'Wees blij dat jij nog leeft': bekijk de trailer van 'Mocro Maffia: Taxi'

vrijdag 9 augustus 2024
Foto: © Streamz 2024

In de trailer van de Videoland Original film 'Mocro Maffia: Taxi' lopen de spanningen tussen Taxi en zijn vrouw Samira steeds hoger op. Samira's neef Ashraf wil Taxi laten slapen en tegelijkertijd probeert Kristina (Fockeline Ouwerkerk) vanuit justitie Taxi over te halen zijn kluisverklaringen tóch te tekenen.

Wanneer Taxi zich in het nauw gedreven voelt is hij genoodzaakt om tot het uiterste te gaan. Maar tegen welke prijs? En waar ligt voor hem de grens? Dat is vanaf vrijdag 23 augustus te zien in de Videoland Original film 'Mocro Maffia: Taxi'. De film wordt geregisseerd door Nasrdin Dchar, die eerder als personage Potlood verbonden was aan de 'Mocro Maffia' franchise.



Fockeline Ouwerkerk
In de Videoland Original film wordt het nieuwe personage Kristina Hoogervorst geïntroduceerd, gespeeld door Fockeline Ouwerkerk. In de film heeft Kristina, die werkzaam is voor justitie, de opdracht gekregen om Taxi te volgen en over te halen de kluisverklaringen toch te tekenen. Lukt het haar Taxi te overtuigen?

'Mocro Maffia: Taxi'
Younes Al Saddiqi, beter bekend als Taxi, bevindt zich in zijn thuisbasis Marokko, waar hij geen controle heeft over zijn eigen leven of dat van zijn kinderen. Zijn vrouw, Samira, heeft de touwtjes nog steeds stevig in handen.  

De spanning tussen Taxi en de familie van Samira loopt ondertussen steeds hoger op. Vooral Ashraf (Saïd Boumazoughe), de neef en compagnon van Samira, vindt dat er actie moet worden ondernomen. Hij beschouwt Taxi als een te groot gevaar vanwege (nog niet ondertekende) verklaringen bij de Nederlandse politie.  

Om zijn leven te redden, begint Taxi aan een gevaarlijke reis door het Atlasgebergte om een nieuwe drugslijn op te zetten tussen Noord-Afrika en Europa. Een reis die hij onderneemt met een onverwachte partner, waarbij ze elkaar nooit echt honderd procent kunnen vertrouwen en ze geconfronteerd worden met rivaliserende bendes die op gewelddadige wijze hun nieuwe lijn proberen te saboteren.

'Mocro Maffia: Taxi' is vanaf vrijdag 23 augustus exclusief te streamen bij Videoland en verschijnt in aanloop naar het allesbepalende laatste seizoen van de serie. De film wordt geregisseerd door Nasrdin Dchar, geproduceerd door Fiction Valley en is naar een idee van Ashar Medina. Randa Peters, Philip Delmaar, Edson da Conceicao en Iliass Ojja zijn verantwoordelijk voor het scenario.

De Videoland Original film 'Mocro Maffia: Taxi' zal naast de vijf seizoenen van 'Mocro Maffia', de miniserie 'Komtgoed' en films 'Meltem' en 'Tatta' te zien zijn. Later dit jaar verschijnt het zesde, laatste seizoen van de serie.


DOSSIER: Najaar 2024: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (foto: VTM - © DPG Media 2019)

Rik heeft het moeilijk nu hij weet dat het huwelijk van Nieke niet zal doorgaan en hij bovendien nog 'bompa' zal worden. Zowel hij als moeder Lisa gaan op zoek naar de geschikte bruidegom en vader voor Niekes kind. Zotte Raymond, de keuze van Rik, wordt door Ida en Lisa gekeurd, maar te licht bevonden. Moeder Lisa daarentegen verrast het hele gezelschap met haar voorstel.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Sporza: Baloise Ladies Tour
    13:30
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 20:35
    Sporza: UEFA Euro 2025 Vrouwen
    08:00
    Zomerbeelden
  • 07:45
    Sisters
    08:00
    Sofia zapt terug
  • 15:20
    America's Funniest Home Videos
  • 12:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    The Goldbergs
    12:05
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 00:10
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    SOS Piet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:20
    Friends
    13:55
    De Zomerkeuken
  • 04:57
    Geen uitzending
    09:55
    Rizzoli & Isles
  • 12:55
    Forged in Fire
    01:55
    The Summit Australia
  • 01:25
    The Fear Clinic
    01:30
    Botched
  • 11:50
    Doomsday Mom: The Lori Vallow Story
    13:20
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    13:33
    CEO van mijn leven
  • 23:48
    Roger
    01:33
    Diy on wheels
  • 22:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
    01:55
    Foodies & The City
  • 06:30
    Death in Paradise
    01:55
    Guilt
  • 13:35
    Storage Wars
    01:30
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 23:10
    NOS Journaal Laat
    01:55
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 15:22
    Op de planken
    13:55
    Andere Tijden
  • 01:50
    3 Op Reis
    14:00
    Wordt aangekondigd