Exclusieve Party onthult 3 nieuwe Masked Singers! Dit zijn Soaperstar, Groot Licht en Champignon!

zaterdag 21 januari 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

Exclusiever dan exclusief. Dat was de party die vanavond losbarstte op de luxueuze feestlocatie La Riva in Antwerpen en waar enkel de beau monde van de Vlaamse influencer scene een uitnodiging voor ontving. Het glamoureuze feest werd georganiseerd door Soaperstar, een nieuwe figuur uit 'The Masked Singer' die doordrongen is van soapy diva vibes.

Soaperstar bracht op de Reveal Party ook twee vrienden mee en stelde zo Groot Licht en Champignon voor aan Vlaanderen. De drie Masked Singers proefden er samen met hun genodigden van bubbly hapjes, dronken cocktails à volonté, performden op het podium en maakten tijd voor selfies. Héél veel selfies. Soaperstar volgen kan vanaf nu ook via haar Instagramkanaal @soaperstarofficial.

Move over Beyoncé, hello Soaperstar!
Het leven van Soaperstar is bubbly en kleurrijk. Ze is een echte superster die wordt aanbeden door miljoenen fans over de hele wereld. Haar dagen zijn gevuld met het maken van videoclips die flitsend, cool en mega populair zijn. Ook op TikTok is ze dé ster. Iedereen wil Soaperstar zijn en deel uitmaken van haar droomwereld. Ze helpt jong en oud ontsnappen uit hun dagelijkse realiteit en verplichtingen.

“Camera’s lopen? Lichten ok? Iedereen ready? Aaaand… ACTION! Hello hello liefste fans! Soaperstar has arrived! Dat betekent dat de foam party kan beginnen, want ik ben het zonnetje in house. Ik werk tegen de sterren op om al jullie DM’s, messages en fanmail te beantwoorden. Maar hashtag spoiler alert: thanks to The Masked Singer zie ik nu mijn kans schoon om jullie in real life te ontmoeten. Yes yes dearest fans, Soaperstar komt naar jullie toe! In het showbizzwereldje ken ik het klappen van de zeep. Euh, ik bedoel zweep! En I loooove een spelletje now and then. Dus roll out de rode loper, hashtag meetandgreet! Ik hoop alvast op een smetteloos parcours, want voor deze bruisende beroemdheid is geen water te diep!”

Eureka! Hier is Groot Licht
De habitat van Groot Licht is een laboratorium, waar hij dag in dag uit experimenteert met proefbuisjes en wiskundige formules. Hij is een wetenschapper met groot aanzien die altijd in moeilijke woorden spreekt. Groot Licht hoopt dat hij op een dag een nieuwe ontdekking doet, zo eentje die de wereld verandert. ‘Eureka’ kunnen roepen, hier leeft hij voor. Hij is gigantisch slim en heeft al verschillende Nobelprijzen gewonnen. Pierre en Marie Curie zijn zijn grote voorbeelden. Groot Licht kent maar één wereld en dat is zijn labo. Meedoen met The Masked Singer is dan ook helemaal uit zijn comfortzone.

“Geachte bewonderaar van de QLED en de OLED technologie. Groot Licht is mijn binominale nomenclatuur, aangenaam! Mijn kinetische energie is op dit moment een lichtsnelheid van bijna 300 000 000 meter per seconde. Geen enkel subject heeft dus feitelijk meer velociteit dan het licht... behalve ik. Omdat ik me zo aerodynamisch voortbeweeg, heb ik veel resterende nanoseconden om mijn wetenschappelijke studies te optimaliseren. Ik ben een werkelijke allesweter. Mijn kennis wil ik multipliceren en multipliceren en multipliceren… Kan iedereen nog volgen? Mijn ongelimiteerde drang naar nieuws was de katalysator die me naar hier leidde. The Masked Singer is voor een wetenschapper een waar enigma, dus ik ga er nauwlettend mijn elektromagnetische straling op schijnen!”

Cuteness overload bij Champignon

Fladderende vlindertjes, kabbelende beekjes en een heel schattig Hobbit-huisje: dit is de wereld van Champignon. Deze Masked Singer begint vrolijk en blij aan de dag, niets of niemand kan zijn/haar goed humeur verstoren. Het lijkt wel een sprookje! Champignons vriendjes zijn kleine champignonnetjes die hij/zij koestert zoals eigen kindjes. Ook al houdt Champignon van het donker, het leven van deze Masked Singer is één grote, langgerekte zonnestraal.

“Dag vrolijke vriendjes! Welkom bij Champignon! Ze zeggen dat mijn soort als paddenstoelen uit de grond schiet, maar ik ben er één uit de duizend! Ik ben niet meer de benjamin, maar al sinds ik een klein zwammetje was, wist ik heel goed wat ik wilde. En ik zal je zeggen: ik leef mijn droom! Een echte champignon groeit in het pikkedonker, maar ik ben de laatste die het licht uitdoet! Ik ben hier om mijn sporen na te laten, dus mij stuur je niet zomaar het bos in! In het sprookje van The Masked Singer, leef ik nog lang en gelukkig! Hihi!”

Met Soaperstar, Groot Licht en Champignon hebben ondertussen 12 van de 14 Masked Singers zich voorgesteld aan Vlaanderen. Nog 2 figuren hullen zich in mysterie en houden zich verborgen. Waar in het straatbeeld komen zij binnenkort opduiken? Ogen en oren openhouden, is de boodschap.

'The Masked Singer': vanaf vrijdag 3 februari om 20u35 bij VTM.




Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2023: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' (VTM GO+)

De zestienjarige Ellen worstelt met zichzelf en loopt weg van huis, vastbesloten om te verdwijnen. Haar ouders blijven wanhopig achter. De Cel Vermiste Personen start een zware zoektocht: hoe vind je iemand die niet gevonden wil worden?

'Goens docu: Cel Vermiste Personen ', om 22.05 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:25
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:10
    Earth
    19:05
    The Future of Nature
  • 18:05
    GameKeepers
    18:30
    Hallo Kroket
  • 18:20
    Florentina
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:05
    B&B zoekt Lief NL
    18:30
    Home and Away
  • 18:15
    How I Met Your Mother
    18:45
    Community
  • 17:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 18:10
    ER
    19:05
    24
  • 18:00
    Slisse & Cesar
    19:00
    De keuken van Sofie
  • 17:55
    Kijken en Kijken Kijken
    18:55
    Kamp Jeroom
  • 17:55
    FBI: Most Wanted
    19:40
    Superman & Lois
  • 18:10
    The Neighborhood
    18:40
    Storage Wars
  • 18:10
    Love It or List It UK
    19:10
    Lang Leve de Liefde
  • 17:35
    My Wife, My Killer and The Secret Footage
    18:35
    Accident, Suicide, or Murder
  • 15:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:19
    Simple diy
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:00
    Open Vuur
    18:30
    Chris Cooks Cymru
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:15
    NOS Sportjournaal
    18:30
    EenVandaag
  • 18:15
    NOS Journaal Regio
    18:30
    Expeditie Nederland
  • 18:25
    De Faker op vakantie
    18:45
    Het Klokhuis