Acht TikTok creators in Videoland-serie 'V House: Inside the Mansion'

Het aantal dagelijkse TikTok gebruikers is het afgelopen jaar bijna verdriedubbeld naar ruim 1,7 miljoen gebruikers, onder jongeren is dat aantal zelfs vervijfvoudigd. Voor jonge creators biedt het platform dé kans om zich te profileren.
In de nieuwe realityreeks 'V House: Inside the Mansion' volgen we acht van deze jongvolwassen TikTok creators die voor de grootste uitdaging uit hun nog prille social carrière staan: ze krijgen de kans om samen een Nederlands TikTok groepsaccount te starten en zo succesvol mogelijk te maken. Hoewel ze op hun solo accounts ruim 4,5 miljoen volgers hebben, moeten ze voor het @vhouse account helemaal opnieuw beginnen. Lukt het ze om hun creativiteit te combineren en de sweet spot te vinden in de constant veranderende wereld van social media? Niet alleen voeren ze hun eigen ideeën uit, ook krijgen ze opdrachten en challenges van bekende gasten. 'V House: Inside the Mansion' laat het offline leven van online creators zien en is vanaf 18 mei wekelijks te zien bij Videoland.
De V House creators verblijven in een luxe mansion in Nederland. Deze beschikt over eindeloze mogelijkheden en middelen, waarmee de creators alles uit de kast kunnen halen om hun publiek te raken en naar het @vhouse account te bewegen. Door middel van opdrachten en (geheime) challenges worden de creators extra uitgedaagd. Regelmatig komt er een bekende gast langs die een nieuwe challenge aankondigt. Zo worden er work-out TikToks gemaakt met Gaby Blaaser en leren de creators beginnende TikTokker Gerard Joling alle kneepjes van het vak. Stefano Keizers en Soy Kroon geven de creators een coaching sessie. De wereld achter de video’s is namelijk een wereld vol passie en fun, maar ook vol onzekerheid, teleurstelling en conflict. Wie zijn de creators echt, wie zijn ze buiten hun content om en hoe gaan ze om met de druk van een groepsaccount én hun eigen account? V House: Inside the Mansion laat de verhalen achter de content zien, waarin de jonge creators niet alleen de verantwoordelijkheid krijgen over hun groepsaccount, maar voor het eerst ook over zichzelf én hun nieuwe, luxueuze huishouden.
Het @vhouse TikTok account is in acht weken tijd uitgegroeid tot een populair account met ruim 150K volgers en 2,3 miljoen likes. Elke dag wordt er om 16.00 uur een nieuwe video geplaatst.
De acht TikTok creators zijn:
Dario de Vries, @dario.de.vries, 363K volgers
De achttienjarige Dario is in 2020 als een grap begonnen met TikTok, maar dit werd al snel serieus. Hij begon met het maken van fashion content, maar heeft de switch gemaakt naar entertainment video’s met humor, waar hij al zijn creativiteit in kwijt kan. Hij doet veel ideeën op van zijn volgers, die hem 'opdrachten' sturen die Dario op een humoristische manier uitvoert. Hij heeft nu een tussenjaar, maar gaat in september weer beginnen met een nieuwe studie.
Demi van Dijk, @demivandijkk, 139K volgers
Demi is achttien jaar en maakt op TikTok vooral comedy- en imitatiecontent. Ze is begonnen in 2020 en haar account is razendsnel gegroeid, dankzij onder meer haar vlekkeloze imitatie van Britt Dekker, waarmee ze ook te zien was in De Casting Kantine. Daarnaast zijn Nikkie Plessen, Mega Mindy en Pippi Langkous karakters die ze veel imiteert. Naast haar TikTok carrière werkt ze in de gehandicaptenzorg.
Jesse van den Reek, @jesseziorr, 486K volgers
De achttienjarige Jesse is eind 2020 begonnen met TikTok en maakt vooral veel lipsync en dans video’s. Met zijn wilde bos blonde haren verovert hij de harten van zijn TikTok publiek, dat zich ook voor een groot deel in Amerika bevindt. Hij is erg perfectionistisch en is 24/7 met TikTok bezig.
