'Je Zal Het Maar Hebben' komt met een nieuwe presentator en junior versie

dinsdag 16 januari 2024

Na Patrick Lodiers, Ruben Nicolaï, Valerio Zeno, Tim Hofman en Jurre Geluk, gaat Emma Wortelboer 'Je Zal Het Maar Hebben' presenteren.

Geheel in de traditie van het programma, dat om een aantal seizoenen wisselt van presentator.


Hoe is het om als zeventienjarige in een lichaam te zitten dat 136 jaar oud is en mensen je aankijken alsof je van een andere planeet bent? Te leven met meer dan twintig persoonlijkheden die met elkaar discussiëren in je hoofd? Of te lachen zonder dat je gezichtsuitdrukking verandert? Het is een greep van de ziektes en aandoeningen die voorbijkomen in het 23e seizoen van ‘Je Zal Het Maar Hebben’. De een is ermee geboren, de ander kwam het later in het leven tegen. Maar hoe uiteenlopend de ziektes of aandoeningen ook zijn, de mensen die Emma volgt hebben met elkaar gemeen dat ze alles uit het leven halen en hun dromen najagen.

Emma: 'Het uitpluizen van de obstakels en complexiteiten die deze mensen ervaren bij voor ons simpele alledaagse handelingen bleek een geweldige ontdekkingstocht. Binnen al deze beperkingen ligt zo veel creativiteit en fantasie. Hun krachtige kijk op het leven vind ik best jaloersmakend.'

Speciale achtste aflevering
Dit 23e seizoen van ‘Je Zal Het Maar Hebben’ eindigt met een speciale laatste aflevering. Emma gaat met Kris mee op reis. Kris heeft het Ehler Danlos Syndroom en is daardoor afhankelijk van een rolstoel. Dit weerhoudt haar er echter niet van de wereld te zien. In haar eentje reist ze al anderhalf jaar door Europa met de trein. Emma gaat met haar mee op avontuur.

'Je Zal Het Maar Hebben Junior'
Naast het reguliere seizoen van ‘Je Zal Het Maar Hebben’ verschijnt er voor het eerst ook een junior variant op NPO Zapp. In ‘Je Zal Het Maar Hebben Junior’ ontmoet presentator Raïsha Zeegelaar zestien kinderen met een bijzondere aandoening of ziekte. Onder andere Mads (11) die zonder ogen is geboren, Amelie (13) die vlinderziekte heeft waardoor haar huid als crêpepapier is en Alice (8) die door alopecia nu al helemaal kaal is. Hoe gaan ze om met hun ziekte of aandoening? Wat doen ze als ze gekke blikken op het schoolplein krijgen? En hoe zorgen ze ervoor dat hun aandoening of ziekte het leven niet volledig beheerst?

Raïsha: 'Het was een eer om het eerste seizoen ooit van ‘Je Zal Het Maar Hebben Junior’ te mogen maken. Ik heb allemaal strijders ontmoet die zich niet laten tegenhouden door hun ziekte of aandoening én ook niet door de vooroordelen die ze hierover krijgen van de wereld. Ik vind dat meer dan stoer. Ik kan niet wachten tot heel Nederland kennismaakt met deze toppers.'

'Je Zal Het Maar Hebben' en 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' zijn coproducties van BNNVARA en SimpelZodiak.

Het nieuwe seizoen van ‘Je Zal Het Maar Hebben’ is vanaf woensdag 31 januari wekelijks om 21.20 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.

'Je Zal Het Maar Hebben Junior' is vanaf zondag 11 februari wekelijks om 19.20 uur te zien bij BNNVARA op NPO Zapp.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2024: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mijn Restaurant' (VTM)

Een verrassende wending: een geheim recensentenduo krijgt een belangrijk aandeel in de wedstrijd. Terwijl de duo's hun juryscores verwerken en de takeaway voorbereiden, bezoeken de geheime recensenten onopgemerkt al twee restaurants.

'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:05
    Geld gezocht
    23:00
    VRT NWS laat
  • 21:25
    On ira tous au paradis
    22:30
    De ideale wereld
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:55
    Alloo bij de Wegpolitie
    22:35
    Chicago Fire
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:20
    UEFA Champions League samenvattingen
  • 21:35
    De Bende van Jan De Lichte
    22:30
    Snowpiercer
  • 20:35
    Face/Off
    23:10
    Special Ops: True
  • 22:00
    A Novel Noel
    23:25
    O Little Christmas Market
  • 21:35
    Gilliams & De Bie
    22:40
    Cheers
  • 21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
    22:30
    Over De Oceaan
  • 21:35
    Murdaugh: Death in the Family
    22:40
    Friends
  • 20:35
    Blade Runner
    22:45
    Twisted Metal
  • 21:50
    Komen Eten
    22:45
    Huizenjagers
  • 21:30
    World's Most Evil Killers
  • 22:23
    Z-Energy
    22:27
    Z-Extra
  • 22:17
    De perfecte energieoplossing
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:20
    Becoming Meewis
    23:00
    Winterse Kost
  • 21:00
    Signora Volpe
    22:50
    Luther
  • 21:30
    Chucky
    22:30
    NCIS
  • 22:05
    Pauw & De Wit
    22:55
    NOS Journaal
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:35
    Rutgers Lobby
  • 22:00
    Who's that girl