Dit zijn de deelnemers van 'Expeditie Robinson' 2021!

zondag 22 augustus 2021
Foto: RTL 4 - © RTL 2021

Met de bevestiging van Yuki Kempees, Dennis Schouten en Sieneke Baum-Peeters is het deelnemersveld van 'Expeditie Robinson' 2021 compleet.

Vanaf zondag 29 augustus gaan deze achttien bikkels de ultieme survivalstrijd met elkaar aan in de ongerepte natuur van Kroatië:


Annemiek Koekoek, Britte Lagcher, Defano Holwijn, Dennis Schouten, Dyantha Brooks, Eva van de Wijdeven, Jan van Halst, Jasmine Sendar, Jasper Demollin, John de Bever, René van Meurs, Robbert Rodenburg, Sandra Ysbrandy, Sieneke Baum-Peeters, Stefano Keizers, Sterrin Smalbrugge, Sylvana IJsselmuiden en Yuki Kempees.

'Expeditie Robinson' wordt geproduceerd door SimpelZodiak, een label van Banijay Benelux, en is vanaf zondag 29 augustus tweemaal per week te zien bij RTL 4. Elke zondag om 20.00 uur en elke donderdag om 20.30 uur.


DOSSIER: Najaar 2021: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Canvas logo

We zien hoe België tussen maart en eind september 2020 evolueerde van wanhoop naar hoop en weer terug. Met de eerste besmettingen, een lockdown, de exit-strategie in fases met nieuwe verstrengingen én versoepelingen tot de verklaring van kersvers premier De Croo: 'Dit land kan zich geen tweede lockdown veroorloven'.

'Op Slot', om 21.20 uur op Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:45
    Journaallus
    09:00
    Herfstbeelden
  • 00:10
    Canvaslus
    09:00
    Herfstbeelden
  • 06:55
    Hongerige berenverhalen
    07:00
    Knofje
  • 06:45
    Lost in Oz
    07:10
    Spirit: Samen Vrij
  • 06:45
    Masterchef Australia
    08:00
    Geen uitzending
  • 01:00
    Zenderonderbreking
    11:10
    Sturm der Liebe
  • 02:05
    Geen Uitzending
    11:40
    The Living Daylights
  • 06:50
    Denver: De allerlaatste dino
    07:00
    My Little Pony Les amies c'est magique !
  • 06:00
    Joe
    10:30
    Zenderonderbreking
  • 01:05
    Geen uitzending
    07:15
    Winters grillen
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:10
    Cold Case
  • 06:00
    NRJ Get Up
    10:00
    LOOP Play6
  • 01:40
    Zenderonderbreking
    07:40
    Property Brothers
  • 06:20
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    07:05
    Likoké On Tour
  • 20:55
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 06:00
    Nog even soezen
    07:00
    Goeiemorgen morgen
  • 06:50
    Terras 2
    07:02
    De tip
  • 06:00
    Institutionele Zaken - Studio Commissie
    18:00
    50 jaar Vlaams Parlement
  • 05:55
    ATP Finals Turijn
    09:20
    Galatasaray - Marseille
  • 06:45
    New Tricks
    07:40
    Death in Paradise
  • 06:45
    Storage Hunters
    08:05
    Will & Grace
  • 06:50
    NOS Journaal (ochtend)
    07:11
    Goedemorgen Nederland
  • 06:08
    Tijd voor MAX
    07:00
    NOS Journaal met gebarentolk
  • 06:58
    De avonturen van Pim & Pom
    07:03
    Zin in Zappelin