De comeback van Frakke & Jempie in gloednieuwe spin-off reeks op Streamz

Na vijf seizoenen 'De Zonen van Van As' en het succes van 'De Zonen van Van As - De Cross' in de Vlaamse cinemazalen, zijn beste maten Frakke en Jempie terug. In 8 afleveringen geven topacteurs Carry Goossens en Peter Van den Eede het beste van zichzelf.
De komische short-format reeks 'Frakke & Jempie' zal vanaf 10 augustus 2023 in boxset bij Streamz te zien zijn.
In ‘De Zonen van Van As - De Cross’ zagen we hoe Jempie na een mislukt zakelijk en amoureus avontuur in het buitenland terug naar huis keerde. Gelukkig ontvangt zijn beste vriend Frakke hem met open armen. Hoewel hun bromance enkele deuken oploopt in de film, besluit Frakke op aandringen van Jempie al zijn spaarcenten te investeren om samen een zaak te beginnen.
De reeks ‘Frakke & Jempie’ start wanneer de twee een garage kopen. Een groezelige en gedateerde werkplaats vol rommel. Voor een buitenstaander lijkt het niets bijzonder maar voor het duo is het een droom die werkelijkheid wordt. Ze zijn eindelijk hun eigen baas en hoeven aan niemand nog verantwoording af te leggen, behalve aan elkaar. Vanaf dag één loopt het echter al meteen fout: ze hebben de zaak niet gekocht van de eigenaar maar van de malafide huurder die intussen met de noorderzon én hun centen vertrokken is. Deze tegenslag zet hun samenwerking instant onder hoogspanning. Frakke wil niet nòg meer geld kwijt geraken en gooit de handdoek in de ring. Jempie begrijpt niet dat hij bij een eerste tegenslag al opgeeft. Zo zijn ze vertrokken voor avontuurlijk parcours langs veel problemen, misverstanden, ambras en gezever. Maar aan het einde van de rit blijft één ding overeind: hun vriendschap.
Frakke, gespeeld door Carry Goossens, is een wat norse, introverte man die bekendstaat om zijn gierigheid en achterdocht. Maar hij is altijd eerlijk en oprecht. Jempie, gespeeld door Peter Van den Eede, is een extraverte, opportunistische charmeur die niet van zijn eerste leugen gestorven is. Hij is van mening dat geld moet rollen, vooral als het niet van hem is. De vriendschap tussen Frakke en Jempie is een bijzondere bromance: twee ruwe bolsters die vastgeroest zitten in hun eigenzinnige denken en doen maar zich onder elkaar toch kwetsbaar durven opstellen.
De komische short-format reeks 'Frakke & Jempie' is een productie van R.V. Productions. In de hoofdrollen zie je komische duo Carry Goossens en Peter Van den Eede schitteren. Nieuwe personages worden vertolkt door o.a. Barbara Sarafian en Katelijne Verbeke. Maar ook oude bekenden zoals Jaak Van Assche duiken op.
De achtdelige comedyreeks zie je vanaf donderdag 10 augustus 2023 in boxset op Streamz. Leuk weetje voor de trouwe fans: diezelfde dag bekijk je ook de 'Zonen van Van As – De Cross' op Streamz.
https://www.streamz.be/
Meer artikels over Streamz
Meer artikels over RV Productions
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jan Versteegh presenteert realityshow 'Vijf Dagen Vast'
- Jade Mintjens gaat op zoek naar leven en gewoontes van alle Belgen in nieuw Play-programma 'Jade & de Belgen'
- Nieuw seizoen van 'Rock The Block' op HGTV
- Beeld & Geluid opent De Schatkamer in speciale uitzending van 'Tijd voor MAX'
- Indringende serie over Tweede Wereldoorlog met Tom Hanks nieuw op The HISTORY Channel
- 'Kunst in het Wild': een ontdekkingstocht langs kunst in de openbare ruimte
- Herman Verbruggen gaat dinsdag 'Door de Bomen'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Kato en Thibault vinden 'Blind Gekocht' huis te klein: 'Het staat hier direct terug vol'
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- Bram Krikke elke vrijdagochtend naast Mattie Valk te horen in de Qmusic-ochtendshow
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht'
Kijktip van de dag

Samen met zijn hechte buren reist Gerard naar Amsterdam, waar ze volop genieten van de levendige sfeer en unieke bezienswaardigheden die de stad te bieden heeft. Gerard, altijd actief op sociale media, beleeft online een groot succes: zijn vlog wordt bekroond.
'Only Joling', om 21.50 uur op VTM 2.



































