Maarten Cop, Lotte Stevens en Jasper Heyman versterken De KetnetBand

zondag 13 februari 2022
Foto: Ketnet - © VRT 2022

Groot nieuws over De KetnetBand in 'Kingsize Live' op Ketnet! De populaire kinderband krijgt er in een klap drie leden bij. En het zijn niet de minsten: Maarten Cop ('Hoodie', 'Familie'), Lotte Stevens ('Mega Mindy', 'Hoodie') en Jasper Heyman ('Campus 12').

Samen met Ketnet-wrapper Gloria Monserez, Maureen Vanherberghen ('Helden') en Giovanni Kemper ('Nachtwacht') trekken zij binnenkort door Vlaanderen met een goedgevulde agenda vol optredens.


'Als kind brulde ik alle intro’s van de Ketnet programma’s mee. Nu kan ik dat ongegeneerd terug doen als lid van de zalige KetnetBand.' - Lotte Stevens

'Als klein manneke droomde ik er al jaren van om op een podium te staan! Ik ben super blij dat ik die droom nu kan waarmaken met De KetnetBand.' - Maarten Cop

'De KetnetBand is het beste excuus om een giga-feest te bouwen, waar en wanneer dan ook. En daar heb ik, Duracell konijn als ik ben, ontzettend veel zin in. - Jasper Heyman

De populaire KetnetBand heeft in zijn meer dan twintigjarig bestaan al heel wat bekende leden de revue zien passeren: onder meer Mark Tijsmans, Kobe Vanherwegen, Erika Van Tielen, Sofie Van Moll, Veronique Leysen, Charlotte Leysen en Celine Verbeeck maakten ooit deel uit van de live-band van Ketnet. De KetnetBand speelt ongeveer 100 shows per jaar en treedt in 2022 in heel Vlaanderen op met een nieuwe show vol Ketnet-hits en covers uit de hitlijsten.

Gloria, Giovanni, Lotte, Jasper, Maarten en Maureen wisselen elkaar af: tijdens een optreden geven telkens drie van hen het beste van zichzelf op het podium. Ketnetters kunnen De KetnetBand voor het eerst aan het werk zien in de nieuwe opstelling voor het eerst aan het werk zien vanaf april. Ketnet-wrapper Sien Wynants, Elindo Avastia ('Ghostrockers', '@elindo',..) en Michiel Demeyer ('Biba & Loeba', 'Daens', 'Thuis',..) nemen afscheid van De KetnetBand en geven de fakkel dus door aan Lotte, Maarten en Jasper.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:25
    Vive le vélo
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 11:30
    Mironins
    14:00
    Tik Tak
  • 09:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:25
    Bel-Air
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 10:50
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:15
    Tooldokter
    13:50
    Uit de Schelp
  • 11:30
    Geen uitzending
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 10:50
    NCIS: Los Angeles
    14:00
    Neighborhood Wars
  • 11:05
    Open Vuur
    19:45
    Komen eten
  • 10:50
    The Real Murders of Los Angeles
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 11:06
    Z-Weekoverzicht
    14:59
    Herhalingslus
  • 11:32
    Roger
    14:00
    De Muziekshow
  • 11:25
    Het Weekmenu
    14:00
    Open Vuur
  • 11:30
    Around the World in 80 Days
    14:00
    Midsomer Murders
  • 11:00
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 10:45
    De reünie
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 11:20
    Verder kijken met Krabbé
    19:25
    Mammals
  • 10:50
    Dolfje Weerwolfje
    20:00
    Meer dan verwacht