Roxeanne Hazes presenteert Videoland Original 'Glow Up: The Next Dutch Make-Up Star'

Videoland start vanaf maandag 15 maart met 'Glow Up: The Next Dutch Make-Up Star', dé zoektocht naar het grootste make-up talent van Nederland.
Make-up liefhebber Roxeanne Hazes gaat deze spannende competitie presenteren. Ze wordt bijgestaan door twee grootheden uit de make-up wereld, Nikkie de Jager en Pernell Kusmus. Zij beoordelen samen met gastjuryleden de creaties van de tien veelbelovende make-up talenten. Wie de talenten en gastjuryleden zijn, wordt later bekendgemaakt.
Roxeanne Hazes is bekend als zangeres, en is nu voor het eerst te zien als presentatrice van 'Glow Up: The Next Dutch Make-Up Star': 'Toen ik werd gevraagd of ik 'Glow Up' wilde presenteren, twijfelde ik geen moment. Ik heb zoveel bewondering voor deze kunstvorm en experimenteer zelf ook graag op het podium met mijn looks. En het is een eer om samen met Nikkie en Pernell dit programma te mogen maken.'
Nikkie de Jager oftewel NikkieTutorials behoeft eigenlijk geen uitleg meer in de make-up wereld. Miljoenen (bekende) fans over de hele wereld volgen haar make-up tutorials op haar Youtube-kanaal NikkieTutorials. 'Ik heb mijn opwachting al mogen maken als gastjurylid bij de Noorse en UK-versie van 'Glow Up' en ik ben zo enthousiast dat we nu in Nederland op zoek gaan naar nieuw talent, hiermee het vak van make-up artist een podium geven en dat ik daar als vast jurylid een rol in mag spelen. Ik ben heel erg benieuwd waar de talenten ons mee gaan verrassen, de lat ligt hoog! Als je van make-up houdt, moet je zeker naar 'Glow Up' gaan kijken.'
Pernell Kusmus is ook absoluut geen onbekende. Met al meer dan 35 jaar ervaring als make-up artist en docent bij House of Orange maakt hij het vaste team van 'Glow Up' compleet: 'De creativiteit die make-up biedt is eindeloos. En dat hoop ik straks ook terug te zien. Hoe verwerken de talenten de thema’s en opdrachten die wij geven in hun creaties en kunnen ze de druk aan die bij deze competitie komt kijken? Ik hoop dat we als jury echt weggeblazen worden.'
Over 'Glow Up: The Next Dutch Make-Up Star'
In 'Glow up: The Next Dutch Make-Up Star', gepresenteerd door Roxeanne Hazes, nemen tien veelbelovende make-up talenten het tegen elkaar op in een spannende competitie. Iedere aflevering moeten zij zichzelf opnieuw bewijzen en de mooiste, meest bijzondere en technisch uitdagende make-up creaties laten zien. Hun werk wordt beoordeeld door twee gerenommeerde make-up artists, Nikkie de Jager en Pernell Kusmus, die iedere aflevering worden bijgestaan door een wisselend gastjurylid, passend bij het thema van die week. De twee slechtst presenterende kandidaten van de aflevering krijgen nog één laatste kans in de spannende Face-Off. Iedere aflevering valt het doek voor één van hen. Aan het einde van de competitie blijft de beste make-up artist over die zich The Next Dutch Make-Up Star mag noemen en daarnaast € 15.000,- en een talentcontract bij de beroemde agency House of Orange wint.
De Videoland Original 'Glow Up: The Next Dutch Make-Up Star', geproduceerd door Warner Bros. International Television Production Nederland B.V, start op maandag 15 maart met een dubbele aflevering bij Videoland.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (NL)
volledig dossier- Martien Meiland en Britt Dekker presenteren nieuwe spelshow 'First & Last'
- Nieuw seizoen van 'Oogappels' op NPO 1
- Johnny de Mol biedt pechvogels perspectief in 'De Mol's Hoop'
- Bekende Nederlanders aan de slag in het Erasmus MC
- Harm Edens presenteert '10 voor Taal'
- Ferry Doedens verkent wereld van sexy social media in nieuw PowNed-programma
- Zet je schrap voor het nieuwe seizoen van 'Ex on the Beach: Double Dutch'
- Onder meer Danny Vera, Bilal Wahib en Stefano Keizers en anderen in nieuw seizoen 'Rooijakkers Over De Vloer'
- Chantal Janzen, Fred van Leer en Leco van Zadelhoff in 'Chantals Beauty Camper' nieuw bij RTL 4
- Kijk achter de schermen bij speciale politiedienst in nieuwe serie 'Politie Dienst Infra'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ruben Van Gucht krijgt vaste plek bij Play Sports met programma rond Premier League
- Rennie Rijpma benoemd tot Mediadirecteur KRO-NCRV
- Kijkcijfers: dinsdag 28 juli 2026
- Pro League en DAZN akkoord tot 2030: Belgisch voetbal verzekerd op tv
- Maksim & The Bausa spelen tweede Qmusic Sunset Concert aan het Q-Beach House
- 'Tammie zoekt een vriendje': een hoopvol portret van een trans vrouw op zoek naar de liefde
- Het verhaal achter de beroemdste sekstape uit de jaren negentig: 'Pam & Tommy' op Play Fictie
- Dit staat in augustus op de planning bij National Geographic
- Lekker eten doe je in augustus met 24Kitchen
- Ontdek wat er in augustus op STAR Channel te zien is
- Radiospecial over vrouwenstraten in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Giel Beelen komende weken te horen in de ochtend van Radio Veronica
- Dit hoor je deze week in 'FM op 5'
- Qmusic-dj’s Tom & Bram schudden de Nederlandse zomer op met 'Shake Up Your Day'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2' -
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50' -
Kijk naar 'True Crime Belgium: Moord zonder Lijk' op Streamz -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief'
Kijktip van de dag

Wanneer een journalist een artikel publiceert over het machtsmisbruik op Anouks oude universiteit, komt Hartman zwaar onder vuur te liggen. Anouk wordt door de situatie gedwongen om kleur te bekennen.
'De f*ckulteit', om 21.40 uur op Play.



































