Disney+, ESPN en Red Bull presenteren 'Max vs 100', live gestreamd

woensdag 26 augustus 2026

Disney+ en ESPN hebben 'Max vs 100' aangekondigd, een uniek motorsportevenement in zijn soort, gecreëerd in samenwerking met Red Bull. De race wordt op 16 september wereldwijd live gestreamd via ESPN op Disney+ als onderdeel van het bestaande abonnement van klanten.

Tijdens het live-evenement gaat viervoudig Formule 1-wereldkampioen en Red Bull-atleet Max Verstappen de uitdaging aan om 100 andere coureurs in te halen.


Op Silverstone, een van de meest iconische circuits van de sport, zullen 101 karts tegelijkertijd aan de start verschijnen voor een van de grootste kartwedstrijden die de wereld ooit heeft gezien. De besloten race brengt Red Bull-atleten, gamingtalent, socialmediacreators, streamers, mediapersoonlijkheden en verrassingsgasten van over de hele wereld samen. Zij zullen proberen Verstappen voor te blijven en zorgen voor een nieuw raceformat dat topsport combineert met entertainment en innovatie.

De live-uitzending wordt gepresenteerd door de Britse comedian Mo Gilligan, winnaar van drie BAFTA Awards. Met zijn kenmerkende humor en energie leidt hij het evenement, ondersteund door een breder presentatieteam dat tijdens de hele challenge deskundige race-analyse en commentaar zal verzorgen.

Het evenement brengt het format tot leven dat de basis vormde van Verstappens vroege carrière: achteraan starten en zich een weg naar voren vechten door het veld. Deze keer maakt het enorme aantal tegenstanders de uitkomst echter allesbehalve zeker.

De 100 deelnemers die het opnemen tegen Verstappen komen uit alle hoeken van de sport- en cultuurwereld. Red Bull-atleten uit totaal verschillende disciplines, waaronder ultraloper Arda Saatçi, basketbalschietfenomeen Chris 'Lethal Shooter' Matthews en freestyle mountainbiker Matt Jones, delen de grid met Red Bull-streamers TheGrefg, Caedrel en TheDonato, plus content creators, persoonlijkheden en fans van over de hele wereld. Alle 100 zijn aanwezig om antwoord te geven op een vraag die elke racefan zich ooit heeft gesteld: zou jij Max Verstappen kunnen verslaan als de kansen in jouw voordeel liggen?

Voor Verstappen is deze uitdaging ook een terugkeer naar waar het allemaal begon. Nog vóór de Formule 1 World Championships en de records was er het karting, waar hij de instincten en racevaardigheden ontwikkelde die zijn carrière zouden vormen.

Max Verstappen zegt: 'In het karten leer je alle basisprincipes: starten, verdedigen en inhalen. Ik heb natuurlijk een groot deel van mijn leven gekart, dus het is altijd fijn om terug te keren. Het gaat om het begrijpen van de grip van de go-kart. Ik heb zoveel jaren gekart dat je er eigenlijk heel vanzelfsprekend weer in komt.'

Sean Doyle, Vice President, Unscripted, Disney+ EMEA, zegt: 'Vanaf het moment dat we het idee voor 'Max vs 100' hoorden, wisten we dat het iets heel bijzonders was. Een van de beste coureurs ter wereld uitdagen om 100 andere coureurs in te halen is het soort uitdaging dat je gewoon wil zien gebeuren. Samen met Red Bull hebben we een live-evenement gecreëerd dat ambitieus, entertainend en echt onvoorspelbaar is. Het is opnieuw een spannende stap in de verdere uitbreiding van ons aanbod van live- en sportentertainment op Disney+, en we kunnen niet wachten om live motorsport naar een nieuwe generatie fans te brengen.'

Mo Gilligan zegt: 'Ik ben ontzettend enthousiast om samen te werken met Disney aan dit bijzonder ambitieuze project. Max Verstappen, 100 coureurs en één enorme race: deze show wordt werkelijk spectaculair. Het is snel, onvoorspelbaar en vooral ontzettend leuk. Op de een of andere manier heb ik de beste plaats van allemaal, en ik kijk ernaar uit om iedereen die op Disney+ kijkt mee te nemen in deze belevenis.'

Het circuit op Silverstone werd speciaal voor deze gelegenheid ontworpen door racedirecteur en Franse autocoureur David Terrien, een gerenommeerd kartontwerper en wereldkampioen jeugdkarten, waardoor voor het eerst 101 karts gelijktijdig kunnen racen.

De race biedt een vernieuwende kijk op motorsportverslaggeving en brengt fans dichter bij de actie dankzij graphics geïnspireerd door gaming en cinematografische dronebeelden. De uitzending wordt geproduceerd door Whisper, het bekroonde wereldwijde productiebedrijf achter enkele van de meest ambitieuze sport- en entertainmentverhalen ter wereld. Live racedata en inzichten worden geïntegreerd en op het scherm weergegeven, zodat fans elke fase van de race van dichtbij kunnen volgen. In een unieke twist zal Verstappen tijdens de race rechtstreeks kunnen communiceren met zijn tegenstanders, wat fans een ongeëvenaard inzicht geeft in de gesprekken die mee vorm geven aan het verloop van de race.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:20
    Chateau Planckaert
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:10
    Ancient Superstructures
    19:00
    AI confidential: tales from the AI revolution
  • 18:10
    De Hoppers
    18:25
    Noodle and Bun
  • 18:15
    De Kotmadam
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:45
    B&B zoekt Lief NL
    19:05
    Home and Away
  • 18:10
    How I Met Your Mother
    18:40
    Community
  • 17:40
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 17:20
    ER
    19:00
    24
  • 18:05
    Chez Bompa Lawijt
    19:05
    De keuken van Sofie
  • 18:10
    Axel Terug Naar Amerika
    19:10
    Zeg Eens Euh
  • 17:55
    FBI: Most Wanted
    19:40
    Superman & Lois
  • 18:15
    The Neighborhood
    18:40
    Storage Wars
  • 18:05
    Love It or List It
    19:10
    Lang Leve de Liefde
  • 17:15
    The Good Mistress
    18:45
    Accident, Suicide, or Murder
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:12
    Simple diy
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 17:55
    De Zomerkeuken
    18:25
    Comfort Food
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck Sailing Yacht
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:15
    NOS Sportjournaal
    18:30
    EenVandaag
  • 18:15
    NOS Journaal Regio
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 18:15
    Freeks wilde wereld
    18:25
    De Faker op vakantie