VTM NIEUWS volgt veiligheidsraad over coronacrisis op de voet

dinsdag 5 mei 2020

Morgen, woensdag 6 mei, komt de Veiligheidsraad opnieuw samen om beslissingen te nemen over winkels, marktkramen en sportcompetities. VTM NIEUWS volgt dit uiteraard op de voet met verschillende nieuwsuitzendingen.

HLN LIVE begint met livestreamen bij de start van de Nationale veiligheidsraad om 8.30 uur. Zodra de persconferentie start, zal Freek Braeckman de reguliere programmatie onderbreken met een extra nieuwsuitzending via VTM, VTM GO en HLN LIVE. Professor Epidemiologie Pierre Van Damme geeft uitleg in de studio en ook de allereerste reacties van leden uit de Veiligheidsraad komen aan bod.


In het VTM NIEUWS van 19.00 uur beantwoordt Stef Wauters met de hoofdpersonages alle vragen van de kijkers. Onder andere viroloog Marc Van Ranst, Vlaams Minister-President Jan Jambon, Vice-Premier Alexander De Croo en Wouter Torfs, CEO van Schoenen Torfs, zijn te gast. VTM NIEUWS brengt ook extra duiding bij de beslissingen van de Veiligheidsraad en bespreekt wat die heel concreet voor iedereen betekenen.

De late update van VTM NIEUWS volgt uitzonderlijk al om 21.30 uur, waarbij Stef Wauters dieper ingaat op enkele beslissingen. Dat doet hij onder meer met minister van Binnenlandse Zaken Pieter De Crem en CEO van JBC Bart Claes. De geplande aflevering van 'Spitsbroers' volgt aansluitend op de VTM NIEUWS Update, omstreeks 22.05 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Coronacrisis op Vlaamse radio & tv

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Nu de nieuwe film over Michael Jackson is uitgekomen, duiken er nieuwe beschuldigingen van seksueel misbruik van kinderen op. Het gaat om vier kinderen uit één Amerikaans gezin, de familie Cascio. Jackson was er letterlijk vriend aan huis. Ze zijn intussen volwassen en vier van de vijf kinderen beweren dat ze langdurig seksueel misbruikt zijn. Ze wisten het niet van elkaar, want het was een geheim tussen hen en de popster.

'Telefacts Zomer', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:50
    Zig & Sharko
    02:00
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 08:55
    Kleine dingen
    06:00
    Tik Tak
  • 08:55
    De avonturen van Lolly Lolbroek
    01:15
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    09:55
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:30
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:15
    Geen uitzending
  • 01:25
    Geen uitzending
    15:30
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 08:55
    Truth Be Told
    02:10
    Geen uitzending
  • 07:55
    Space Jam
    02:05
    Geen uitzending
  • 08:25
    Foodies & The City
    02:05
    First on Scene
  • 08:55
    Snapped: Killer Couples
    02:10
    The Rookie
  • 04:04
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:45
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:50
    Vanavond bij ons
    02:45
    Open Vuur
  • 08:45
    Midsomer Murders
    02:30
    Inspector George Gently
  • 08:55
    Scrubs
    02:05
    Below Deck Mediterranean
  • 08:40
    Goedemorgen Nederland
    02:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 08:35
    MAX Geheugentrainer
    02:35
    Nieuwsuur
  • 08:55
    Vegesauriërs
    02:25
    De Grannies van Amsterdam