Ketnet en Studio 100 lossen eerste beelden van 'Nachtwacht: De dag van de Bloedmaan'

vrijdag 15 oktober 2021

Na het enorme succes van de eerste film 'De Poort der Zielen' in 2018 en de tweede film 'Het Duistere hart' in 2019 krijgt de populaire Ketnet-reeks 'Nachtwacht' een derde bioscoopfilm: 'De dag van de Bloedmaan'.

De opnames vonden dit voorjaar plaats en vandaag werden de eerste beelden gelost in een beklijvende trailer. Met gastacteurs Nora Gharib, Guga Baùl en Begir Memeti is de Nachtwacht tijdens deze film alvast in goed gezelschap.


Cast

Wilko: Giovanni Kemper
Keelin: Celine Verbeeck
Vladimir: Louis Thyssen
Rhea: Nora Gharib
Bardal: Guga Baùl  
Lupino: Begir Memeti
Sacha: Luna Van Avermaet
Quil: Gregory Van Damme
Romulus: Immanuel Lemmens
Cooper: Peter Van De Velde
Helena: Brigitte Heitzer
Vega: Sven De Ridder


Het verhaal
In de derde 'Nachtwacht'-film staat deze keer de weerwolf centraal. Vlad, Keelin en Wilko komen terecht in het rijk der weerwolven. Hier heeft Wilko’s vader, Lupino, de wilde weerwolfclans in vrede verenigd. Samen met Wilko’s zus Rhea wil hij de weerwolven de moderne tijd inleiden. Er wordt echter tegen hem samengespannen door enkelen die juist terug willen naar het recht van de sterkste. Tijdens een duister offerritueel creëren zij de Bloedmaan, een eeuwige zonsverduistering die de weerwolven woest en wild maakt.
En er ontstaat een krachtig, onverslaanbaar monster. Onverslaanbaar? Ook voor de Nachtwacht?

De film zal te zien zijn in de Belgische bioscopen vanaf 15 december 2021. 'Nachtwacht: De dag van de Bloedmaan' is een coproductie van Ketnet en Studio 100 die verdeeld wordt door Kinepolis Film Distribution (KFD).



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Elixer' (NTR)

Het bestuur heeft Isabelles onderzoek in Roemenië met Hamza ontdekt en ontslaat haar. Dit, in combinatie met het feit dat ze Art al dagen niet kan bereiken, zorgt ervoor dat ze hevig protesteert. Om reputatieschade te voorkomen, wordt Isabelle gedwongen opgenomen. Art ondervindt nog steeds bijwerkingen van het abrupt stoppen met Aspergon en komt op Bali in ernstige problemen. Julien stelt orde op zaken binnen het bedrijf, terwijl Riekje naar Indonesië afreist om haar kleinzoon te redden. Quinten wil niets meer met de familie te maken hebben. Isabelle vindt belangrijke informatie in Lola's dagboek.

'Elixir', om 22.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:25
    Flikken Maastricht
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 13:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 15:20
    Mojo Wisseltop
    07:00
    Kaatje zingt
  • 15:25
    NYPD Blue
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 14:15
    Blind Getrouwd UK
    03:00
    Geen uitzending
  • 15:25
    Total Recall
    11:50
    Geen uitzending
  • 14:35
    All New Traffic Cops
    07:00
    Willy
  • 14:50
    Grumpy Cat's Worst Christmas Ever
  • 15:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 14:45
    De Zussen Coorevits
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 14:10
    Judy
    06:40
    Friends
  • 15:25
    Heavy Rescue: 401
    06:50
    Wordt aangekondigd
  • 14:50
    Chateau Meiland
    12:45
    Winters Grillen
  • 15:00
    The First 48
    12:50
    Cold Justice
  • 14:00
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:27
    Maand van de duurzaamheid
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:50
    Winterse Kost
    06:55
    Sarah's Sweet Table
  • 14:50
    The Madame Blanc Mysteries
    06:00
    Death in Paradise
  • 14:55
    Below Deck Sailing Yacht
    12:00
    First Dates Australia
  • 15:20
    Soep, Sores en Soelaas
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 15:15
    Jazzportretten
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 15:20
    Mega Mindy
    08:13
    Zin in Zappelin