Nesim & Fraasie naar de Olympische Spelen voor HBO Max

maandag 22 juli 2024
Foto: © HBO Max 2024

Content creators Nesim & Fraasie zijn afgelopen weekend vertrokken naar Parijs op weg naar het grootste sportevenement van het jaar: de Olympische Spelen. Uiteraard niet als atleet, maar ze gaan voor HBO Max naar Parijs om de sfeer van de Olympische Spelen te proeven en een kijkje achter de schermen te nemen.

Ze dompelen zich volledig onder in alles wat met de Olympische Spelen te maken heeft en laten een kant zien zoals alleen zij dat kunnen. De avonturen van hun reis van Rotterdam naar Parijs zijn elke dag vanaf 14.00 uur op HBO Max te volgen in 'Nesim & Fraasie op reis naar Parijs'. Het tweetal reist in vijf dagen af naar Frankrijk om bij iedere stop challenges uit te voeren die hun reis makkelijker of moeilijker maken. Gewapend met een flinke dosis humor, leggen zij alles vast wat er op hun pad komt. Tijdens de Olympische Spelen geeft het duo in 'Nesim & Fraasie: Medaille Matties' elke dag een verfrissende en andere blik op de Olympische Spelen.


Nesim: 'In 'Nesim & Fraasie op reis naar Parijs' stoppen we in steden en dorpjes om de sfeer rondom de Olympische Spelen te proeven en vast te leggen. Challenges en straatinterviews staan daarbij op het programma voor een toegankelijke show vol humor, sport en actuele feiten. Op die manier willen we de mensen thuis warm maken voor het echte werk straks in Parijs. Als je samen met ons op pad gaat is het eigenlijk altijd gekkigheid!'

Fraasie: 'Eenmaal aangekomen in Parijs, is het tijd voor het échte werk! Dagelijks maken we het programma 'Nesim & Fraasie: Medaille Matties' dat ‘s avonds al direct online staat op HBO Max. Voor de complete ervaring interviewen we atleten, maken we behind-the-scenes beelden, delen we onze eerste indrukken en filmen we natuurlijk tussen de fans om de sfeer over te brengen. Als kers op de taart hopen we ook challenges te kunnen opzetten met de atleten. We voelen ons echt twee kinderen in een snoepwinkel.'

Kijk álles op HBO Max
Op HBO Max zijn álle olympische sporten live te streamen van begin tot einde, zonder onderbrekingen, en de belangrijkste evenementen zijn met Nederlands commentaar. Met de handige Medaillemeldingen en Sleutelmomenten hoef je als sportfan niks meer te missen. Exclusief te zien bij HBO Max en Eurosport zijn de sporten klimmen, skateboarden, surfen & golf. Naast alle olympische wedstrijden kunnen ook alle Eurosport-programma's live of on-demand gestreamd worden.  

De Olympische Spelen zijn te zien vanaf vrijdag 26 juli (openingsceremonie is om 19.30 uur) t/m zondag 11 augustus. Enkele sporten starten al voor de openingsceremonie: Voetbal, Handbal en Rugby Sevens starten op 24 juli en Boogschieten start op 25 juli. Het volledige live en on-demand aanbod van de Olympische Spelen is beschikbaar bij elke abonnementsvorm, zodat álle HBO Max-abonnees toegang hebben tot hét sportevenement van het jaar.

'Nesim & Fraasie op reis naar Parijs', vanaf maandag 22 t/m vrijdag 26 juli, elke dag vanaf 14.00 uur op HBO Max.

'Nesim & Fraasie: Medaille Matties', elke avond vanaf 22.30 uur op HBO Max en vanaf 23.30 uur op Eurosport 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Chelsea werd op jonge leeftijd in een jeugdinstelling geplaatst. Ze gaat jaren later op bezoek bij mensen die belangrijk zijn voor haar en probeert in gesprekken met hen iets meer te weten te komen over wat er in de eerste jaren van haar leven is gebeurd.

'Chelsea's Blues', om 20.35 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:50
    De zevende dag
    08:00
    De Raad van Soekie
  • 20:00
    Terzake
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
  • 11:50
    Samson en Marie
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 16:50
    Verschoten & zoon
    00:30
    Crossing Jordan
  • 00:25
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:25
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    Walker, Texas Ranger
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:45
    Achter de schermen
    00:40
    Stukken van mensen
  • 12:10
    NCIS
    07:30
    NCIS: Los Angeles
  • 04:55
    Geen uitzending
    01:10
    The Blacklist
  • 18:50
    The Block Australia
    01:15
    Pamela's Garden of Eden
  • 00:55
    Geen uitzending
    00:55
    Rizzoli & Isles
  • 23:46
    Z-Mediation
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 01:47
    Roger
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:25
    De Garde van Gert
    00:55
    Foodies & The City
  • 05:25
    Cheaters
    07:05
    Rosemary and Thyme
  • 01:30
    Below Deck Sailing Yacht
    00:25
    Lie to Me
  • 01:05
    NOS Journaal
    00:55
    EenVandaag
  • 01:20
    Nieuwsuur
    08:00
    Expeditie Nederland
  • 01:25
    NOS Studio Sport
    00:45
    Dierenridders