Nieuw seizoen 'Zeeman Confronteert: Stalkers' bij RTL 5

dinsdag 27 april 2021

Vanaf woensdag 28 april gaat Thijs Zeeman in 'Zeeman Confronteert: Stalkers' de strijd aan met hardnekkige stalkers. Er is maar een doel: het stalken moet stoppen.

Ook in het tweede seizoen van 'Zeeman Confronteert: Stalkers' gaat Zeeman het gesprek aan met stalkers die niet willen stoppen met het herhaaldelijk lastig vallen en bedreigen van hun doodsbange slachtoffers. Een onderwerp dat Thijs Zeeman aan het hart gaat. Ruim 20.000 Nederlanders per jaar ondervinden last van langdurig stalken. Een schrikbarend aantal dat alleen maar groeiende is. Daarmee is stalking een belangrijk en maatschappelijk probleem.


'Zeeman Confronteert: Stalkers' gaat verder dan een confrontatie en het vertellen van een verhaal. Zo wordt er ingezoomd op de psyche achter én het gevolg van stalking. Thijs Zeeman zet zich in om de stalkers te ontmaskeren en de stalking voor eens en voor altijd te stoppen. Ook probeert hij de problematiek van stalking te openbaren, laat hij zien hoe moeilijk het is om stalking aan te tonen en hoe intensief het onderzoek is om het bewijs te leveren.

De eerste aflevering van 'Zeeman Confronteert: Stalkers' gaat over de Groningse Miranda. Haar ex doet er alles aan om haar in zijn macht te houden. Naast Miranda houdt hij er nóg twee gezinnen op na. Dit weerhoudt hem er niet van om zijn eigen dood in scène te zetten. Op deze manier probeert hij steeds weer dichter bij Miranda te komen. In een heftige confrontatie spreekt Thijs hem aan, want deze stalker móet gestopt worden voordat hij nog meer slachtoffers maakt.

'Zeeman Confronteert: Stalkers' wordt geproduceerd door No Pictures Please en is vanaf woensdag 28 april wekelijks om 20.30 uur te zien bij RTL 5.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm2 logo

Vluchtgedrag op het openbaar vervoer van Rotterdam zorgt voor verwondingen, een dakloze man misdraagt zich in Amsterdam Centraal Station en in Leiden denkt een foutparkeerder ertussenuit te kunnen knijpen.

'Overtreders', om 20.30 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 03:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    02:10
    VRT NWS laat
  • 01:15
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Zomerweekend
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:00
    Geen uitzending
    05:45
    Plop & de Peppers
  • 02:20
    Geen uitzending
    01:20
    Familie Gillis: massa is kassa
  • 00:55
    Geen uitzending
    13:40
    The Irrational
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:35
    La Brea
  • 00:50
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    08:35
    Tooldokter
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Manifest
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:20
    Pawn Stars
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    Emma Willis: Delivering Babies
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:15
    Without a Trace
  • 02:09
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:32
    Het perfecte terras
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:20
    Meesterlijke Klassiekers
    02:15
    Karola's Kitchen
  • 05:30
    Ghosts
    02:40
    Inspector George Gently
  • 05:30
    Storage Wars
    02:10
    Below Deck
  • 03:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    03:00
    NOS WK Avond
  • 02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:30
    NOS Gesprek minister-president met gebarentaal
  • 03:10
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:45
    De Grannies van Amsterdam