Geraken 'Temptation Island' en 'Expeditie Robinson' dit jaar nog op je tv?

vrijdag 5 februari 2021

SBS en RTL onderzoeken momenteel de mogelijkheid om nieuwe seizoenen te draaien van 'Temptation Island' en 'Expeditie Robinson'. Dat meldt Het Laatste Nieuws. Eén van de opties is om de opnames dichter bij huis te laten gebeuren.

Zowel voor 'Expeditie Robinson' als voor 'Temptation Island' zijn er nog geen concrete opnameplannen gemaakt. De productie is nog niet begonnen, beide programma's bevinden zich nog in de zogenaamde onderzoeksfase. Dat wil zeggen dat zowel aan Vlaamse als Nederlandse kant wordt bekeken wanneer, maar vooral hoe en waar, de populaire realityreeksen zouden kunnen opgenomen worden.


Vooral voor 'Expeditie Robinson' is het meest waarschijnlijke scenario dat er opnames dichterbij huis zouden plaats vinden. SBS Belgium heeft dat met 'De Mol' al succesvol kunnen realiseren. Het nieuwe seizoen van die realityreeks is opgenomen in Duitsland.

Play5 zendt vanaf 17 februari wel al de Nederlandse variant van 'Temptation Island', 'Love or Leave, uit. Fans van de échte 'Temptation Island' en ook 'Expeditie Robinson' kunnen dus alleen maar hopen op witte rook.

Benieuwd naar het laatste nieuws over jouw favoriete realityprogramma? Check de TVvisie app voor iOS en Android. De klok rond méér tv...!


DOSSIER: Coronacrisis op Vlaamse radio & tv

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (foto: VTM - © DPG Media 2019)

Rik heeft het moeilijk nu hij weet dat het huwelijk van Nieke niet zal doorgaan en hij bovendien nog 'bompa' zal worden. Zowel hij als moeder Lisa gaan op zoek naar de geschikte bruidegom en vader voor Niekes kind. Zotte Raymond, de keuze van Rik, wordt door Ida en Lisa gekeurd, maar te licht bevonden. Moeder Lisa daarentegen verrast het hele gezelschap met haar voorstel.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Sporza: Baloise Ladies Tour
    13:30
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 20:35
    Sporza: UEFA Euro 2025 Vrouwen
    08:00
    Zomerbeelden
  • 07:45
    Sisters
    08:00
    Sofia zapt terug
  • 15:20
    America's Funniest Home Videos
  • 12:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    The Goldbergs
    12:05
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 00:10
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    SOS Piet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:20
    Friends
    13:55
    De Zomerkeuken
  • 04:57
    Geen uitzending
    09:55
    Rizzoli & Isles
  • 12:55
    Forged in Fire
    01:55
    The Summit Australia
  • 01:25
    The Fear Clinic
    13:30
    The Block Australia
  • 11:50
    Doomsday Mom: The Lori Vallow Story
    13:20
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    13:33
    CEO van mijn leven
  • 23:48
    Roger
    01:33
    Diy on wheels
  • 22:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
    01:55
    Foodies & The City
  • 06:30
    Death in Paradise
    01:55
    Guilt
  • 13:35
    Storage Wars
    15:25
    Call Me Mother
  • 23:10
    NOS Journaal Laat
    01:55
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 15:22
    Op de planken
    13:55
    Andere Tijden
  • 01:50
    3 Op Reis
    14:00
    Wordt aangekondigd