Acht unieke tuinen om bij weg te dromen in nieuwe VTM-reeks 'Goed Geplant'

woensdag 21 september 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Vanaf 1 oktober verklaart VTM in samenwerking met VLAM de strijd om de uniekste tuin voor geopend. Ervaren tuinontwerpers Eef Coolen en Niel Sannen nemen het tegen mekaar op en kruipen in de hoofden en tuinen van acht verschillende tuineigenaars met elk hun eigen dromen.

Ze maken een ontwerp naar het budget en de wensen van de eigenaars. Die kiezen de winnaar en het winnende tuinontwerp wordt omgezet in realiteit. De verliezer blijft niet bij de pakken zitten, maar helpt de winnaar de droomtuin tot leven te brengen.

Dat de tuin een steeds belangrijker deel van onze woning wordt, komt niet als een verrassing. Als het weer het toelaat, maakt de Vlaming van zijn tuin graag een persoonlijk plekje om tot rust te komen en te genieten tussen het groen. Aan Eef en Niel de opdracht dat zen oord te realiseren.

Tuinontwerper Niel: “Ik merk dat Eef tuinen anders bekijkt dan ik, maar die concurrentie en andere huisstijl maken het net interessant.” 

Tuinontwerper Eef: “Ik ben zeer competitief. Als ik vroeger verloor met gezelschapsspellen, smeet ik met de deur."

Hoe groot of klein de tuin ook mag zijn, Eef en Niel halen hun meest creatieve brein naar boven om elke ruimte maximaal te benutten. Veel kleur, speciale vormen, strakke patronen: geen idee is te gek. Lukt het hen om de tuineigenaars te overtuigen met een uniek en betoverend concept?

In ‘Goed Geplant’, vanaf zaterdag 1 oktober om 18u20 exclusief bij VTM, ontdekt de kijker acht unieke en persoonlijke tuinen om bij weg te dromen. De afleveringen zijn ook te herbekijken op VTM GO.




DOSSIER: Najaar 2022: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mysteriejagers' (VRT 1)

De mysteriejagers onderzoeken de exacte omstandigheden van de diefstal in de nacht van 10 op 11 april 1934. Arnout ontdekt het originele gerechtelijk dossier in het Rijksarchief. Thomas duikt samen met kanunnik Ludo Collin in de geschiedenis van 'Het Lam Gods'. Danira gaat op stap met ex-commissaris Tony Vermeersch en volgt het pad van de dief in de kathedraal. Zijn kunstwerken vandaag nog zo makkelijk te stelen als bijna honderd jaar geleden? Jacotte zoekt het uit.

'Mysteriejagers', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Mysteriejagers
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 21:25
    Ufo's boven België
  • 21:00
    Geen uitzending
    19:00
    Athleticus Urban Games
  • 20:40
    Welkom Aan Boord
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    Bastille Day
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    Failure to Launch
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    Cop Land
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:35
    Yellowjackets
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:30
    The X-Files
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:15
    Dealen Met Coke
    18:35
    De Moeite Waard?!
  • 20:35
    The Secret Garden
    18:45
    Coroner
  • 21:30
    Seal Team
    18:40
    Bar Rescue
  • 20:35
    The Sky is the Limit
    18:45
    Retour Masters
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:35
    Z-Sustainable Future
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:31
    Diy on wheels
    16:00
    Vitamine 55
  • 21:00
    Bon Appetit
    18:55
    De Smaaktoerist
  • 21:00
    Brian and Maggie
    19:00
    Death in Paradise
  • 21:30
    The Resident
    18:40
    First Dates Australia
  • 21:35
    Van onschatbare waarde
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:25
    Dit is de kwestie
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 21:30
    Sterk
    18:00
    Wordt aangekondigd