Tien oud-deelnemers krijgen tweede kans om 'De Mol' te ontmaskeren

maandag 27 juli 2020

In het extra jubileumseizoen van 'Wie is de Mol?' krijgen tien oud-deelnemers een herkansing. Nog één keer! Een tweede kans! Spelen ze het spel dit keer anders?

In het prachtige Italië starten zij hun zoektocht naar de Mol. Wie de tien kandidaten zijn, is de grote vraag. Anders dan voorgaande edities blijven de kandidaten voor elkaar en voor het publiek geheim totdat het spel is begonnen.


Voor dit extra jubileumseizoen ter ere van het 20-jarig jubileum van het programma, strijken de kandidaten neer in Toscane. Hier ligt de oorsprong van de Renaissance, wat letterlijk 'wedergeboorte' betekent. De ideale regio voor 10 oud-deelnemers om, met de wetenschap van toen, opnieuw jacht te maken op de Mol. Ze beginnen aan het spel in Val d’Orcia, een streek in Midden-Italië. Tijdens hun zoektocht naar de Mol gaan ze langs de geboorteplaatsen en belangrijke bouwwerken van de reuzen van de Renaissance: Michelangelo, Caravaggio en Leonardo da Vinci.

Wie lukt het om in deze bijzondere jubileumeditie het antwoord te vinden op die ene vraag? Wie is de Mol?


'Moltalk'
Fans van 'Wie is de Mol?' kunnen na de uitzending direct zappen naar NPO 3, voor de live-nabeschouwing vanuit VondelCS door Rop Verheijen en Marlijn Weerdenburg. Daar discussieert en speculeert het presentatieduo verder over de opdrachten, complotten en theorieën met verschillende oud-deelnemers. Ook worden de tweets en app-statistieken van de kijkers onder de loep genomen.

App
Ook dit jubileumseizoen kun je weer meespelen met de 'Wie is de Mol?'-app, waar je poules kunt aanmaken om zo samen met familie en vrienden de Mol te ontmaskeren. Vanaf dit jubileumseizoen heeft de app een nieuwe feature: naast het inzetten van punten op kandidaten die jij verdacht vindt, kun je dit seizoen extra punten verdienen door zelf ook een vraag uit de officiële test van de laatste aflevering te beantwoorden. De vernieuwde 'Wie is de Mol?'-app is vanaf eind augustus beschikbaar in de App Store.

'Podcast'
Ook bij dit jubileumseizoen is er de enige echte officiële 'Wie is de Mol?'-podcast gepresenteerd door Annemieke Schollaardt. In deze podcast hoor je exclusieve interviews met de afvallers, en krijg je een klein kijkje achter de schermen.

Molboekje
Dit jubileumseizoen is er een speciale gouden editie van het Molboekje, met veel interviews en oud-Mollen aan het woord. En ook in dit seizoen kun je hier alle aantekeningen noteren om zo de Mol van het jubileumseizoen te ontmaskeren.

20 Jaar 'Wie is de Mol?', vanaf zaterdag 5 september om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 1.
'Moltalk', vanaf 5 september om 21.30 uur bij AVROTROS op NPO 3.

Download nu de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!


DOSSIER: Najaar 2020: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Roomies' (VRT MAX)

Tot haar ontsteltenis ontdekt Bibi niet alleen dat Ama en Niko nu moedertje en vadertje spelen, maar ook dat Ama plots een smartphone heeft waarmee ze vandaag nog een appartement wil regelen. Bibi laat haar in de waan en besluit ook naar Terry toe de zaken te verzwijgen.

'Roomies', om 22.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    02:25
    Journaallus
  • 09:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 09:10
    Timbalo
    06:00
    Tik Tak
  • 09:00
    Heidi
    01:40
    Kan ik het ook?
  • 08:00
    Geen uitzending
    07:20
    Achter gesloten deuren
  • 09:00
    Geen uitzending
    01:05
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    01:10
    Geen uitzending
  • 08:00
    Meet Me at Christmas
    01:30
    Joe
  • 06:00
    Joe
    01:25
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    01:45
    De Tafel van Tine
  • 09:00
    Geen uitzending
    01:10
    Neighbours: A New Chapter
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:35
    East New York
  • 08:50
    Wild van Wild
    01:20
    Love It or List It UK
  • 08:50
    Snapped
    01:10
    Rizzoli & Isles
  • 08:00
    De Tafel van Athumi
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:02
    Het zelfbouwhuis
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:05
    Indian Summer
    01:25
    Winterse Kost
  • 09:00
    Death in Paradise
    01:45
    The Diplomat
  • 08:20
    Below Deck Sailing Yacht
    01:00
    Hudson & Rex
  • 09:10
    Goedemorgen Nederland
    01:10
    Pauw & De Wit
  • 09:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    01:40
    Nieuwsuur
  • 09:00
    Olivia
    01:20
    Boerderij van Dorst