Je favoriete West-Vlaamse politieagente 'Chantal' is terug!

zaterdag 30 augustus 2025

In het derde seizoen is het leven van Chantal grondig veranderd: ze vormt nu een koppel met Arne. Daar zijn wat verrassende voordelen aan voor haar, maar Chantal leeft voor haar werk en daar heeft de huiselijke Arne het moeilijk mee.

Bovendien ontdekt de puberende Emma dat het ook wel nadelen heeft om een zorgzame en bezorgde vaderfiguur in huis te hebben…


Het politieteam wordt in het nieuwe seizoen versterkt door juf Els: zij krijgt er een job als administratieve kracht, en zorgt er al snel voor dat de sfeer op het bureau helemaal omslaat. Naast haar persoonlijke problemen ontfermt Chantal zich met haar team opnieuw over alle misdaden in de streek: inbraak, moord, chantage, vandalisme, burenruzies… Ja, het vredige Loveringem blijft met stip de meest misdadige gemeente van de Westhoek.

Naast de terugkerende cast waaronder Maaike Cafmeyer, Dries Heyneman, Mathias Sercu, Steven Mahieu, Yves Degryse, Patricia Kargbo, Anna-Marie Missoul, Zouzou Ben Chikha, Wim Opbrouck, Benoit Dorné, Bert Huysentruyt, Silke Thorrez en Kurt Defrancq wordt de cast dit seizoen versterkt door een aantal nieuwe inwoners in Loveringem.

Lize Feryn, Julie Delrue, Serge-Henri Valcke, Isabelle Van Hecke en Robin Keyaert vertolken de nieuwe personages. Ook Wim Stevens, Gunter Lamoot, Ilse De Koe en Kurt Van Eeghem verschijnen in een gastrol. 'Chantal' werd bedacht en geschreven door Mathias Sercu en de regie is in handen van Jeroen Dumoulein.


Aflevering 1
D'Haese en Sylvie hernieuwen hun huwelijksgeloften met een groot feest in De Miserie. Ondertussen wordt er ingebroken op vier adressen. Dat van de korpschef, van Cloedt, van D'Haese en van Meeuws. De inbraken dragen duidelijk de handtekening van De Slimmen, een gevaarlijke crimineel die 15 jaar geleden door de vier gedupeerden achter de tralies vloog wegens meerdere inbraken, overvallen en zelfs een moord. Chantal, als enige niet-betrokkene, neemt de leiding van het onderzoek op zich. Is dit de wraak van De Slimmen? Wil hij tonen dat hij nog steeds macht heeft, zelfs vanachter de gevangenismuren? Als dat zo is, waar kunnen ze zich dan nog aan verwachten? Met De Slimmen valt immers niet te sollen, dat weten ze!

Het nieuwe seizoen van 'Chantal' is een coproductie van VRT, Streamz en Eyeworks Film & TV Drama. De reeks kwam tot stand met de steun van Telenet, de Belgische Tax Shelter maatregel van de Belgische Federale Overheid en Scio Productions.

'Chantal', vanaf 31 augustus elke zondag om 21.00 uur op VRT 1 en VRT MAX.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2025: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Vrederechters' (VTM)

In Lokeren moet vrederechter De Bruyne een vrouw wijzen op haar verplichtingen als verhuurster. Vrederechter Struyf gaat in Tongeren een kijkje nemen in de woning van twee huursters die klagen over een schimmelproblematiek.

'Vrederechters', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:25
    Het weer (middag)
    13:30
    Switch
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 13:20
    100% Wolf: De legende van de maansteen
    13:45
    Coop Troep
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:30
    Het Weer (middag)
  • 12:50
    B&B zoekt Lief NL: Winter
    14:05
    MasterChef Australië
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:20
    Ghosts
  • 13:00
    Geen uitzending
    13:55
    MacGyver
  • 13:10
    A Novel Noel
    14:40
    O Little Christmas Market
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 13:20
    Komen Eten
    14:10
    Blind Gekocht NL
  • 12:50
    NCIS
    13:40
    Fire Country
  • 13:10
    Storage Wars
    13:40
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 13:15
    Love Island UK
    14:10
    Uit de Schelp
  • 13:10
    The Killer in My Family
    14:10
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:09
    Leven als vakman
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 13:10
    De Eregast
    13:55
    Becoming Meewis
  • 13:10
    Call the Midwife
    14:10
    The Chelsea Detective
  • 12:25
    Chucky
    13:30
    NCIS
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:40
    Kook mee met MAX
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:44
    Stand van Nederland
  • 13:20
    Pieter Konijn
    13:30
    Calimero