Nieuwe reeks 'Huizenjagers' zet deze zomer in op vakantiehuizen in eigen land

donderdag 14 mei 2020

Nu corona de vakantieplannen van iedereen grondig in de war stuurt, zijn steeds meer Vlamingen op zoek naar een buitenverblijf in eigen land. En niet alleen om te huren, maar ook om te kopen.

Daarom stort 'Huizenjagers' zich deze zomer uitsluitend op de vakantiewoningenmarkt in de nieuwe reeks 'Huizenjagers Vakantiehuizen'. 6 weken lang zetten 18 makelaars alles op alles om kandidaat-kopers weg te laten dromen bij staycationpareltjes van eigen bodem. Genieten van de ongerepte natuur in een Ardense chalet, uitwaaien in een tiny house aan de kust of leven als God in België in een rustiek vakantiehuis in Limburg. De mooiste plekken hoeven niet altijd ver weg te zijn. 'Huizenjagers Vakantiehuizen' zal deze zomer te zien zijn op VIER. Iedereen die op zoek is naar een vakantiehuis kan zich vanaf nu inschrijven op VIER.be.


'Huizenjagers'-busje maakt plaats voor mobilehome
De succesformule blijft hetzelfde, al blijft het iconische 'Huizenjagers'-busje voor onbepaalde tijd op stal. Om de coronamaatregelen te kunnen respecteren verplaatsen de makelaars zich in deze nieuwe editie met een gepersonaliseerde mobilehome waarin ze op gezonde afstand van elkaar ook alle huisbezoeken live kunnen volgen. Waar de mobilehome niet geraakt, gaan de makelaars met de fiets verder naar hun pand. Elke week strijden drie nieuwe Huizenjagers voor de felbegeerde trofee. Wie op het einde van de week het meeste punten krijgt van de veeleisende kandidaat-kopers, kroont zich tot winnaar.

4 records in afgelopen seizoen 'Huizenjagers'
In het afgelopen seizoen 'Huizenjagers' werden er enkele records gevestigd. Zo waren er op 9 weken tijd maar liefst 9 biedingen, waarvan 6 effectieve verkopen. Verder zijn er heel wat makelaars na de opnames nog verder op zoek gegaan naar de droomwoning van enkele kopers. Dat wil zeggen dat maar liefst 1 op de 4 kopers een bod heeft uitgebracht en 1 op 6 zelfs heeft gekocht.

Zowel Eva van Vastgoed Vanhoye als Kevin van QVAS slaagden erin om elk 2 biedingen binnen te halen.

In Scheldeland was het 'Huizenjagers'-busje goed gevuld, want voor het eerst zaten er dankzij de tweelingbroers van Immotwins 4 makelaars samen in het busje. Dat zorgde voor een spannende strijd en ook een nieuw record: voor het eerst haalden alle makelaars van eenzelfde week een bod binnen.

Het hoogste budget voor een woonhuis werd vorig seizoen verbroken: Bart Goovaerts van M-Design had maar liefst 2,5 miljoen euro over voor een villa rond Antwerpen.


DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'B&B Zoekt Lief' (VTM)

Op Corsica droomt Greet van een stoere Viking. Ze is benieuwd of Björn haar verwachtingen kan inlossen. In Zuid-Afrika neemt Jos vrijgezel Linda mee op een spannende fietsdate en in Frankrijk leren gastheer Kurt en vrijgezel Vincent elkaar beter kennen tijdens het aperitief.

'B&B Zoekt Lief', om 20.05 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:00
    Mr. Magoo
    00:25
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
    23:00
    Nachtlus
  • 06:00
    Tik Tak
    21:00
    Geen uitzending
  • 05:55
    Maya de Bij
    07:50
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 02:55
    Geen uitzending
    07:05
    MasterChef Australië
  • 06:00
    Qmusic
    09:00
    Geen uitzending
  • 01:05
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:30
    Geen uitzending
    11:05
    Sturm der Liebe
  • 06:00
    Joe
    01:25
    Geen uitzending
  • 06:00
    TEAM OCHTEND
    01:20
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:05
    NCIS: Los Angeles
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    America's Top Dog
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:35
    Property Brothers
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:45
    Without a Trace
  • 04:02
    Herhalingslus
    02:02
    Z-Sport
  • 05:56
    Diy on wheels
    00:00
    Oh What A Night
  • 05:55
    Guillaume's Paris
  • 06:00
    Death in Paradise
    01:40
    A Remarkable Place to Die
  • 06:00
    Storage Wars
    07:35
    Below Deck Mediterranean
  • 05:50
    Nederland in Beweging
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:10
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:00
    Nurdys
    07:55
    PatsBoemKledder!