Loes Van den Heuvel duikt binnenkort op in 'Familie'

dinsdag 24 januari 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

Dit voorjaar doet een verrassend personage haar intrede bij de familie Coppens in 'Familie'. Actrice Loes Van den Heuvel kruipt in de huid van Karin, een verpleegster die zich over de zorg voor Alfons komt ontfermen. Op de set van 'Familie' werd het een blij weerzien tussen Loes en haar 'FC De Kampioenen'-collega Jaak Van Assche, die de rol van Alfons vertolkt.

Karin Bloemaerts is een zorgzame, empathische en sociale vrouw. Ze is recht voor de raap en soms een flapuit, maar vooral steeds begaan met mensen. Daarom is ze verpleegster geworden. Hoewel ze eigenlijk al pensioengerechtigd is, blijft ze zich inzetten voor de zorg van haar oudste patiënten.


Op vraag van Vanessa, die een nieuwe functie binnen de thuisverpleging aangeboden krijgt, belandt Karin zo bij Alfons om haar te vervangen. Maar Alfons ondervindt al snel dat Karin een pak kordater is dan Vanessa. Hij is dan ook niet van plan om het zijn nieuwe verpleegster makkelijk te maken.

'Deze rol heb ik aan Jaak te danken', vertelt Loes Van den Heuvel. 'Hij vond dat dit personage iets voor mij was en had op voorhand gepolst of ik het zag zitten. En dat was ook zo (lacht). Dat ik veel met Jaak op de set zou staan vond ik natuurlijk een mooi pluspunt. Karin is een toffe madam, met een mooi karakter. Spontaan, empathisch en met een hart van goud. Ze is altijd positief ingesteld en heeft ook een spiritueel kantje. Twee eigenschappen die ik bij mezelf herken. Net zoals bij FC 'De Kampioenen' draag ik ook een pruik. Het is de bedoeling dat 'Familie'-kijkers niet aan Carmen denken wanneer Karin opduikt. En dat zal ook zo zijn.'

Loes staat ondertussen al even op de set van 'Familie' en duikt in de loop van het voorjaar op in de reeks.


DOSSIER: Voorjaar 2023: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vier astronauten - Reid Wiseman, Victor Glover, Christina Koch en Jeremy Hansen - worden de eerste mensen die de maan omcirkelen sinds 1972. Met unieke toegang volgen we het volledige traject van de ingenieurs die worstelen met technische problemen en een falend hitteschild, tot de astronauten die zich voorbereiden op een missie waar elke fout fataal kan zijn.

'Artemis: To the Moon and Back', om 20.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:00
    Eurovisiesongfestival
    23:30
    VRT NWS laat
  • 21:55
    Murder in the Skies: Who Downed MH17?
    22:40
    Het weer
  • 20:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    22:55
    VRT NWS journaal met VGT
  • 21:35
    Máxima
    22:35
    The Voice van Vlaanderen
  • 21:40
    De Trein
    22:40
    Ik Vertrek
  • 20:30
    Limitless
    22:15
    Collateral
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:00
    Mafia's Greatest Hits
  • 21:35
    Murder in a Small Town
    22:20
    ER
  • 21:30
    Zuidflank
    22:30
    Baywatch
  • 21:15
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    22:20
    De Container Cup
  • 21:20
    Watson
    22:15
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:25
    Doom Patrol
  • 21:25
    Komen Eten
    22:15
    Huizenjagers
  • 22:05
    Without a Trace
    22:50
    The Spencer Sisters
  • 21:42
    Trends Doc
    22:11
    20 jaar POM
  • 21:48
    Het appartement
    22:30
    More Than A Feeling
  • 22:10
    BBQ Vanavond?!
    22:30
    De Dagschotel
  • 22:10
    The Hardacres
    23:05
    Beyond Paradise
  • 21:30
    The Secret Lives of Mormon Wives
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 21:00
    Eurovisie Songfestival
    23:20
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    De Joodse Wereld
  • 22:05
    Tina in Sexbierum
    22:50
    Keuringsdienst van Waarde