'Goe Gebakken' met Sofie Dumont binnenkort nieuw bij VT4

VT4 zet dit voorjaar 'Goe Gebakken' op het menu, het eerste Vlaamse tv-programma dat de nadruk legt op puur bakplezier en heerlijke zoetigheden uit de oven om thuis klaar te maken. Het concept van 'Goe Gebakken' is verrassend eenvoudig: elke aflevering zet patissier-host van dienst Sofie Dumont een aantal lekkernijen op tafel. Sofie grijpt daarvoor vooral terug naar pretentieloze, simpele en tijdloze recepten, baksels die al populair waren in grootmoeders keuken maar ook in hedendaagse leefkeukens nog gemaakt en gesmaakt kunnen worden.
Bejubelde klassiekers als Berlijnse bollen, rozijnenkoeken, appeltaart, schuimgebakjes en cupcakes passeren de revue. Maar ook peperkoeken huisjes en frivole marsepeinen hartjes kunnen met de juiste tips moeiteloos klaargemaakt worden.
Sofie Dumont wordt beschouwd als een zeldzaam culinair talent. Na haar opleiding tot chef-kok, werkte ze enkele jaren voor de wereldwijd gerenomeerde Brusselse chocolatier Wittamer. In 2007 nam ze samen met haar zakenpartner Andy het gastronomische restaurant 'Les Eleveurs' in Halle over waarna ze in 2009 gekroond werd tot 'Lady Chef of The Year' door het culinair maandblad 'Ambiance'. Met haar jonge en pittige verschijning bewijst Sofie dat bakken van alle tijden is. Én voor iedereen... Sofie: 'Bakken hoeft niet stresserend te zijn. Ik wil het publiek ervan overtuigen dat het ook gezellig kan zijn, leuk, simpel en gewoonweg lekker.'
'Goe Gebakken' is Welkom Thuis
Het nieuwe VT4-programma 'Goe Gebakken' wordt geproduceerd door Hotel Hungaria, het productiehuis dat ook 'Dagelijkse Kost' voor Eén maakt. 'Goe Gebakken' zal in het voorjaar van 2011 wekelijks op VT4 te zien zijn.
Kristine Willems, netmanager VT4: 'Wat geeft het Welkom thuis-gevoel beter weer dan de geur van vers gebakken cake of heerlijk dampende wafels als je ergens binnenkomt? Goe Gebakken past perfect in onze nieuwe VT4-strategie waarin programma's van en voor Vlamingen een prominente plaats krijgen. Dat we met Sofie Dumont ook gloednieuw televisietalent aan Vlaanderen kunnen tonen, stemt ons natuurlijk heel gelukkig.'
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Michaël Moens, finalist van ‘De Mol’ 2024, overleden
- Froukje, Dione de Graaff, Yentl en de Boer, Loes Luca en Fidan Ekiz in 'Opium op Oerol'
- Laatste week om je kans te wagen: schrijf je nu in voor 'De Mol' 2027
- Dit zijn de WK-afspraken van de Rode Duivels bij Sporza: wanneer België in actie komt
- VTM zoekt kandidaten voor nieuw seizoen van ‘Huis Gemaakt’
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- 'Dagelijkse Kost' sluit het seizoen in schoonheid af aan de Belgische kust
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling
Kijktip van de dag

Wanneer een jongeman geëxecuteerd op straat wordt gevonden en een tweede slachtoffer in de buurt wordt neergeschoten, doen rechercheurs er alles aan om de gevaarlijke schutter op te sporen voordat hij opnieuw iemand doodt.
'The First 48', om 20.35 uur op Play Actie.




































