Ouders Robin Pront zeer bezorgd over avontuur in 'Kooiboys: 'Eén klap kan genoeg zijn.'

zondag 31 augustus 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Wat begint als een wilde gedachte, wordt bloedige realiteit. Televisiemaker Pedro Elias en filmregisseur Robin Pront zijn al jaren fanatieke MMA-supporters, maar besluiten nu om zelf het gevecht aan te gaan in hun nieuwe reeks 'Kooiboys'.

Ze trainen één jaar lang om zich fysiek en mentaal klaar te stomen voor een echt kooigevecht. En trainen doen ze niet bij de eerste de besten, maar wel bij de grootste kampioenen ter wereld. In de eerste aflevering gaan ze op vechtstage in Senegal om het worstelen onder de knie te krijgen. Daar leren ze alles over ‘lutte sénégalaise’ en de impact ervan op de lokale gemeenschap, op hun lichaam en … op hun eigen omgeving. Zo zijn de ouders van Robin er allesbehalve gerust in: 'Je moet begrijpen dat wij hier heel bezorgd om zijn. Eén klap kan genoeg zijn. Dit is echt om iemand dood te slaan.'



Ook Mateo, de zoon van Pedro, heeft zo zijn bedenkingen maar dat houdt de mannen er niet van om hun vechtdroom na te jagen of, in het geval van Robin, 'Jean-Claude van Damme te worden.'

Pedro en Robin volgen daarnaast nog vijf andere bootcamps, alles onder toeziend oog van hun eigen coach en MMA-vechter Jan 'Q-Bomb' Quaeyhaegens. In São Paulo duiken ze in de wereld van Braziliaans Jiu Jitsu. In Thailand trainen ze met Muy Thai kampioenen, in China ontdekken ze de spirituele kant van vechtsport. Ierland dompelt hen onder in het rauwe bare knuckle boksen en in Las Vegas ervaren ze hoe het voelt om een professionele vechter te zijn. Elke plek brengt hen dichter bij de kern van vechten: niet alleen als sport, maar als cultuur, identiteit en overleving.

'Kooiboys', vanaf maandag 1 september om 22.15 uur op Play4 en GoPlay.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2025: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Sam en Molly zijn een gelukkig getrouwd koppel en dolverliefd als een stelletje tieners. Wanneer ze op een avond naar hun appartement terugwandelen, wordt Sam vermoord door een dief. Sams geest blijft echter verder leven. Hij beseft dat zijn dood geen toeval was. Hij wil zijn vrouw Molly waarschuwen voor het gevaar dat ook haar bedreigt, maar als geest kan hij de levenden niet bereiken. Hij probeert vervolgens te communiceren via Oda Mae Brown, een helderziende die niet eens beseft dat ze over bovennatuurlijke gaven beschikt.

'Ghost', film uit 1990 met oa. Patrick Swayze, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:55
    Flikken Maastricht
    22:25
    VRT NWS laat
  • 20:25
    Sporza: EK Atletiek 2026
    22:55
    25th Hour
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:30
    Tien Om Te Zien
    21:55
    Ik Weet Er Alles Van!
  • 20:30
    Salt
    22:15
    The Rock
  • 20:30
    The Da Vinci Code
    23:10
    Bad Samaritan
  • 20:35
    Crocodile Dundee II
    22:30
    Groundhog Day
  • 20:50
    Mayans M.C.
    22:45
    ER
  • 21:30
    Benidorm
    22:00
    Cheers
  • 20:35
    Ghost
    23:00
    De douane in actie
  • 21:25
    The Rookie
    22:20
    NCIS: Origins
  • 20:35
    Police Academy 3: Back in Training
    22:05
    The Godfather, Part III
  • 20:35
    Kopen Of Slopen?
    21:55
    Luxe Listings Sydney
  • 20:30
    Confessions of a Parent Killer
    22:00
    Viewer Discretion Advised: The Story of OnlyFans and Courtney Clenney
  • 21:21
    Trends Talk
    21:55
    Z-Nieuws
  • 21:25
    De perfecte tuin
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:05
    Open Vuur
    21:50
    Het Weekmenu
  • 21:00
    Harry Wild
    21:55
    Wild Cherry
  • 21:30
    Scandal
    22:25
    Maze Runner: The Scorch Trials
  • 21:30
    AVROTROS Triviant
    22:20
    NOS Studio Sport Voetbal
  • 21:05
    Patience
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:30
    NOS Sport: EK Atletiek 2026
    23:20
    Yorkshire Air 999