Nieuw seizoen 'Brainstorm': ontdek de pijngrens van het brein van Bekende Nederlanders

zaterdag 1 maart 2025
Foto: © NTR 2025

Duik in de fascinerende wereld van het brein en ontdek hoe je hersenen en geest werken in een nieuw seizoen van 'Brainstorm'.

Presentator Janouk Kelderman en hersenwetenschapper Job van den Hurk, also known as The Prof staan ook dit seizoen weer aan de basis van  allerlei spectaculaire proeven en experimenten. Dit seizoen zoeken ze onder andere met behulp van een klein leger proefpersonen uit hoe je brein reageert op brand. En wat zijn eigenlijk de gevolgen van extreme hoogtes op je hersenen? Hoe beïnvloed je smartphone je denken? En is een tweelingbroer echt in staat om op afstand te voelen hoe het met zijn broer is?


Ook dit seizoen wordt de Brain Pain Game weer gespeeld. In dit zenuwslopende spelletje wordt in elke aflevering de pijngrens van het brein van bekende Nederlanders op de proef gesteld. Wie wordt de ultieme winnaar? Is dat Steven Kazàn, Marco Schuitmaker, Rachel Rosier of valt de eer toch toe aan andere BN’er?

In de eerste aflevering ontdekken Janouk en Job hoe het brein reageert op extreme hoogtes en speelt influencer Jane Karto de Brain Pain Game.

'Brainstorm' is een co-productie van de NTR en The Media Brothers.

'Brainstorm', vanaf zondag 2 maart elke week om 18.00 uur bij de NTR op NPO Zapp.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2025: alle plannen, alle zenders (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 aan zee
    12:00
    Zomerbeelden
  • 09:00
    Zomerbeelden
    12:00
    Radio 1: #Weetikveel
  • 11:55
    Samson en Marie
    12:00
    Zig & Sharko
  • 11:30
    Familie
    12:05
    Met Vier in Bed
  • 11:30
    Hell's Kitchen USA
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:45
    Community
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:45
    Stargate SG-1
  • 09:40
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:00
    Lang Leve de Liefde
  • 11:10
    FBI: Most Wanted
    12:50
    NCIS
  • 11:15
    Geen uitzending
    12:15
    The Neighborhood
  • 11:05
    Love It or List It
    12:05
    Lang Leve de Liefde
  • 11:30
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:50
    Tooldokter
    12:00
    Brasserie 55
  • 11:35
    De Garde van Gert
    12:05
    Meat Timon
  • 11:25
    Death in Paradise
    12:30
    Father Brown
  • 11:50
    Grey's Anatomy
  • 11:45
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 11:45
    Andere Tijden Kort
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:45
    Het Zandkasteel
    12:00
    Sarah en Eend