Kan Team STUK de kraak van de eeuw stoppen in 'De Kluis: Het Masterplan'?

Met de adrenaline van het 'Het Jachtseizoen: Most Wanted' nog in het lijf, stort StukTV zich opnieuw op één van hun succesformules. Dit keer bijten Giel, Thomas en Stefan zich vast in een compleet vernieuwde versie van 'De Kluis'.
In de Videoland Original ‘De Kluis: Het Masterplan’ proberen zes bekende overvallers de kraak van de eeuw te zetten. Een geniaal plan is hiervoor essentieel. Onder leiding van Mastermind Daan Schuurmans zet een bende overvallers alles op alles om een zwaarbeveiligd bankgebouw te beroven. Maar de bewakers van Team STUK staan klaar: lukt het hen te voorkomen dat er ook maar één goudstaaf het terrein verlaat? De Videoland Original ‘De Kluis: Het Masterplan’ is vanaf zaterdag 1 maart te zien bij Videoland.
Laat ze maar komen!
Giel, Thomas en Stefan kijken enorm uit naar deze vernieuwde versie. 'Nog nooit in de geschiedenis van ‘De Kluis’ lagen er zoveel goudstaven klaar om gestolen te worden… Deze editie is next level en er komt zelfs een beetje hebzucht bij kijken. Daan is een geweldige toevoeging en zijn team bestaat uit serieuze overvallers. Maar wij zijn wel wat gewend, dus laat ze maar komen!'
We gaan voor goud
Ook voor Daan Schuurmans is ‘De Kluis: Het Masterplan’ een bijzondere ervaring. Daan: 'Thuis zijn we groot fan van StukTV en de rol van Mastermind is een enorme uitdaging. Binnenkort worden de namen van de overvallers bekend, maar ik kan alvast onthullen: we zetten Team STUK écht onder druk. Die mannen denken dat ze alles onder controle hebben, maar ze hebben geen idee wat er boven hun hoofd hangt. We gaan voor die eerste plek, of beter gezegd, letterlijk voor goud.'
Het spel
‘De Kluis: Het Masterplan’ is een strategische adventure reality-gameshow. Mastermind Daan Schuurmans gaat samen met zes bekende overvallers de strijd aan tegen Giel, Thomas en Stefan. Binnen 48 uur probeert de overvallersbende zoveel mogelijk goudstaven uit de kluizen van Team STUK te kraken. Een buit die kan oplopen tot wel €30.000,-!
Maar dat wordt hen niet makkelijk gemaakt. De drie bewakers van Team STUK doen er alles aan om de overvallers te dwarsbomen. Elke kluis is voorzien van een unieke beveiliging, waardoor samenwerking essentieel is. Wat de overvallers niet weten, is dat de Mastermind hen een aantal keer een voorstel zal doen, dat de verhoudingen binnen de groep kan veranderen. Wie blijft loyaal en wie kan de verleiding van rijkdom niet weerstaan?
Uiteindelijk volgt de allesbepalende vraag: hoeveel goud weet de bende te bemachtigen?
De Videoland Original ‘De Kluis: Het Masterplan’ wordt geproduceerd door Signal.Stream, het productiehuis van Giel de Winter, in licentie vanuit Talpa Studios. De serie bestaat uit acht afleveringen en is vanaf zaterdag 1 maart wekelijks te streamen bij Videoland, met op de eerste dag twee afleveringen.
DOSSIER: Voorjaar 2025: alle plannen, alle zenders (NL)
volledig dossier- 'Hazes & Hoogkamer: tot uw dienst' nieuw op SBS6
- Deze BN'ers doen mee aan 'De Verraders'
- Deze BN'ers doen mee aan 'De Verraders'
- Maandag nieuw op NPO 1: 'Strijders'
- Dit zijn de gasten van 'De Klassenavond' op SBS6
- 'Hazes & Hoogkamer: tot uw dienst' in mei nieuw op SBS6
- Jeugddramaserie 'De Achterblijvers': geheimen, geldgebrek en de beste zomer ooit
- Diederik Ebbinge terug op tv met 'Chateau Promenade'
- Maak kennis met de acht singles van MTV’s 'Ex On The Beach: Double Dutch' seizoen 11
- Nieuw seizoen EO's 'Rachel Valt Binnen': de gevaarlijke wereld van de misdaad
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren nieuwe reality gameshow 'De Box'
- Dit zijn de winnaars van de Kastaars 2025!
- Dit zie je tot de zomer bij The HISTORY Channel en Crime+Investigation
- Maandag zie je aflevering 6000 van 'Thuis'
- Zo volg je de vierde editie van de Kastaars op radio en tv
- Dit zie je in februari bij RTL
- 'De Verdwenen Buurt': uitgeroeide Joodse buurt in beeld gebracht door EO-documentaire van de Joodse wereld
- 'Radar' over je reisverzekering en klachten over een bezorgdienst
- 'Floortje naar het Einde van de Wereld' reist af naar Ecuador
- Dit zijn de kandidaten voor de vierde week van ‘De Dag van Vandaag’
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Hengelo
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM Op 5' zaterdag over troubadour Ad de Laat
- De Lach van JOE is Tessa Wullaert! Sofie uit Harelbeke wint 6.400 euro
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2
Kijktip van de dag

De zes kandidaten brengen de nacht door in een afgelegen schuur, maar slapen is allesbehalve vanzelfsprekend. Er valt namelijk iets belangrijks te verdienen. De volgende dag wacht een spectaculaire uitdaging. Wie zal ontsnappen aan de volgende exit?
'Bestemming X', om 19.55 uur op VTM.




































