Nieuwe talkshow 'Khalid & Sophie' afgetrapt op NPO 1

maandag 30 augustus 2021

Khalid Kasem en Sophie Hilbrand presenteren vanaf vandaag, om en om, de talkshow 'Khalid & Sophie', iedere werkdag rond 19.00 uur bij BNNVARA op NPO 1. Sophie Hilbrand trapte maandag af.

'Het is een eer om met Khalid de talkshowtraditie op dit slot te mogen voortzetten', zegt Sophie. 'Samen met de redactie hebben we al veel mooie verhalen verzameld waar wij naar uitkijken en waar we ons over kunnen verwonderen. Ik verheug me op de rijkheid daarvan, van de muziek van Wende en de prestaties van Louis van Gaal tot burgers die in de knel komen door bestuurders in Den Haag - of zoals vanavond jongeren die maar niet van de anabolen kunnen afblijven. Ik kijk heel erg uit naar al deze gesprekken.'


Dinsdag is de beurt aan Khalid Kasem, hij debuteert met een uitgebreid gesprek over Peter R. de Vries. Zoon Royce de Vries vertelt voor het eerst over het verlies van zijn vader en hoe hij de afgelopen periode heeft beleefd. Berthie Verstappen, moeder van Nicky Verstappen, deelt wat Peter voor haar familie heeft betekend sinds hij in 1998 hun vertrouwenspersoon en beschermheer werd. In Maastricht vindt dinsdagavond een stille tocht plaats in naam van Tanja Groen, die precies 28 jaar geleden verdween. Kelly de Vries houdt hier namens haar vader een toespraak, die in de uitzending te zien zal zijn.

'Khalid & Sophie', iedere werkdag rond 19,00 uur bij BNNVARA op NPO 1.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ann Tuts als Doortje in 'F.C. De Kampioenen'

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.

'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:00
    De camping
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    06:00
    Radio 2 Zomerweekend
  • 08:02
    Kulderzipken
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:55
    K3 Roller Disco
    02:40
    Geen uitzending
  • 01:35
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Willy
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:10
    Geen uitzending
    15:30
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:10
    Geen uitzending
  • 08:00
    Happy Face
    02:20
    Geen uitzending
  • 08:00
    The First 48
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:55
    Property Brothers
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:25
    Killer at the Crime Scene
    02:40
    FBI: International
  • 04:03
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:08
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:00
    Lekker Messy - Weekmenu
    02:05
    Culinair Thailand
  • 07:35
    Call the Midwife
    03:00
    Father Brown
  • 07:45
    First Dates Australia
    02:30
    Below Deck
  • 08:00
    NOS WK Ontbijt
    02:10
    NOS Journaal
  • 08:00
    NOS WK Ontbijt
    08:20
    Natuur in de Cariben
  • 08:05
    PatsBoemKledder!
    05:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal