een groep kinderen, die hij bij een oase vindt, gaat Max terug naar Bartertown om met Entity af te rekenen.
'Mad Max Beyond Thunderdome', film uit 1985 met oa. Mel Gibson en Tina Turner, om 20.35 uur op Play Actie.





































