Bekijk hier de intense trailer van 'Mocro Maffia' seizoen 5

Nadat Paus (Achmed Akkabi) besloten heeft Nederland te verlaten, ript Tatta (Robert de Hoog) zijn 2000 kilo coke uit Antwerpen. In Nederland zit Paus' zus Samira (Zineb Fallouk) met lege handen.
Als plaatsvervanger van Paus in Amsterdam moet ze omgaan met alle hoofdpijn die voortkomt uit de cokediefstal. En als nieuwkomer maakt dit haar extra afhankelijk van haar rechterhand Tonnano (Khalid ‘ICE’ Altherch), die uit wraak op Tatta jaagt. Daarbovenop komt ook nog eens het feit dat Samira’s man Taxi (Iliass Ojja) is overgelopen naar justitie en aan een kroongetuigedeal werkt. Daarmee gooit hij olie op het vuur in het gevecht dat officier van justitie Gerben van Jaren (Pierre Bokma) voert tegen de organisatie van Paus. Taxi voedt Van Jaren met inzichten en bekentenissen, die weleens het einde van Paus’ organisatie kunnen betekenen.
Waar staan de verschillende personages aan de vooravond van seizoen 5?
Paus (Achmed Akkabi) verblijft ondertussen in Spanje en probeert van een afstand orde in de chaos te brengen. Via de Colombiaanse drugsbaron Tia Alvarez (Martha Villada Marquez) probeert Paus aan een nieuwe lading te komen. Maar zij levert hem daarbij direct een nieuw probleem: hij moet een nieuwe haven in Europa vinden voor zijn drugshandel. Ondertussen wil hij een gezichtsverandering ondergaan zodat hij voorgoed kan verdwijnen in de vergetelheid.
Potlood (Nasrdin Dchar) wordt door Paus kort gehouden. Onder toezicht legt hij contact met een plastisch chirurg en adviseert hij Paus. Toch knaagt er wat aan hem. Kan Potlood zijn voormalige beste vriend en aartsvijand vergeven? Of loert hij nog steeds op een kans op wraak, terwijl Paus hem dichtbij zich houdt, zoals je met je grootste vijanden betaamt te doen?
De drugsstrijd levert vooral lege straten op. Havik (Ahmed Bouyaghroumni) ziet dit als een kans. Hij zit nog steeds ondergedoken met Komtgoed (Marouane Meftah) en denkt nu te moeten toeslaan om naam te maken. Ook Adil (Walid Benmbarek) is nog altijd op de vlucht voor justitie. Samen met Meltem (Sinem Kavus) probeert hij genoeg geld te verdienen om voor eens en altijd naar Marokko te vluchten. Maar als Meltem door pinpasfraude in het vizier van justitie komt, lijkt een vlucht naar het buitenland voor Adil verder weg dan ooit.
Celine (Charlie Chan Dagelet) had ook gehoopt vrij te zijn nadat ze Romano heeft vermoord. De dood op haar ex blijft haar echter achtervolgen. En zeker nu ook Romano’s neef Borsu (Cho) vragen gaat stellen, besluit ze dat de aanval de beste verdediging is. Met haar kennis van het wereldje die ze aan de zijde van Romano heeft vergaard, kijkt ze het monster recht in de bek.
Zal justitie Paus vinden in het buitenland, voordat hij een nieuwe lading coke binnen kan halen en voorgoed kan verdwijnen? Lukt het Samira om uit de handen te blijven van Gerben van Jaren en de leiding over de organisatie van haar broer solide over te nemen? Het vijfde seizoen belooft een tornado te worden.
'Mocro Maffia' is vanaf 2 juni 2023 wekelijks te zien bij Streamz, live met Nederland. Het vijfde seizoen van de serie is geschreven door Victor D. Ponten, Randy Oost, Kevin Boitelle, Achmed Akkabi en Sergej Groenhart en wordt geregisseerd door David Eilander en Hesdy Lonwijk. 'Mocro Maffia' is een productie van Fiction Valley en Videoland. Ook alle voorgaande seizoenen van 'Mocro Maffia' en de film 'Mocro Maffia: Tatta', miniserie 'Komtgoed' en korte film 'Meltem' zijn te zien op Streamz.
https://www.streamz.be/
Meer artikels over Streamz
Meer artikels over Fiction Valley
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- ‘Sing Again' keert terug met derde seizoen vol bekende gezichten
- Kijkcijfers: maandag 2 november 2026
- Van banale ergernissen tot grote conflicten in het nieuwe seizoen van 'Vrederechters'
- Nieuwe dramaserie 'Pro Deo' over een klein en strijdbaar advocatenkantoor
- Anastasya Chernook openhartig in 'Het Huis': 'Mijn vader heeft me heel veel vernederd'
- 'Boerderij van Dorst' ontvangt Sophie Straat en Dai Carter
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Onzichtbare zorg
- Sahar Meradji volgt Joodse Nederlanders in nieuwe EOdocs-serie
- Geheime recensenten schuiven aan in 'Mijn Restaurant', maar bij LABO loopt het helemaal mis…
- 'Meldpunt Actueel' en 'Villa VdB' over de groeiende druk op mantelzorgers
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
- Libelle krijgt eigen radiozender: dit mag je vanaf 1 december verwachten
Multimedia SPOTLIGHT
-
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
Kijktip van de dag

In Lokeren moet vrederechter De Bruyne een vrouw wijzen op haar verplichtingen als verhuurster. Vrederechter Struyf gaat in Tongeren een kijkje nemen in de woning van twee huursters die klagen over een schimmelproblematiek.
'Vrederechters', om 20.40 uur op VTM.




































