Play Sports trapt Premier League af in gloednieuwe studio

Vanaf vrijdag 5 augustus begint in Engeland een nieuw seizoen van de Premier League, 's werelds best bekeken voetbalcompetitie. Play Sports is daar helemaal klaar voor met de introductie van een nieuwe, spectaculaire studio, en een non-stop kanaal met Premier League-inhoud.
Door deze nieuwigheden te introduceren doet Play Sports waarvoor het bekend staat: innoveren, uitbreiden en kwaliteit leveren. Het voetbalseizoen 2022-2023 wordt dan ook sportief én visueel een knaller.
Premier League dit weekend van start
Met 4 van de laatste 5 kampioenschappen onder de gordel, en de toevoeging van superster Erling Haaland aan het sterrenensemble van ‘King Kev’ De Bruyne, kan het geen verrassing zijn dat Manchester City opnieuw topfavoriet is voor de titel. Nochtans mag het Liverpool van Jürgen Klopp nooit onderschat worden, net als het Chelsea van Thomas Tuchel. Outsiders dit seizoen zijn Manchester United onder leiding van de Nederlander Ten Hag, en Tottenham Hotspur dat na de top 4-plek van vorig seizoen op jacht gaat naar een eerste eindoverwinning sinds 1961. En doen onze landgenoten Leandro Trossard en Youri Tielemans mee voor de ereplaatsen? Het wordt ongetwijfeld weer een nek-aan-nek-race, exclusief op Play Sports.
Stefaan Kestens, verantwoordelijke voor Play Sports: 'De Premier League is al enige tijd de meest intrigerende voetbalcompetitie ter wereld. Bij Play Sports zit je al jaren exclusief goed voor Engels voetbal, en dat blijft ook zo. De Premier League was enthousiast om de samenwerking te verlengen, waardoor klanten van Telenet voor de seizoenen 2022-2023, 2023-2024 en 2024-2025 weer helemaal goed zitten bij Play Sports. Als vanouds mikken we op een zestal wedstrijden per weekend uit de mooiste competitie, en dankzij onze nieuwe studio komt de Premier League helemaal tot zijn recht.'
Grootste sportstudio ooit gebouwd in de lage landen
De nieuwe Play Sports-studio heeft wat weg van een sporttempel. En dat past perfect in de strategie van Play Sports: de focus op multisport is terug van nooit weggeweest. Het decor is op ingenieuze wijze opgebouwd, zodat zowel grote als kleine live-uitzendingen mogelijk zijn. Bovendien is er een volwaardige plek voorzien voor de opnames van de Play Sports-podcasts zoals 'The Paddock'. Commentaar bij Formule 1 of tennis? Dat wordt simultaan én zichtbaar verzorgd in hetzelfde decor waar de 'Studio Live'-uitzending een hele namiddag topvoetbal op eigenzinnige wijze toelicht. Kortom, alle sporten worden dichter bij elkaar gebracht, waardoor ook de kijker de vruchten plukt van de veelheid van zijn Play Sports-pakket.
De nieuwe sportstudio is de grootste ooit gebouwd in de lage landen, en gaat op het gebied van Augmented Reality nog enkele stappen verder dan sinds de introductie in de vorige studio in 2015 gebeurde. De kijker krijgt het gevoel dat de studio zich in de catacomben van een bruisend stadion bevindt, en zal op indrukwekkende wijze kunnen meegenieten van features die in het AR-gedeelte aan bod komen.
Tom Gemoets, hoofdredacteur Play Sports: 'Play Sports wil een voortrekkersrol spelen op gebied van sportuitzendingen, ook al met de vorige sportstudio. Voor de nieuwe studio haalden we inspiratie bij verschillende partijen in het buitenland. We zetten in op een mix van elementen zoals indrukwekkende weergave van ploegopstellingen en statistieken, naadloze en verbeterde storytelling en ongeziene shots, in een strak maar gezellig decor. We willen de kijkers absoluut de beste technologische omkadering geven.'
Nieuw kanaal: Play Sports Premier League 24/7
Voor wie nooit genoeg kan krijgen van de Premier League biedt Play Sports vanaf vrijdag 5 augustus ook het Play Sports Premier League-kanaal aan. De hele week lang, 24/24, 7/7, non-stop extra interviews, behind-the-scenes, documentaires en Premier League-programma’s. Play Sports rekent erop dat dit zelfs de grootste fans van Engels voetbal tot in de puntjes op hun wenken zal bedienen. Play Sports Premier League is in Vlaanderen te bekijken op standaardzendernummer 214, in Brussel 614.
Premier League op Play Sports dit weekend:
Vrijdag 5/8:
20u55: Crystal Palace – Arsenal (PS1)
Zaterdag 6/8: (debuut nieuwe studio!)
13u25: Fulham – Liverpool (PS1)
15u55: Tottenham – Southampton (PS1)
15u55: Newcastle – Nottingham Forest (PS2)
18u25: Everton – Chelsea (PS1)
Zondag 7/8:
14u55: Man. United – Brighton (PS1)
14u55: Leicester – Brentford (PS2)
17u25: West Ham – Man. City (PS1)
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Najaar 2022: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossier- Piet Huysentruyt haalt zijn iconisch valiesje weer boven in SOS Piet XL
- Deze bekende Vlamingen doen mee aan 'Alex Agnew's Fear Factor'
- De gezelligste Kotmadam van het land is terug met een nieuw seizoen
- Deze 10 kandidaten wagen hun kans in het nieuwe seizoen van 'Bake Off Vlaanderen 2022'
- Bruno Vanden Broecke laat vijf mensen met een burn-out de pauzeknop indrukken in 'Out Of Office'
- Dit is de startdatum van 'SOS Piet XL', de comeback van Piet Huysentruyt bij VTM!
- Dan start 'Alex Agnew's Fear Factor' op Play4
- Post Oosteroever onder druk in nieuw seizoen 'Onder Vuur'
- 'Château Planckaert' is terug!
- Maak kennis met de gezichten van 'The Sky Is The Limit'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Vijf Dagen Vast' met Jan Versteegh gaat niet door
- Presentator Frank van Leeuwen sluit aan bij 'Goedenavond Nederland'
- Messy chefs Jelle en Hans Beeckman zijn terug met nog meer overheerlijke chaos in 'Lekker Messy'
- Kijkcijfers: maandag 22 juni 2026
- Opnames van nieuwe spannende fictiereeks 'Dochters' gestart
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug
Kijktip van de dag

Vluchtgedrag op het openbaar vervoer van Rotterdam zorgt voor verwondingen, een dakloze man misdraagt zich in Amsterdam Centraal Station en in Leiden denkt een foutparkeerder ertussenuit te kunnen knijpen.
'Overtreders', om 20.30 uur op VTM 2.



































