Kamal Kharmach helpt opnieuw ondernemers in moeilijkheden in 'Andermans Zaken'

woensdag 17 januari 2024
Foto: VRT 1 - © VRT 2024

'Andermans Zaken' is helemaal terug! Ook in het derde seizoen gaat Kamal Kharmach onverminderd door met zijn missie: ondernemers in moeilijkheden helpen.

Want met de energiecrisis en de torenhoge inflatie staan onze kleine ondernemingen meer dan ooit onder druk. En dus is er ook dit seizoen veel werk aan de winkel, goed voor acht nieuwe afleveringen.


Aflevering 1: Brouwerij Hof ten Dormaal (18 januari)
Geen beter en authentieker product van bij ons dan bier. Alleen is de Belgische biermarkt totaal verzadigd. Zo telt ons land vandaag maar liefst 400 brouwerijen en dat aantal is de laatste 10 jaar verdrievoudigd. Vooral de opmars van kleinere brouwerijen is niet te stuiten. En dat voelt ook de familie Janssens van brouwerij Hof ten Dormaal in Haacht. Papa André richtte deze kleine brouwerij op nadat hij een hersenbloeding kreeg en zijn goeddraaiend boekhoudkantoor verkocht. In de beginjaren liep de verkoop als een trein, maar ondertussen krijgen ze hun bier niet meer aan de straatstenen verkocht. En dat baart papa André, wiens twee zonen Jef en Dries ook meewerken in de brouwerij, grote zorgen. Nochtans is hun verhaal uniek: het is de enige brouwerij in België waar alle ingrediënten geteeld worden op een boerderij. Het zijn dus echte boer-brouwers. En dat bijzondere verhaal wordt meteen ook de inzet van de aflevering. De familie moet hun fierheid beter aan de man brengen en Kamal wil van zoon Jef een echte verkoper maken. En dat is nodig, want hij heeft een afspraak geregeld bij een van de grootste supermarkten van ons land.

'Andermans Zaken', vanaf 18 januari elke donderdag om 20.45 uur op VRT 1 en op VRT MAX.



DOSSIER: Voorjaar 2024: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Andermans Zaken' (VRT 1)

De boulderhype is volop bezig, en op die golf heeft Bram gesurft: hij investeerde twee jaar geleden zwaar in een grote klimzaal in Vilvoorde. Hij hoopte op een toevloed aan klanten, want de site waar Hall9 ligt, moet de nieuwe hotspot worden van Vilvoorde. De klanten blijven echter weg, maar de gigantische leningen (in totaal een miljoen euro!) blijven wel lopen. Daar komt bij dat Bram iedereen aan het klimmen wil brengen, dus ook jongeren en gezinnen met minder kansen. Maar aan die doelgroepen kan je niet veel geld vragen.

'Andermans Zaken', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Villa Politica
    02:05
    Journaallus
  • 23:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:05
    The Good Doctor
    01:55
    Geen uitzending
  • 23:45
    Blind getrouwd: Australië
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:40
    The Big Bang Theory
    01:25
    Geen uitzending
  • 00:15
    Police Interceptors
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:20
    Suits
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:10
    Pa heeft een lief
    00:45
    SOS Piet
  • 00:35
    De Container Cup
    01:20
    De Tafel van Tine
  • 00:40
    Fire Country
    01:30
    This Is Us
  • 00:25
    Oep z'n bakkes
  • 00:10
    Love Triangle Australia
    01:10
    Botched
  • 00:05
    The Rookie
    00:55
    FBI
  • 00:24
    Trends Doc
    00:54
    Z-Insurance
  • 00:32
    Mijn tuin
    00:52
    Meesterwerk
  • 00:30
    Apero - Dining
    01:00
    Puur Oosters - Japans
  • 23:55
    Ripper Street
    01:45
    Call the Midwife
  • 00:15
    NCIS
    01:10
    Scrubs
  • 23:50
    Eva
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 00:35
    De Nachtzoen
    00:45
    Nieuwsuur
  • 23:55
    First Dates
    00:50
    Down The Road