Vierdelige docureeks 'De Spor' nieuw op GoPlay en Play4

zondag 19 mei 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Van vrees voor degradatie naar hoop voor promotie. En dat op een jaar tijd. Dat is het verhaal van acteur en televisiemaker Rik Verheye en ondernemer Sam Kerkhofs. Zij hebben met hun eigen spaarcenten een voetbalcub gekocht: Sporting Hasselt, aka 'De Spor'.

Rik en Sam laten zich volgen door een cameraploeg bij hun thuis, onderweg, op de club en in de catacomben van het amateurvoetbal. Vanaf vandaag - zondag 19 mei -nemen ze in hun vierdelige docureeks Vlaanderen mee achter de schermen van hun avontuur en geven ze een unieke inkijk in hun leven, hun ontspoorde jongensdroom en hun werk als kersverse voorzitters.


Sam en Rik zijn ambitieus. Ze willen het Belgisch voetbal veroveren en Sporting Hasselt zo snel mogelijk laten promoveren. Op een financieel gezonde manier. En dat terwijl veel clubs in België te koop staan of in buitenlandse handen zijn. Maar kan je met een beperkt budget een traditieclub nieuw leven inblazen? En wat komt er allemaal kijken bij het voorzitterschap? Van de jacht op een nieuwe spits tot het herstellen van een kapotte droogkast. Bij Club Brugge of Anderlecht geen job voor de voorzitter, voor Sam en Rik wel.

Maar De Spor is veel meer dan voetbal. De Spor, dat zijn de fans, dat is de community. Van Arlette aan de kassa tot Johny de stadionomroeper. Wat vinden zij ervan dat een bekende acteur en een ondernemer plots hun club overnemen? En staan Rik en Sam meteen in de gratie van het Vettig Hoekske, de spionkop van De Spor?

Aflevering 1 - Wat zijn we hier nu eigenlijk aan het doen? ​
Rik Verheye en Sam Kerkhofs hebben hun jongensdroom waargemaakt. Ze hebben met hun eigen spaarcenten een voetbalclub gekocht: Sporting Hasselt. Maar al snel blijkt dat de club zich in een veel slechtere staat bevindt dan ze hadden verwacht.

'De Spor', vanaf zondag 19 mei na 'De Mol' op Play4 en op GoPlay​. Daarna wekelijks op maandag, telkens beschikbaar vanaf 21.15 uur op GoPlay en Play4.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ons Huis/Nieuw Huis' (VRT 1)

Een paar jaar geleden werd Nele (34) verliefd op een klein huisje met een hoek af in Zevergem. Vandaag woont ze er samen met haar vriend Hans (35) en hun zoontje Magnus (1). Wat destijds een leuk huisje was, voelt nu eerder als een last, vooral voor Hans. De badkamer is te klein, net als de keuken en de woonkamer. Meer dan vier vrienden uitnodigen is geen optie. Bovendien heeft het huis geen tuin, wat met een jong kind niet ideaal is. Nele wil echter niet van wijken weten, omdat haar familie in de buurt woont.

'Ons Huis/Nieuw Huis', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:30
    Sporza: Baloise Belgium Tour
    02:20
    Journaallus
  • 17:25
    History Uncovered
    06:00
    Radio2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 17:30
    Nachtwacht
    05:00
    Geen uitzending
  • 17:15
    Eenmaal Andermaal
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:15
    My Kitchen Rules
    01:50
    Geen uitzending
  • 17:20
    Buffy the Vampire Slayer
    06:00
    Qmusic
  • 17:10
    MacGyver
    01:45
    Geen uitzending
  • 17:25
    LouisLouise
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:00
    SOS Piet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:25
    Huizenjagers
    04:50
    Geen uitzending
  • 17:20
    Unforgettable
    02:00
    NCIS: Los Angeles
  • 17:10
    Pawn Stars: Best Of
    01:15
    America's Top Dog
  • 17:25
    A Place in the Sun
    07:45
    Property Brothers
  • 17:30
    Chris Watts: Confessions of a Killer
    07:50
    Without a Trace
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:15
    Hallo Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:30
    Loïc: Zot van Koken
    03:40
    De Zomertafel
  • 16:45
    The Great British Bake Off
    02:25
    Inspector George Gently
  • 16:35
    HPI
    07:40
    Below Deck Mediterranean
  • 17:10
    De Rijdende Rechter
    07:15
    NOS Journaal
  • 17:05
    Mediterranean: life under siege
    08:00
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 17:10
    Zappsport Kantine
    07:55
    Zin in Zappelin