Qmusic viert de zomer en opent de Q-Hotspot in het groen

Het Qmusic-duo Vincent Fierens en Bab Buelens heeft vanmorgen het startschot gegeven van de Q-Hotspot in het Maria Hendrikapark in Oostende.
'Goeiemorgen! We zijn wakker geworden op de Q-Hotspot vandaag. Het is eens iets anders dan het Q-Beach House. Geen strand, maar wel groen. Iedereen is welkom in het Maria Hendrikapark in Oostende en wij zorgen voor kei goeie muziek', vertelde Vincent. Maar de aftrap gaven ze niet alleen. Gisterenavond mochten Jonas Van Geel en Jelle Cleymans als eerste overnachten in de Q-Bubble en vanmorgen brachten ze live hun nieuwe single 'Señorita' om de zomer officieel in te zetten. Zes weken lang strijkt Qmusic met de Q-Hotspot neer in het groen en maken de Qmusic-dj’s er elke dag van 6.00 tot 22.00 uur radio.
Naast live radio valt er nog heel wat anders te beleven op de Q-Hotspot. Zo zijn er elke dinsdagavond Movie Nights in samenwerking met het Filmfestival Oostende. 400 Qmusic-luisteraars maken elke dinsdag kans om te genieten van een blockbuster in openlucht bij zonsondergang. Morgen, dinsdag 7 juli, wordt de aftrap gegeven met de Oscarwinnende 'Once upon a time in Hollywood'' van Quentin Tarantino.
Elke vrijdagavond dompelen verschillende topartiesten de Qmusic-luisteraars onder in het zomergevoel met live optredens tijdens de Music Nights. Ook hier mogen telkens 400 gelukkigen live bij zijn. Thuisblijvers kunnen elke Music Night integraal volgen via Qmusic.be, in de Q-app, via Kanaal 39 van Telenet, via Facebook Live op de pagina van Qmusic en via HLN.be. Starten doet de radiozender op vrijdag 10 juli met Laura Tesoro en Loïc Nottet. Zij zullen de pannen van het dak zingen en onder andere hun nieuwste singles 'Hold On' en 'Heartbeaker' brengen.
Sam De Bruyn en Jolien Roets maken radio op hotspots in Vlaanderen
Qmusic stuurt tijdens de zomer Qmusic-dj’s Sam De Bruyn en Jolien Roets afwisselend op pad door Vlaanderen om de hotspots van de luisteraars te ontdekken. Ze maken op die locatie elke dag van 18.00 tot 20.00 uur live radio tijdens het apero moment. Maandag 6 juli trekt Sam er het eerst op uit naar luisteraar Sofie in Roosdaal. 'Vanaf nu zijn we dé hotspotters van Qmusic', lacht Sam. 'We willen weten hoe onze luisteraars hun vakantie onvergetelijk maken in eigen land en wat hun hotspot is deze zomer. Bij je thuis, in je vakantiehuis, op je kamp, in je hotel of B&B, ... Zeg ons waar je zit en we komen af met onze micro, met zomerse muziek en uiteraard met de apéro.'
Een overnachting in de Q-Bubble
Qmusic maakt niet alleen radio vanuit het Maria Hendrikapark in Oostende. De radiozender doet deze zomer ook heel wat luisteraars een unieke beleving cadeau. Zo kan elke dag één duo in het Maria Hendrikapark overnachten in de Q-Bubble, te midden van de natuur met alles erop en eraan. Jonas Van Geel en Jelle Cleymans mochten de Q-Bubble gisterenavond inwijden: 'We geven de Q-Bubble een 10 op 10. Als je wakker wordt, kijk je uit op het water en dat is fantastisch. Het is een beetje een koninklijke suite, maar dan in een bubbel', lachten Jonas en Jelle.
Non-stop zomerse muziek op digitaal kanaal Q-Summer
Wie niet genoeg kan krijgen van de zomerse sfeer kan vanaf nu ook 24 op 24 luisteren naar Q-Summer'. De digitale zender brengt non-stop de beste zomerplaten en is te beluisteren via Qmusic.be en in de Q-app.
Vanaf nu kan iedereen in de Q-app ook 'Catch The Summerhit' spelen. Deelnemers krijgen een kaart met vijf zomerse liedjes te zien. Als de Qmusic-dj een van deze vijf nummers draait op de radio, mag deze afgevinkt worden. Bij een volle kaart valt er een mooie prijs te winnen.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Coronacrisis op Vlaamse radio & tv
volledig dossier- VTM stelt '30 jaar Familie Feest' uit omwille van corona, maar mikt op nog groter feest na de zomer
- Geen nieuw seizoen van 'Expeditie Robinson' op Play4
- 'The Masked Party': MNM bouwt leukste online feestje van het jaar
- Qmusic zet de 'paaspauze' in met extra goede vibes:'Q knalt je erdoor!'
- Paaspauze! Dit brengen de VRT-zenders extra voor kinderen en jongeren
- Qmusic lanceert podcast voor iedereen die nét COVID-vaccin heeft gekregen
- Geraken 'Temptation Island' en 'Expeditie Robinson' dit jaar nog op je tv?
- Waarom de VRT (nog) geen mondmaskers verplicht in de studio's
- Ankers 'VTM NIEUWS' dragen mondmasker bij gasten in studio
- VRT ontvangt geen buitenlandse gasten meer
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Welmoed Sijtsma ruilt WNL voor eigen late night-talkshow bij RTL
- 'Familie' schrijft geschiedenis met ongeziene seizoensfinale
- Michaël Moens, finalist van ‘De Mol’ 2024, overleden
- Froukje, Dione de Graaff, Yentl en de Boer, Loes Luca en Fidan Ekiz in 'Opium op Oerol'
- Laatste week om je kans te wagen: schrijf je nu in voor 'De Mol' 2027
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- 'Dagelijkse Kost' sluit het seizoen in schoonheid af aan de Belgische kust
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling
Kijktip van de dag

Wanneer een jongeman geëxecuteerd op straat wordt gevonden en een tweede slachtoffer in de buurt wordt neergeschoten, doen rechercheurs er alles aan om de gevaarlijke schutter op te sporen voordat hij opnieuw iemand doodt.
'The First 48', om 20.35 uur op Play Actie.



































