Filip Peeters regisseert 'Assisen Live: De Kotmoord'

donderdag 22 februari 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Sinds deze week is het tweede seizoen van 'Assisen: de insulinemoord' te zien op Goplay en Play4 en binnenkort komt de theaterproductie 'Assisen Live: De Kotmoord' er aan.

Zes weken lang kan de televisiekijker mee speuren als volksjury en oordelen of de beklaagde, ex-jumpingkampioen Dirk Dejager (Gene Bervoets), al dan niet schuldig is aan de dood van zijn kleindochter Luna (Zita Windey). Vanaf april 2024 kan het publiek weer de theaterzaal betreden voor een gloednieuw assisenproces, doordrenkt met geheimen, intriges en een web van leugens dat langzaam ontrafeld wordt door de scherpe geesten van advocaten, rechters en het publiek als ambitieus lid van de jury.


De regie is in handen van niemand minder dan Filip Peeters die deze indrukwekkende cast mag regisseren.

Zo zal Sien Eggers de rol van voorzitter van het hof op zich nemen, terwijl Carry Goossens de advocaat van de beklaagde Ben Segers voor zijn rekening neemt. Jonas Leemans wordt de procureur, die Carry Goossens het vuur aan de schenen zal leggen. Leonce Peeters vertolkt de rol van slachtoffer en op de getuigenbank nemen Ini Massez, Nona 't Jolle en An Miller plaats.

Producent James Cooke kijkt alvast uit naar deze samenwerking: 'Het feit dat Filip in onze afgeleide fictiereeks al in de huid kroop van advocaat is een absolute meerwaarde. Ik kijk met volle vertrouwen uit naar deze, ondertussen zesde, theaterversie.'

Regisseur Filip Peeters beaamt: 'Ik sta te springen om met deze mensen hieraan te beginnen, dit is een cadeau voor elke regisseur.'

Interactief concept in het theater
'Assisen Live' is een bijzonder en interactief concept waarbij een spraakmakend moordproces, inclusief flashbacks, op de scène wordt gebracht. Het wordt voor het publiek een meeslepende avond waarbij zijzelf optreden als volksjury en beslissen over schuld of onschuld.

'Assisen Live - De Kotmoord' is te zien van 19 april tot en met 16 juni in Theater Elckerlyc te Antwerpen, Trixxo Hasselt en Capitole Gent. Deze voorstelling is een productie van Backstage Producties, in samenwerking met Play.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Kamal Kharmach, Ruth Beeckmans en Rik Verheye presenteren gloednieuwe editie van Kastaars!

Welke radio-, televisie- en onlinetalenten bekroont de Vlaming? Welke verhalen hebben het afgelopen jaar het meest beroerd? De Kastaars! huldigen alles wat je volgens Vlaanderen het afgelopen jaar gezien of gehoord moet hebben in onze media. Er zijn in totaal tien categorieën. Het Vlaamse publiek kon in zeven categorieën stemmen. Daarnaast kiezen vertegenwoordigers uit de verschillende mediahuizen en Streamz de winnaars in drie andere categorieën: Doorbraakprijs, Carrièreprijs en Impactprijs. De winnaar van deze laatste prijs is al bekend: 'Het Conclaaf'.

'De Kastaars!', om 20.00 uur live op VRT 1, VTM en Play4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:45
    De Ridder
    06:00
    Olly Wannabe's comedy club
  • 16:40
    Jamie's Ultimate Veg
  • 16:30
    ZOOks
    04:50
    Geen uitzending
  • 16:15
    De Luizenmoeder
    01:00
    Geen uitzending
  • 16:00
    Interrogation Raw
    00:15
    Mee met de Flikken
  • 15:15
    A Godwink Christmas: Meant for Love
    00:25
    The Last Kingdom
  • 16:35
    Border Security: Australia's Front Line
  • 15:15
    Walking on Sunshine
    01:40
    Geen uitzending
  • 16:25
    JAG
    00:50
    Geen uitzending
  • 16:15
    Huizenjagers
    01:10
    Sports Late Night
  • 16:40
    NCIS
    01:55
    Criminal Minds
  • 15:55
    Pawn Stars: Best Of
    01:55
    SEAL Team
  • 16:00
    Het Blok
    01:35
    Love Island
  • 16:05
    Snapped
    01:45
    The First 48
  • 16:35
    Herhalingslus
    11:00
    Trends Talk
  • 16:38
    Zo doe je het!
    00:00
    Oh What A Night
  • 16:25
    Winterse Kost
    01:05
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 15:50
    Where the Wild Men Are With Ben Fogle
    00:20
    Silent Witness
  • 16:20
    Fantasy Island
    01:35
    Snowfall
  • 14:50
    NOS Studio Sport Live
    01:05
    Wie is de Mol?
  • 16:10
    De Sociëteit
    01:25
    Nieuwsuur
  • 15:20
    Vleugelbroertjes
    01:20
    First Dates