Eva Jinek eerste BN'er in nieuw seizoen 'Sterren op het Doek' bij MAX

dinsdag 25 augustus 2020

Zaterdag 31 oktober keert 'Sterren op het Doek' terug bij MAX. Presentator Özcan Akyol interviewt bekende Nederlanders, terwijl zij worden geportretteerd door een drietal kunstenaars.

Akyol opent het nieuwe seizoen met Eva Jinek. 'Sterren op het Doek' is vanaf 31 oktober elke zaterdag om 20.35 uur te zien op NPO 2.


In de eerste aflevering van MAX-programma 'Sterren op het Doek' praat Özcan Akyol met niemand minder dan de altijd gedreven Eva Jinek. Als talkshowpresentator heeft ze de touwtjes sterk in handen. Nu levert ze zich over aan Özcan en hebben de twee een openhartig gesprek over haar achtergrond en haar moederschap in combinatie met haar ambities en carrière. Drie sterke en getalenteerde dames hebben de eer om Eva vast te leggen op het doek.

Over 'Sterren op het Doek'
Verschillende prominenten geven zich over aan de doorgrondende blikken van drie schilders én de prikkelende vragen van de presentator. Wat laten ze van zichzelf zien? En wat juist niet? Aan het einde van de aflevering mag de BN’er één schilderij kiezen en mee naar huis nemen. De overige doeken worden geveild voor het goede doel. Nieuw dit seizoen is de podcast van 'Sterren op het Doek', hierin is het ongeknipte gesprek te horen van Özcan en zijn gast.

Veilingsite 'Sterren op het Doek'
Aan het einde van de aflevering van 'Sterren op het Doek' mag de BN’er één schilderij kiezen en mee naar huis nemen. De overige doeken worden geveild voor het goede doel dat zij hebben uitgekozen. Na elke uitzending kan een bod uitgebracht worden door het publiek via de veilingsite: www.sterrenophetdoek.nl.

'Sterren op het Doek' (8 afleveringen), zaterdag 31 oktober wekelijks om 20.35 uur op NPO 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2020: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mijn Restaurant' (VTM)

Een verrassende wending: een geheim recensentenduo krijgt een belangrijk aandeel in de wedstrijd. Terwijl de duo's hun juryscores verwerken en de takeaway voorbereiden, bezoeken de geheime recensenten onopgemerkt al twee restaurants.

'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    18:30
    Blokken
  • 17:30
    Pompeii: The New Dig
    18:30
    Poorten van Europa
  • 18:05
    GameKeepers
    18:30
    Hallo Kroket
  • 17:15
    Camping Coppens
    18:20
    Florentina
  • 17:40
    B&B zoekt Lief NL: Winter
    19:00
    Home and Away
  • 17:25
    Chicago P.D.
    18:20
    How I Met Your Mother
  • 17:55
    Police Interceptors
    20:35
    Face/Off
  • 17:40
    O Little Christmas Market
    19:10
    Christmas in Tahoe
  • 18:10
    Sturm der Liebe
    19:05
    De keuken van Sofie
  • 17:35
    De Slimste Mens Ter Wereld
    18:45
    Salut & De Kost
  • 17:55
    Elsbeth
    19:45
    NCIS: Hawaii
  • 18:05
    The Neighborhood
    18:35
    Storage Wars
  • 18:10
    Love It or List It
    19:10
    Say Yes to the Dress: Atlanta
  • 17:40
    Killer Grannies
    18:35
    The Killer in My Family
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:07
    Ver Gevorderd
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:00
    Meat Timon
    18:30
    De Sterrenkaart
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:40
    The Resident
    18:40
    Below Deck Mediterranean
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Sportjournaal
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    18:15
    NOS Journaal Regio
  • 18:00
    Checkpoint
    18:30
    Ik ben de Faker