DAZN/Eleven verwerft exclusieve rechten van de Professional Fighters League

Heuglijk nieuws voor de fans van gevechtssporten: dit weekend maakt de Professional Fighters League (PFL) zijn langverwachte debuut op ELEVEN.
Vanaf morgen 25 maart om 18.00 uur (undercard) en 19.30 uur (maincard), kunnen abonnees in België genieten van het opwindende spektakel van de gloednieuwe PFL Europe-competitie. Het reguliere PFL-seizoen begint op 1 april.
Joint venture met PFL en oprichting van PFL Europe
De PFL is de tweede grootste MMA-organisatie ter wereld. In vergelijking met andere MMA-competities is de PFL de enige die volgens een klassiek seizoensformat wordt georganiseerd (regulier seizoen, play-offs en kampioenschap). De vechters nemen het tegen elkaar op volgens het principe van ‘winnen en doorstoten’.
Vorig jaar ging DAZN een joint venture aan met de PFL voor de oprichting van PFL Europe. Daar strijden de meest getalenteerde MMA-vechters uit Europa tegen elkaar in Europese prime time. PFL Europe bouwt voort op het bestaande PFL-merk en de wereldwijde PFL-infrastructuur. Het doel is zondermeer om de belangrijkste Europese MMA-organisatie te worden.
Om de drie maanden vindt er een evenement van PFL Europe plaats op een toplocatie in een Europese stad. Hierin nemen 32 van Europa’s beste vechters het tegen elkaar op in vier gewichtsklassen. Het eerste toernooi vindt plaats op 25 maart in de Vertu Motors Arena in Newcastle (VK). Op 8 juli volgt het tweede evenement in de Verti Music Hall in Berlijn (Duitsland). De andere PFL Europe-toernooien worden georganiseerd in Parijs (Frankrijk) op 30 september en in Dublin (Ierland) op 8 december. Iedere keer wordt er een kampioen gekroond, die 100.000 Amerikaanse dollar wint en bovendien de kans krijgt om deel te nemen aan het wereldwijde PFL-seizoen.
James Frewin, internationaal vice-president PFL: 'We zijn opgetogen om de Professional Fighters League samen met Eleven te lanceren in België en Portugal. Naast het $1M PFL-seizoen lanceren we ook PFL Europe, dat op zaterdag 25 maart van start gaat in Newcastle. We kijken ernaar uit om de MMA-fans in België en Portugal te laten genieten van de beste evenementen dankzij het unieke format van het PFL-seizoen met onze partner ELEVEN.'
Massimo D’Amario, Managing Director Eleven België en Luxemburg: 'Met de PFL versterken we ons aanbod aan gevechtssporten op een ingrijpende manier. Dankzij de structurele samenwerking tussen DAZN en PFL verruimen we ons MMA-aanbod zowel kwalitatief als kwantitatief. Meer dan ooit is Eleven de ‘place to be’ voor de liefhebbers van gevechtssporten.'
PFL vervoegt het uitgebreide sportaanbod van ELEVEN België
De PFL past naadloos in het bestaande live sportaanbod van ELEVEN. In België genieten abonnees nu al van een aanzienlijk aanbod aan premium content, waaronder het beste van het Belgische voetbal (JPL, LSL, CPL) en het internationale voetbal (LaLiga, Serie A, FA Cup, Bundesliga, Ligue 1,...). Daarnaast omvat het aanbod ook gevechtssporten zoals UFC en Amerikaanse sporten zoals de NBA en de NFL. De PFL wordt geïntegreerd in de abonnementen en is beschikbaar zonder extra kosten. Op die manier kunnen fans optimaal genieten van de geweldige PFL-content.
Meerjarige overeenkomst voor exclusieve mediarechten omvat PFL Europe en PFL Global
Naast de joint venture voor PFL Europe heeft ELEVEN's moederbedrijf DAZN ook de exclusieve mediarechten op lange termijn verworven voor alle wereldwijde PFL-evenementen in 53 internationale markten tot eind 2026. Daarnaast zal het ook de nieuwe PFL PPV Super Fight Division buiten de Verenigde Staten en Canada promoten en distribueren.
https://welkom.elevensports.be/
Meer artikels over Eleven Sports Network NV
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wat RTL niet aandurfde: Mathijs van Nieuwkerk keert terug op televisie bij SBS6!
- Kijkcijfers: woensdag 27 mei 2026
- Financieel expert Chris Sugira wordt nieuwe geldexpert van VTM NIEUWS
- De legendarische survivalstrijd is terug: opnames nieuw seizoen van 'Expeditie Robinson' met bekende Vlamingen en Nederlanders gestart
- Bas, Finn, Joris of Maëlle: wie wint 'The Voice van Vlaanderen 2026'?
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': zorgen om de energierekening
- Opmerkelijke bekentenis van Viktor in 'Brieven Aan Samson': 'Ik kon pas op mijn twaalfde fietsen'
- 'Zembla' onderzoekt de oprukkende jeugdcriminaliteit
- Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt'
- Europees debutant Crystal Palace tegen volksclub Rayo Vallecano in de Conference League-finale op Ziggo Sport
- Belle Perez brengt live haar grootste hits tijdens De Foute Party van Qmusic
- Véronique De Kock opent haar eigen B&B… op de radio
- Bram Krikke elke vrijdagochtend naast Mattie Valk te horen in de Qmusic-ochtendshow
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Berkel en Rodenrijs
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp'
Kijktip van de dag

De calltakers krijgen te maken met onder meer een bootje in nood op zee, een acute longembolie, een carjacking met een baseballbat, een elektrische fiets die tegen een lantaarnpaal knalt en een colonne buitenlandse brandweervoertuigen op weg naar Oekraïne.
'De Noodcentrale', om 20.45 uur op VRT 1.



