Jesse van Wieren, @jessevanwieren, 461K volgers
Jesse is achttien jaar en zit sinds 2019 op TikTok. Zijn tweede video had meteen al 600K views, waardoor zijn account al snel in het oog sprong. Hij maakt vooral lipsync en humoristische video’s, waar vaak ook een inspirerende boodschap in zit. Naast zijn TikTok carrière zit Jesse in het laatste jaar van een theateropleiding.
Sara Dol, @officialsaarx, 2,6M volgers
De negentienjarige Sara staat met haar 2,6 miljoen volgers in de top 5 van succesvolste Nederlandse TikTokkers. Ze begon in 2015 al met TikTok-voorganger Musical.ly, waar ze op haar zestiende al de magische grens van één miljoen volgers bereikte. Ze maakt vooral muziekvideo’s met veel effecten, waardoor ze wel een paar uur per video bezig is.
Sara Ras, @saarbabyy, 150K volgers
De 23-jarige Sara (Saar) timmert al een tijdje aan de weg in haar social carrière. In 2010 begon ze met haar fashion en lifestyle blog, wat zich al snel uitbreidde naar een succesvol YouTube kanaal. In 2020 is ze begonnen met TikTok, waar ze zich nu voornamelijk op stort. Ze maakt net als ‘vroeger’ vooral fashion en lifestyle content.
Xavier Molijn, @xavierrofzo, 216K volgers
De 23-jarige Xavier is in 2019 begonnen met TikTok. Hij is vooral bekend geworden door zijn sketches over de verschillen tussen Nederlandse en Surinaamse ouders en andere comedy content. Vaak voegt hij een humoristische twist toe aan een herkenbare, alledaagse situatie. Hij is gestopt met zijn studie zodat hij zich volledig op zijn passies kan richten: TikTok én acteren.
Yazmina Agzoul, @yazz.minaa, 145K volgers
De negentienjarige danseres Yazmina is in 2019 begonnen met TikTok. Ze maakt vooral dans, fashion en zang content en probeert haar eigen draai te geven aan TikTok trends. Eén van haar populairste posts is met rapper Bizzey en de video’s waarin ze met vriendinnen of haar zusje danst scoren ook goed. Naast TikTok, doet ze de opleiding tot verpleegkundige.
'V House: Inside the Mansion' wordt geproduceerd door NewBe is vanaf dinsdag 18 mei wekelijks te zien bij Videoland.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijk naar 'House Hunters Paradise' op HGTV
- Dan start 'Bureau Groningen' bij RTL 4
- Populair partygame 'Hitster' komt naar RTL 4
- Nieuwe dramaserie 'Pro Deo' over een klein en strijdbaar advocatenkantoor
- 'Blind Getrouwd'-experten hebben zenuwen: 'Dit is er toch wel eentje waar we wat stress voor hebben'
- 'De non en de wegwerpkinderen' te zien bij Omroep WNL
- Feestelijke aftrap van het culturele seizoen bij AVROTROS
- Documentaire over Dolly Parton vanavond na 'Nieuwsuur'
- 'Dit is de Kwestie' over de Russisch-Orthodoxe kerk in Nederland
- Dit is het maandmenu van 24Kitchen
- SLAM! haalt bekende avondshow van stal en vernieuwt programmering
- Dit zijn de 800 favoriete 80s-hits van de JOE-luisteraar
- TOP vernieuwt najaarsprogrammering met nieuwe ochtend- en avondshows
- Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint… een nieuwe thuis zonder verhuis'
- Sebastiaan Ockhuysen trapt weekend af met nieuwe 'BVO Show' op NPO 3FM
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde
Kijktip van de dag

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.
'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.



































