Reporter Camille Vanuxem krijgt exclusieve blik achter de schermen bij een drugsdealer in 'NO CAP: Good Trip, Bad Trip'

donderdag 25 januari 2024
Foto: VTM GO - © DPG Media 2024

Vanaf vandaag neemt de jonge reporter Camille Vanuxem de VTM GO-kijkers mee op een intrigerende reis door de wereld van drugs in het derde seizoen van 'NO CAP'.

Met indrukwekkende kijkcijfers van 90.000 unieke kijkers per aflevering tijdens de eerste twee seizoenen op VTM GO, richt Camille haar aandacht nu op de hedendaagse beleving van het drugsgebruik bij jongeren.


In 'NO CAP: Good Trip, Bad Trip' stelt Camille scherpe vragen over hoe de jongere generatie aankijkt tegen het gebruik van drugs. Heerst er nog steeds een taboe, of is drugs alomtegenwoordig geworden? Camille gaat undercover op zoek naar antwoorden. Hoe gemakkelijk geraak je aan drugs en wat is de schaduwzijde ervan? De reeks belooft een onthullende en diepgaande kijk op een maatschappelijk relevant én actueel onderwerp.

Camille Vanuxem: 'Drugs zijn iets van alle tijden, maar hoe zit dat met Gen Z? Tegenwoordig kent iedereen wel iemand die al eens ‘iets’ geprobeerd heeft. Over welke drugs gaat het dan? Kan het met mate? En wanneer ga je écht te ver? In 'NO CAP: Good Trip, Bad Trip' duik ik dieper in de wereld van drugs, een milieu dat de aandacht eigenlijk liever niet opzoekt. Tijdens mijn zoektocht beland ik op allerlei plekken: van rave parties en afkickcentra, tot zelfs bij een dealer thuis. Ik ontdek wat de nieuwste en populairste designerdrugs zijn, maar praat ook met leeftijdsgenoten wiens levens volledig verwoest zijn door het drugsgebruik. In de mysterieuze wereld van drugs vervagen de lijnen tussen plezier en gevaar heel snel.'

De jonge reporter zoekt het uit met getuigenissen van zowel gebruikers als dealers en laat ook haar peers aan het woord over hun kijk op drugs. Ze duikt in de nachtelijke rave parties in het gezelschap van vrienden die hun grenzen aftasten en een pil nemen. In de levendige scene van de Gentse Overpoort probeert ze drugs te kopen en zo de schaduwzijde van het ondergrondse circuit te onthullen. En met ongekende moed ondergaat ze zelf een MDMA-therapie in Nederland. Camille neemt het heft volledig in eigen handen en graaft dieper in de wereld van drugs en de mogelijke risico’s die ermee gepaard gaan.

Tijdens haar gedurfde onderzoek heeft Camille het vertrouwen kunnen winnen van een dealer die haar een exclusief kijkje geeft in de wereld van drugs. Van MDMA en ketamine tot mefi en XTC, de dealer toont haar hoe hij de drugs verwerkt en tot bij zijn klanten brengt. 'Aan goede klanten, probeer ik echt een mooie kristal te geven', klinkt het. 'Zo krijgen ze kwaliteit en een volle gram.'


'NO CAP: Good Trip, Bad Trip' is vanaf nu beschikbaar op VTM GO.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2024: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

WK Fifa Voetbal 2026 - Sporza

Liveverslag van België - Iran, wedstrijd op speeldag twee in groep G van het WK voetbal in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Los Angeles Stadium in Inglewood, Californië in de VS. Iran mag voor de Rode Duivels geen obstakel vormen. 'Haal het telraam er maar bij', voorspelde Peter Vandenbempt zelfs in zijn voorbeschouwing op Sporza. Commentaar: Filip Joos. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Studiogasten: Gert Verheyen, Steven Defour en Wesley Sonck.

'Sporza FIFA WK voetbal 2026: België - Iran', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 05:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    03:05
    VRT NWS laat
  • 01:10
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 06:55
    Toet Toet Cory Carson
    06:00
    Tik Tak
  • 06:50
    Heidi
    01:15
    Geen uitzending
  • 01:35
    Geen uitzending
    09:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:30
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:20
    Geen uitzending
    01:35
    Most Daring
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:25
    Pawn Stars
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Gold Coast Ocean Rescue
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    Without a Trace
  • 04:04
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:53
    Lifestyle en wonen
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:35
    Open Vuur
    02:15
    Chris Cooks Cymru
  • 06:55
    Death in Paradise
    01:45
    The Count of Monte Cristo
  • 06:50
    American Housewife
    02:30
    Below Deck
  • 05:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    04:15
    NOS WK Avond
  • 02:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:15
    Nieuwsuur
  • 06:50
    Calimero
    02:05
    EenVandaag