Het raden kan beginnen: 'The Masked Singer' geeft eerste 3 pakken vrij

Wolf, Libelle en Koningin. Dat zijn de 3 pakken waarmee 'The Masked Singer' voor het eerst naar buiten treedt. Daarmee is het aftellen naar het grootste mysterie van het najaar officieel begonnen.
Binnenkort treden 8 pakken uit de schaduw, met daarin 8 bekende mensen die het al zingend tegen elkaar opnemen. Zij hullen zich van kop tot teen in prachtige kostuums en zijn enkel aangewezen op hun stem. Zo neemt een zingende Libelle het op tegen een stoere Wolf. Of gaat de Wolf in duel met de glamoureuze Koningin. Kan Vlaanderen raden om welke bekende gezichten het gaat, enkel en alleen op basis van hun stem?
Samen met de onthulling van Wolf, Libelle en Koningin, lichten de 3 pakken ook alvast een tipje van de sluier over hun echte identiteit. In een persoonlijke video stellen ze zichzelf met vervormde stem voor en delen ze een eerste tip die de speculaties meteen doet aanwakkeren.
Bekijk de eerste beelden van 'The Masked Singer' hier.
De kostuums waarachter de bekende gezichten zich verschuilen, zijn niet de minste. Ze werden speciaal voor 'The Masked Singer' in Vlaanderen ontworpen door de Amerikaanse Emmy-winnares Marina Toybina. Daarbij werd de grootste aandacht besteed aan de kleinste details om het showgehalte van het scherm te laten spatten.
Ontdek hier 10 weetjes over de kostuums van 'The Masked Singer':
1. Het gewicht van de kostuums varieert sterk. Libelle is het lichtste kostuum en weegt zo’n 3 kg. Koningin is met 12 kg het zwaarste kostuum.
2. Alleen al de staart van Wolf weegt 4 kg. Dat zorgde voor ernstige rugpijn waardoor Wolf na enkele dagen een harnas moest dragen om het gewicht beter te verdelen.
3. Om het pak van Koningin aan te trekken is min. 1 uur nodig. Andere pakken hebben voldoende met 30 minuten.
4. Omdat het zo lang duurt om een pak aan te trekken worden plaspauzes vooraf ingepland, er kan helaas niet van worden afgeweken.
5. De temperatuur onder een masker loopt na 10 min. op tot ongeveer 35 graden. De Masked Singers kunnen hun maskers daarom max. 20 min aan een stuk ophouden, nadien moeten ze backstage naar frisse lucht happen.
6. Tijdens elke pauze worden de Masked Singers afgekoeld met elektrische handventilatoren via speciale ventilatiegaten in de kostuums. In het masker van de Libelle zit bovendien een vast ventilatiesysteem ingebouwd.
7. De ogen van de Masked Singers zitten zelden op ooghoogte van het kostuum. Vaak kijken ze door - langs de buitenkant onzichtbaar - kijkgaas. Hierdoor is het zicht vaak erg beperkt en kunnen ze moeilijk zonder begeleiding bewegen.
8. De vleugels van Libelle bestaan uit een metalen onderstructuur, die een lokaal magnetisch veld creëerde waardoor het signaal van de microfoons tijdens de opnames ernstig werd verstoord.
9. Het pak van Koningin is zo fragiel dat de buitenkant werd ingepakt in vuilniszakken om het te kunnen aantrekken en beschadiging te vermijden.
10. De spanwijdte van Libelle is meer dan 2,5 meter, waardoor ze door geen enkele gewone deur kan. Wanneer Libelle rondloopt, is ze dan ook een ‘gevaar’ voor haar collega’s.
LEES OOK: 'The Masked Singer' lost teaser van formaat: 'Wie ik ben, raad je nooit'
Wie er verstopt zit in de mysterieuze kostuums, is zowel voor het 4-koppige speurdersteam als voor het publiek één groot raadsel. En dat kan echt om het even wie zijn. De bekende gezichten nemen het dan wel al zingend tegen elkaar op, dat betekent niet dat het allemaal zangers zijn. Want veel meer dan een zo goed mogelijke zangprestatie neerzetten, hebben ze allemaal één groter doel voor ogen: hun identiteit zo lang mogelijk geheim houden.
Met de bekendmaking van Wolf, Libelle en Koningin barst de spannende zoektocht nu echt los. Wanneer 'The Masked Singer' bij VTM van start gaat, wordt binnenkort bekendgemaakt.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Najaar 2020: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossier- Guga, Nathalie, Jonas en Ruth zetten 2020 te kijk in 'RIP 2020'
- Romantiek en zoektocht naar ware liefde vieren hoogtij in nieuw seizoen 'First Dates'
- Dominique Persoone en Jani Kazaltzis met nieuw dagelijks kookprogramma op VIER: 'Cook Ensemble'
- Karen Damen en Ruth Beeckmans laten mensen met beperking of stoornis daten in 'Cupido Ofzo'
- Nieuw seizoen van 'Factcheckers' vanaf 2 december op Eén
- Nieuw seizoen van 'Over 5 Jaar' met Wim De Vilder op Eén
- Deze drie Vlaamse koppels gaan de uitdaging aan in 'Free Love Paradise'
- Een najaar boordevol fantasie en creativiteit bij Ketnet Junior
- Dit is 'Free Love Paradise': nieuw relatie-experiment van VTM 2 rond vrije liefde nu al bij Streamz
- VTM 2 start Vlaamse versie van 'Ik Vertrek' en volgt opvallende bewoners van Sint-Martens-Latem
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'K3 en het lied van de zeemeermin' op VTM: Hanne, Marthe en Julia veranderen in zeemeerminnen
- Ruben Van Gucht haalt uit naar productie en VTM na diskwalificatie in 'De Verraders': 'Er zijn heel veel fouten gemaakt'
- Kijkcijfers: donderdag 3 september 2026
- VRT grijpt in na politieke rel: Ketnetband geschrapt op N-VA-familiedag
- Commissariaat ziet geen toekomst meer voor Ongehoord Nederland
- Marc Coucke over doodsbedreiging na investering in Knokse strandbar in 'Happy Hour'
- 'Een man die mij gaat uitleggen hoe het is om te baren?': act in Got Talent is voer voor discussie tussen Soundos en Marc-Marie
- Wietze Snaak is terug op RTL met 'Snaakse Streken'
- Jade Mintjens fileert de opmerkelijke evolutie van de 'Ge zijt van...'-Facebookgroepen
- 'Meldpunt Actueel' over gebrek aan regels tegen hitte in verpleeghuizen en seniorenwoningen
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' zit zaterdag weer vol met muzieknieuws
- Nieuwe ochtendshow van Qmusic heet 'Hey Mattie!'
- Nieuwe ochtendshow 'Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte' begint maandag
- Bijzondere wensen en exclusieve optredens tijdens de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school'
Kijktip van de dag

Hanne, Marthe en Julia genieten van een droomvakantie in Porto Sirento, tot een betovering hen plots in zeemeerminnen verandert. Om niet op te vallen, moeten ze koste wat het kost water vermijden. Wanneer ze ontdekken dat ze na drie dagen voorgoed in hun vinnen vastzitten, begint een race tegen de klok. Slagen ze erin de betovering op tijd te verbreken of verliezen ze voorgoed hun plek als K3?
'K3 en het lied van de zeemeermin', film uit 2024, met oa. de K3-meisjes, om 19.55 uur op VTM.




































