Welkom op aarde, Space Babe!

woensdag 4 september 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

De LEGO® stenen zijn gelegd, het bouwwerk in Wijnegem is compleet. Honderden mensen bouwden op dinsdag 3 en woensdag 4 september mee aan de gigantische nieuwe figuur van 'The Masked Singer' die in het shoppingcenter werd onthuld.

Jong en oud kwamen massaal langs om hun ‘steentje’ bij te dragen. Zonet vond de grote apotheose plaats en werd het allerlaatste steentje van in totaal liefst 60.000 LEGO stenen gelegd. Daarna kwam ze eindelijk tevoorschijn… de buitenaardse, eenogige Space Babe. Meteen werd ook de bijhorende QR-code geactiveerd, waarmee iedereen de nieuwe figuur kon zien bewegen en de mysterieuze stem te horen kreeg. Maar wie is Space Babe echt?


Space Babe is niet van in de buurt. De planeet waarop ze woont, bevindt zich op 55 miljoen lichtjaar van hier en situeert zich ter hoogte van de Virgo-cluster. Het is er fijn vertoeven, want het landschap is er prachtig en het weer zacht. Van klimaatopwarming hebben ze nog nooit gehoord, want de bewoners zijn eco warriors die in harmonie leven met de natuur. Ook oorlog is er onbestaande. De planeet wordt enkel bewoond door vrouwen. Met haar full electric space scooter sjeest Space Babe naar ons zonnestelsel om op te treden in 'The Masked Singer'. Maar niet zonder kennis te maken met onze aarde en haar bewoners. Hoe kan ze van onze planeet ook een betere plek maken? Dat is haar missie!

Space Babe: 'Zappel werdor ti plix. Enflur, wedor di Space Babe. Herplor plingdod ti bloop senni. Yark pledor tog plix! Herkplor blog planex, yark gron miflop stir. Bulp yark sinar flap The Masked Singer blik nix Aarde. Blooplex yark planter twoor Aardplixels gron planex miflorp. Yark gliff plor blixor zerpog. Ik yark plix: zorploder. Zorgilip! Blixzor tingk zerporg zixizik gligflarp ix Aarde, plix florp zerporg ix plorglif! Flerplix ni optix! Miflorp heplorg di planex zorpig flix filfflaf de perflug! Flarg plix stork hellor? Ix Space Babe bloop’ar kwix!'

Niets van begrepen? Hier volgt de vertaling.

Space Babe: 'Wat is de wereld toch mooi! Enfin, die van Space Babe toch. Hier wonen namelijk alleen vrouwen! Ik ben al op minstens 10 miljoen planeten geweest, ik ken ze intussen al uit mijn hoofd! Maar voor 'The Masked Singer' ga ik voor het eerst naar de Aarde. Daarom heb ik alvast twee aardlingen gekozen die voor mij jullie planeet inspecteren. Ik heb al door dat er een paar dingen beter kunnen bij jullie. Of moet ik zeggen: properder? Geen nood! Ik mag dan wel 55 miljoen lichtjaar van de Aarde verwijderd zijn, vanuit mijn hoofdkwartier los ik al jullie problemen op! Falen is geen optie! Met mijn hulp is jullie planeet in een mum van tijd het perfecte plaatje! Zijn jullie klaar voor de start? Want Space Babe komt eraan!!'

Mister Withlove, Tik & Tok, Space Babe… Who’s next? Vlaanderen houdt de ogen en oren maar beter goed open de komende dagen. Een eerste gokje wagen kan nu al op themaskedsinger.be.

Op zaterdag 16 november strijkt 'The Masked Singer in Concert' ook twee keer neer in het Antwerpse Sportpaleis. Tickets voor de namiddag- of avondshow zijn verkrijgbaar via vtm.be.


The Masked Singer op tv
Donderdag 1 januari 2026 om 23u15  »
VTM
De maskers staan klaar voor een spectaculaire duetspecial. Elk van hen brengt een verrassend duet met een topartiest en een solo-optreden. Het belooft een spannende avond te worden, want er wordt opnieuw iemand ontmaskerd.
Vrijdag 2 januari 2026 om 20u35  »
VTM
Het is zover: de grote finale. De laatste Masked Singers geven nog een allerlaatste keer het beste van zichzelf. Wie zal de speurders en het publiek van hun stoel kunnen blazen en wie zal net voor de eindmeet ontmaskerd worden?

DOSSIER: Najaar 2024: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

VTM NIEUWS

Enkele journalisten loodsen je doorheen het jaaroverzicht. Robin Ramaekers, Greet De Keyser, Karel Lattrez, Jonas Lips en Carolien van Nunen helpen je om de grote, maar ook kleinere nieuwsfeiten van het voorbije jaar beter te begrijpen.

'De Film van het Jaar', om 20.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:50
    Sporza
    06:00
    In bed met Olly
  • 09:00
    De Tijdloze Countdown
    06:00
    Radio 2 Top 2000
  • 16:05
    De Smurfen
    04:55
    Geen uitzending
  • 16:05
    America's Funniest Home Videos
  • 14:20
    Geen uitzending
    07:15
    Filthy House SOS
  • 16:00
    The Tuxedo
    01:20
    Geen uitzending
  • 15:45
    Mr. Bean
    01:35
    Geen uitzending
  • 16:05
    Five Gold Rings
    01:35
    JOE XMAS
  • 15:50
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 15:50
    Oogappels
    01:15
    Huizenjagers
  • 16:05
    Grey's Anatomy
  • 15:50
    NCIS: Los Angeles
    01:20
    The Simpsons
  • 15:25
    Christmas on the Farm
    02:00
    Play kerst haardvuur 2025
  • 15:40
    World's Most Evil Killers
  • 13:30
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:00
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 16:00
    Chris Cooks Cymru
    01:25
    Bon Appetit
  • 16:00
    Father Brown
    01:35
    Death in Paradise
  • 15:45
    Below Deck Mediterranean
    01:00
    Hudson & Rex
  • 16:00
    Het leukste van 45 Jaar Bananasplit
    01:20
    Eva & Dijkgraaf: Het college van 2025
  • 16:10
    Kook mee met MAX
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 15:20
    Robot Dreams
    05:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal