Derde en laatste seizoen van 'Knokke Off' vanaf zondag op VRT 1

'Knokke off' blijft scoren. Het derde en laatste seizoen van de populaire fictiereeks heeft in geen tijd VRT MAX veroverd en zet dat succes nu onverstoord verder op VRT 1. Bovendien krijgen fans ook een unieke blik achter de schermen met 'Making Knokke off' op VRT MAX, alsoff ze er zelf bij waren.
Meer dan 1,1 miljoen kijkuren in één week op VRT MAX
De start van 'Knokke off 3' op VRT MAX was ronduit indrukwekkend. In de eerste week alleen al was het seizoen goed voor 3,1 miljoen starts, wat neerkomt op meer dan 1,1 miljoen gekeken uren. Zondag 5 april groeide zelfs uit tot een historische dag voor VRT MAX: nog nooit werd er op één dag zoveel gekeken en geluisterd via het platform. De combinatie van het langverwachte nieuwe seizoen van 'Knokke off' met de Ronde van Vlaanderen stuwde de audio- en videoconsumptie tot meer dan een miljoen uur op één dag.
Vanaf 19 april ook op VRT 1
Na het sterke streamingstartschot maakt 'Knokke off 3' zich klaar voor de lineaire tv-première. Vanaf zondag 19 april om 20.50 uur is de serie wekelijks te zien op VRT 1, met twee afleveringen per week. Het derde seizoen telt acht afleveringen en loopt tot en met zondag 10 mei.
Op het kanaal van Ketnet wordt het derde seizoen ook uitgezonden met audiodescriptie. Daar starten op zondagavond telkens twee afleveringen om 21.15 uur. Ook op VRT MAX is 'Knokke off' volledig beschikbaar met audiodescriptie.
'Knokke off 3', volledig te bekijken op VRT MAX, ook met audiodescriptie. Vanaf zondag 19 april wekelijks twee afleveringen, om 20.50 uur op VRT 1 en om 21.15 uur met audiodescriptie op het kanaal van Ketnet.
Nog niet uitgekeken? 'Making Knokke off' kijkt achter de schermen
Wie maar niet genoeg krijgt van 'Knokke off', kan vanaf zondag 19 april terecht bij 'Making Knokke off': een tweedelige special die een persoonlijke blik werpt op het maakproces van het laatste seizoen. Acteurs Ayana Doucouré en Kes Bakker nemen het publiek mee achter de schermen, van de winterse opnames in Verbier (wie kan er skiën en wie… iets minder?) tot de finale draaidagen in Knokke-Heist (vloeiden er traantjes?). Met humor, openhartige momenten en verrassende terugblikken leren kijkers cast en crew beter kennen dan ooit.
Aflevering 1 – Verbier
De eerste opnamedagen zijn meteen memorabel, ze brengen cast en crew naar een prachtig chalet in Verbier. Die scènes zijn pas in aflevering 4 en 5 te zien, maar fictie wordt nu eenmaal niet chronologisch gedraaid. Ayana en Kes tonen de unieke sfeer achter de schermen, onthullen het geheim van stunt doubles en delen een onverwachte (b)romance. (Spoiler alert: fictiebeelden uit aflevering 4 en 5 komen aan bod.)
Aflevering 2 – Knokke
De tweede achter-de-schermen-aflevering zoomt in op de laatste draaidagen. Die spelen zich af in Knokke, met als hoogtepunt de iconische Knokke Rally: snelle auto’s, massa’s figuranten en humor van de bovenste plank achter de schermen. Met het einde in zicht blikken Ayana en Kes ook terug op drie seizoenen Knokke off. (Spoiler alert: fictiebeelden uit alle seizoenen.)
'Making Knokke off', achter de schermen van de reeks met Ayana Doucouré en Kes Bakker, vanaf zondag 19 april om 6.00 uur op VRT MAX.
'Knokke off 3', het slotstuk van een meeslepende saga
Het derde en laatste seizoen van 'Knokke off' is scherper dan ooit. Louise keert na een opname in een psychiatrische instelling terug naar Knokke, vastberaden om opnieuw grip te krijgen op haar leven. Maar niets is nog wat het geweest is. Leugens stapelen zich op, het Vandael-imperium wankelt en oude vijanden ruiken bloed. Terwijl geheimen dreigen uit te komen, worden Louise, Alex en Daan geconfronteerd met dezelfde patronen en intriges als hun ouders. De vraag blijft: kunnen ze ontsnappen aan dat noodlot?
Vlaams-Nederlandse topcast
Ook dit seizoen pakt 'Knokke off' uit met een sterke Vlaams-Nederlandse cast, met in de hoofdrollen Pommelien Thijs, Willem De Schryver, Eliyha Altena, Ruth Becquart, Geert Van Rampelberg, Ini Massez, Ayana Doucouré, Pieter Genard, Anna Drijver, Emma Moorgat en Viviane De Muynck. Nieuw in het derde seizoen zijn Daan Schuurmans, Luk Wyns en Nola Elvis Kemper. De reeks is geschreven door Luk Wyns, naar een idee van Anthony Van Biervliet. 'Knokke off 3' is geregisseerd door Anthony Schatteman.
'Knokke off' is een productie van Dingie voor VRT en Netflix, in samenwerking met Dutch FilmWorks, en met de steun van de Stad Knokke-Heist en de Tax Shelter-maatregel van de Federale Overheid.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nederland houdt deur naar Songfestival 2027 nog open
- Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis
- VRT 1 komt met opvallende nieuwe realityreeks 'De goldies': vijf 65-plussers vieren het leven
- Kijk 'Botched Homes' vanaf woensdag op HGTV
- Jurre Geluk volgt jonge nierpatiënten in 'Mag ik jouw Nier?’
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Meditation Island, gevreesde beeptest en valse noten in 'Bockie Gaat Naar School'
- Kotmadam Sergeant pakt het op z’n Ingeborgs aan met de kotstudenten
- Wereldberoemde kip Curry krijgt concurrentie: baasje Jo keert terug naar 'Got Talent' met hond Bo
- 'Het Uur van de Wolf' over Gene Wilder
- Een recordaantal oproepen! Bijna 11 miljoen telefoontjes in amper twee uur tijd voor ‘Elke Beller Wint’ bij Qmusic
- Van Friesland tot Maastricht: 'De Klassieke Top 400 Stembus' rijdt door het hele land om stemmen op te halen
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
- Eric Corton blijft de komende jaren te horen bij KINK
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit café De Engel aan de Groote Markt in Oldenzaal
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden
Kijktip van de dag

Terwijl de studenten nog moeten bekomen van het afscheid van Barbara, maakt de nieuwe kotmadam haar intrede al. Farzad overtuigt iedereen om een dag mee te vasten, Maxim toont zijn kwetsbare kant en de studenten krijgen hun punten.
'Kotmadam Sarafian', om 20.40 uur op VTM.



































