'Snel, Makkelijk & Lekker' is terug met nóg meer inspiratie voor op je weekmenu

maandag 2 september 2024

Ben je het beu om altijd hetzelfde klaar te maken? En kan jouw weekmenu ook wel een make-over gebruiken? Dan komt het tweede seizoen van 'Snel, Makkelijk & Lekker' net op tijd.

Van maandag tot en met donderdag leggen de njam!-chefs afwisselend een smakelijke portie vis, vlees, veggie of wereldkeuken op je bord. En in het weekend krijg je het volledige weekmenu geserveerd. Handig toch!



De kijker mag zich dit seizoen opnieuw verwachten aan 20 minuten real time kookplezier. En ook de basisingrediënten voor een sessie 'Snel, Makkelijk & Lekker' koken blijven dezelfde. Met een kort boodschappenlijstje, heel wat handige kooktips en vooral heel veel goesting zetten de chefs in geen tijd toegankelijke recepten op tafel zoals groene curry met kabeljauw, gebakken hoevekip met picklessaus, gevulde artisjok of een portie Mediterraanse mosselen.

Chefs van dienst zijn deze keer Jeroen De Pauw, Bert Meewis, Vanja van der Leeden, Jelle Beeckman, Peppe Giacomazza, Francesca Sterckx, Mounir Toub en Sam D'Huyvetter. Ze halen alles uit de kast om je dagelijkse sleur in de keuken te doorbreken door je een gevarieerd en overheerlijk weekmenu voor te schotelen.

De aandachtige njam!-kijker zal dit jaar ook een nieuw gezicht spotten in de 'Snel, Makkelijk & Lekker'-keuken. Francesca Sterckx studeerde aan hotelschool Ter Duinen waar ze waardevolle ervaring opdeed tijdens stages bij onder andere Maison Bru. Na het afronden van haar studies werkte ze bij prestigieuze restaurants zoals Eyckerhof en 't Fornuis. In 2017 besloot ze uiteindelijk haar droom waar te maken door haar eigen restaurant, Mistinguett, te openen in Aarschot. En vanaf nu wordt Francesca’s culinaire horizon verder verbreed op de kookzender njam!.

'Snel, Makkelijk & Lekker', vanaf maandag 2 september van maandag tot en met donderdag om 17.30u, 20.40, 23.00 uur op nkam!


DOSSIER: Najaar 2024: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

 'De jaren 00 voor tieners' met Steven Van Herreweghe

Steven vertelt de tieners het verhaal van 2003: het jaar waarin we hem hadden. Mannen mochten eindelijk met mannen trouwen, en vrouwen met vrouwen. En het was ook het jaar waarin we met z'n allen op zoek gingen naar een vis. ’t Is daar!

'De Jaren 00 voor Tieners', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:04
    VRT NWS Update
    01:00
    Het weer (laat)
  • 18:00
    Pink Floyd: The Story of Wish You Were Here
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 17:55
    Karrewiet
    05:40
    Geen uitzending
  • 17:45
    Sara
    01:35
    NYPD Blue
  • 16:55
    B&B zoekt Lief NL: Winter
    00:15
    Gestrand op Honeymoon Island - Australië
  • 17:30
    Angel
    01:10
    Geen uitzending
  • 18:00
    All New Traffic Cops
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:35
    Christmas on Cherry Lane
    01:30
    Joe
  • 17:40
    Slisse & Cesar
    01:10
    Geen uitzending
  • 17:35
    De Slimste Mens Ter Wereld
    01:00
    Alter Ego
  • 18:00
    Rizzoli & Isles
    01:05
    FBI
  • 17:45
    Two and a Half Men
    01:20
    Cobra Kai
  • 17:55
    Komen eten
    01:35
    Send Nudes: Body SOS
  • 17:00
    Daddy's Deadly Secret
  • 18:00
    De Tafel van Athumi
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:54
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 17:45
    Wild van Wild
    01:20
    Winterse Kost
  • 17:50
    Death in Paradise
    01:40
    The Madame Blanc Mysteries
  • 17:45
    The Real Housewives of Beverly Hills
    01:05
    Hudson & Rex
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
    01:10
    Ongehoord Nieuws
  • 18:00
    Het Sinterklaasjournaal
    01:15
    Bij ons op de Wallen