Kan Team STUK de kraak van de eeuw stoppen in 'De Kluis: Het Masterplan'?

Met de adrenaline van het 'Het Jachtseizoen: Most Wanted' nog in het lijf, stort StukTV zich opnieuw op één van hun succesformules. Dit keer bijten Giel, Thomas en Stefan zich vast in een compleet vernieuwde versie van 'De Kluis'.
In de Videoland Original ‘De Kluis: Het Masterplan’ proberen zes bekende overvallers de kraak van de eeuw te zetten. Een geniaal plan is hiervoor essentieel. Onder leiding van Mastermind Daan Schuurmans zet een bende overvallers alles op alles om een zwaarbeveiligd bankgebouw te beroven. Maar de bewakers van Team STUK staan klaar: lukt het hen te voorkomen dat er ook maar één goudstaaf het terrein verlaat? De Videoland Original ‘De Kluis: Het Masterplan’ is vanaf zaterdag 1 maart te zien bij Videoland.
Laat ze maar komen!
Giel, Thomas en Stefan kijken enorm uit naar deze vernieuwde versie. 'Nog nooit in de geschiedenis van ‘De Kluis’ lagen er zoveel goudstaven klaar om gestolen te worden… Deze editie is next level en er komt zelfs een beetje hebzucht bij kijken. Daan is een geweldige toevoeging en zijn team bestaat uit serieuze overvallers. Maar wij zijn wel wat gewend, dus laat ze maar komen!'
We gaan voor goud
Ook voor Daan Schuurmans is ‘De Kluis: Het Masterplan’ een bijzondere ervaring. Daan: 'Thuis zijn we groot fan van StukTV en de rol van Mastermind is een enorme uitdaging. Binnenkort worden de namen van de overvallers bekend, maar ik kan alvast onthullen: we zetten Team STUK écht onder druk. Die mannen denken dat ze alles onder controle hebben, maar ze hebben geen idee wat er boven hun hoofd hangt. We gaan voor die eerste plek, of beter gezegd, letterlijk voor goud.'
Het spel
‘De Kluis: Het Masterplan’ is een strategische adventure reality-gameshow. Mastermind Daan Schuurmans gaat samen met zes bekende overvallers de strijd aan tegen Giel, Thomas en Stefan. Binnen 48 uur probeert de overvallersbende zoveel mogelijk goudstaven uit de kluizen van Team STUK te kraken. Een buit die kan oplopen tot wel €30.000,-!
Maar dat wordt hen niet makkelijk gemaakt. De drie bewakers van Team STUK doen er alles aan om de overvallers te dwarsbomen. Elke kluis is voorzien van een unieke beveiliging, waardoor samenwerking essentieel is. Wat de overvallers niet weten, is dat de Mastermind hen een aantal keer een voorstel zal doen, dat de verhoudingen binnen de groep kan veranderen. Wie blijft loyaal en wie kan de verleiding van rijkdom niet weerstaan?
Uiteindelijk volgt de allesbepalende vraag: hoeveel goud weet de bende te bemachtigen?
De Videoland Original ‘De Kluis: Het Masterplan’ wordt geproduceerd door Signal.Stream, het productiehuis van Giel de Winter, in licentie vanuit Talpa Studios. De serie bestaat uit acht afleveringen en is vanaf zaterdag 1 maart wekelijks te streamen bij Videoland, met op de eerste dag twee afleveringen.
DOSSIER: Voorjaar 2025: alle plannen, alle zenders (NL)
volledig dossier- 'Hazes & Hoogkamer: tot uw dienst' nieuw op SBS6
- Deze BN'ers doen mee aan 'De Verraders'
- Deze BN'ers doen mee aan 'De Verraders'
- Maandag nieuw op NPO 1: 'Strijders'
- Dit zijn de gasten van 'De Klassenavond' op SBS6
- 'Hazes & Hoogkamer: tot uw dienst' in mei nieuw op SBS6
- Jeugddramaserie 'De Achterblijvers': geheimen, geldgebrek en de beste zomer ooit
- Diederik Ebbinge terug op tv met 'Chateau Promenade'
- Maak kennis met de acht singles van MTV’s 'Ex On The Beach: Double Dutch' seizoen 11
- Nieuw seizoen EO's 'Rachel Valt Binnen': de gevaarlijke wereld van de misdaad
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: donderdag 26 februari 2026
- Ontdek wanneer het nieuwe seizoen van ‘So You Think You Can Dance’ start bij VTM
- Cupido schiet twee keer raak in 'Winter Vol Liefde'
- Vernieuwde 'MolTalk' warmt kijker op met voorbeschouwing vol theorieën en aanwijzingen
- Muzikale reis door 80 jaar 'Arbeidsvitaminen' op NPO 1
- Goedele Liekens is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Coaches hakken erop los in de backstage van 'The Voice'
- 'Ziggo Sport Race Café' opent weer zijn deuren
- Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester in 'Maison Verhulst'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' zit zaterdag weer vol muzieknieuws
- Nostalgie tovert maart om in 80's maand
- Dj's bij Qmusic mogen een week lang 'Het Verboden Woord' 'allemaal' niet uitspreken
- A Moment van Kensington wint eerste 3FM Award van 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job'
Kijktip van de dag

Jan vergeet zijn en Julies huwelijksverjaardag en probeert het goed te maken door een dag vol verrassingen te organiseren voor Julie, inclusief een bezoek aan een chic hotel mét wellness. Maar al snel blijkt dat plannen maken makkelijker is dan ze uit te voeren.
'Boomer', om 20.55 uur op VRT 1.



































